Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin za granicą - wciąż na topie!

92 postów w tym temacie

Czuje się trochę dumny że inni patrzą na nas z podziwem że taką grę potrafimy zrobić :) Widać Polak jak chce to potrafi :D Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż- życze tej produkcji jak najlepiej, wczoraj ukończyłem ją po raz pierwszy i jestem NAPRAWDE pod wrażeniem. BTW, wie ktoś gdzie znajde muzyke z walki z niektórymi bossami w grze, m.in. z Magistrem? Naprawde, najlepszy kawałek w grze, a na płycie go nie ma :( Oczywiście płyta z ST wymiata, ale brak tego kawałka jest karygodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

woohoo, gratki dla CDPRED. A może tak walnąć na głównej stronie newsa o tym, że minął już ponad miesiąc od premiery, a jednak wciąż są ludzie, którzy nie dostali swojej EK? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Gra Wiedźmin dostępna jest w polskiej wersji językowej i w sugerowanej cenie 99,90 zł.''''

Heh,no i to jest najlepsze... Ja kupiłem wczoraj Wiedźmina.Ale nie myślcie,że jakaś używana czy coś!Kupiłem go w normalnym sklepie,Auchan.Z certyfikatem CDP,z trzema książeczkami,z tym dużym,papierowym pudełkiem,mapą,trzema pudełkami z płytami,kartą rejestracyjną,czyli wszystko,co powinno.ZA 58 Zł!!!
Auchan to taki sklep typu Empik,nazwa wywodzi się z Francuskiego.Chyba kupiłem Wiedźmina najtaniej w Polsce,nowego,a może nawet na świecie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam zakupiłem w empiku Wiedźmina za 89 pln... 1 dzień przed premierą ;]
Gierka fajna miła i sympatyczna ;] a jako fan crpg(grałem w każdą gre crpg od 90 roku :P) Sapka itp. moge powiedzieć że trzyma klimat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 01:02, master962 napisał:

no i dobrze w końcu Wiedźmin to ostatnio najlepsza polska gra :)


Ja bym się nawet odważył stwierdzić, że najlepsza polska gra w historii. Chyba jednak przebija Painkillera, Xpand Rally, Chrome, Two Worlds czy Call of Juarez ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"(...)Kupiłem go w normalnym sklepie,Auchan.Z certyfikatem CDP,z trzema książeczkami,z tym dużym,papierowym pudełkiem,mapą,trzema pudełkami z płytami,kartą rejestracyjną,czyli wszystko,co powinno.ZA 58 Zł!!!
Auchan to taki sklep typu Empik,nazwa wywodzi się z Francuskiego.Chyba kupiłem Wiedźmina najtaniej w Polsce,nowego,a może nawet na świecie. ^^"

gratulacje, faktycznie tanio. Auchan jak Empik? Chyba chciałeś powiedzieć jak Tesco, albo "prawie jak empik" gdzie prawie robi WIELKĄ różnicę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy też mówicie? przecież nie ma wiedźmina w IGN na "MOst populat" hueh - troche żenujące....
...a Painkillera bym sie nie czepiał bo w pół roku po premierze gazety dobra gra (przypomne za 20 zł)
już nie można było go znaleźć, dobrze że były wznowienia jak black edition bo już nigdzie nie można było go kupić.....(było...no bo będzie w GW)
...i przynajmniej był wmiare zoptymalizowany
podajcie jakieś liczby bo narazie to słyszałem o ok 35 k w 1wsze 3 dni i nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:17, ldob napisał:

"(...)Kupiłem go w normalnym sklepie,Auchan.Z certyfikatem CDP,z trzema książeczkami,z tym
dużym,papierowym pudełkiem,mapą,trzema pudełkami z płytami,kartą rejestracyjną,czyli wszystko,co
powinno.ZA 58 Zł!!!
Auchan to taki sklep typu Empik,nazwa wywodzi się z Francuskiego.Chyba kupiłem Wiedźmina najtaniej
w Polsce,nowego,a może nawet na świecie. ^^"

gratulacje, faktycznie tanio. Auchan jak Empik? Chyba chciałeś powiedzieć jak Tesco, albo "prawie
jak empik" gdzie prawie robi WIELKĄ różnicę ;-)


A byłeś kiedyś w tym Auchanie?Chyba nie,bo nie wiesz,jak wygląda.Zresztą,to zależy,gdzie,w jakim mieście.U mnie akurat jest ogromny,są tam różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wiedźmina. Pograłem dwa dni. To żadne RPG, to przygodówka. Po tych dwóch dniach przeniosłem się na nieśmiertelnego Morrowinda. Nie twierdzę, że to zła produkcja, ba, może nawet dobra! Ale jakoś kiepsko się w niej czułem. Nieswojo. Za dużo gadania, za dużo obrazków, za mało działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować