Zaloguj się, aby obserwować  
rada

STATYSTYKA: Czy więcej jest graczy słuchających hip hop czy metal?

309 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2007 o 12:50, muniok napisał:

Ja najbardziej lubię hip-hop, a metalu po prostu nienawidzę (tam nikt nie śpiewa tylko ryczą).


A w hip hopie nie śpiewają tylko ciągle używają słów, których przedstawiciele homo sapiens używać nie powinni. No chyba, że hip hopowcy to zaginieni Homo neanderthalensis, a to by bardzo wiele wyjaśniało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteście w przewadze... ale chciałem poprawić autora tematu-> Hip-hop''u sie nie słucha, hip-hop to kultura(której jestem przedstawicielem) w której muzyką jest- Rap (którego jestem słuchaczem). Osobiście do cięższej muzyki nic nie mam, sam kiedyś słuchałem punka, punk rocka i metalu... w sumie to jeszcze okazyjnie zdaża mi się słuchać SoAD, Proletaryat, Kult i Rammstein''a (jestem jedyny w domu na 5 osób który słucha innej muzyki :P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2007 o 12:52, Mistic napisał:

A w hip hopie nie śpiewają tylko ciągle używają słów, których przedstawiciele homo sapiens
używać nie powinni.


Jestem pewien że innaczej byś to rozumiał gdybyś wychował się w biedzie i blokach, tak jak prekursorzy polskiego rapu. Dla nich taki język, jest językiem normalnym, mówa tutaj o różnych wulgaryzmach. Jeżeli jakaś osoba nie ma pojęcia o stylu ich życia, to zetknięcie z muzyką jaką oni prezentują może wywołać zgorszenie...
Z reguły rap jest to przekaz ubrany w słowa uliczne, wystarczy dobrze się wsłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować