Zaloguj się, aby obserwować  
rada

STATYSTYKA: Czy więcej jest graczy słuchających hip hop czy metal?

309 postów w tym temacie

Metal, HH - tylko klasyka :) poza tym wszystko co powstalo na (niezmiernie rozbudowanych) rockowych fundamentach ... powiedzmy od Budgie i Krimson King''a poczawszy, a na dokonaniach bydgoskiej Schizmy (nie do konca) skonczywszy* ;) taaaa jest!

*(zadna to rama czasowa, a jedynie proba ogolnego przedstawienia kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

metalu nie słucham bo co to za podnieta przyłożyć ucho do metalowego biurka i go słuchać? Wolę słuchać heavy/black/death metalu jak i również industralu i trash''u, ogólnie rzecz biorąc prócz tej odmiany rocka słucham również wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wygrzebywać tematy sprzed 6 miesięcy ;)
Ani metal ani hip-hop. Wczoraj kupiłem sobie pierwszą płytę Clannad z 1972 roku. Rewelacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hip hop w dzisiejszych czasach nie jest już praktycznie w ogóle popularny,na szczęście,ale nie wiem,czy nu-metal odzyska swoją dawną pozycję sprzed 5-6 lat,gdy był na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slucham i tego i tego, ale jest naprawde malo wykonawcow hiphop''owych, ktorych moge sluchac (np. DangerDoom), natomiast metal podchodzi mi znacznie latwiej i slucham go wiecej.

Metal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 06:50, Skywalker560 napisał:

Hip hop w dzisiejszych czasach nie jest już praktycznie w ogóle popularny,na szczęście,ale
nie wiem,czy nu-metal odzyska swoją dawną pozycję sprzed 5-6 lat,gdy był na topie.


Tak zgadzam się z tobą w 100% :P

Np: na MTV leci RAP Pakamera, Tramwajówka, KARIERA RAPERA, WSZ i CNE to oczywiście metale, które każdy zna, kto ogląda MTV
Na VIVie też leci Rap Fura czy coś takiego
Niedawno wyszła gra (chyba bulletprof) opowiada o znanym metalowcu 50 cent, ;P
Pimp My Ride też mi się kojarzy z metalem.....

No dobra teraz na poważnie :) Hiphop narazie wg mnie jest bardzo popularny i ta popularność rośnie. Ale to moje zdanie i pewnie wielu innych ludzii. Nie znam się na metalu, więc coś takiego jak wyżej pewnie jest tylko, że o metalowcach. I nie zapominajmy, że na świecie rock i metal istnieją dłużej niż hiphop .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 12:55, BlackBomb napisał:

Np: na MTV leci RAP Pakamera, Tramwajówka, KARIERA RAPERA, WSZ i CNE to oczywiście metale,
które każdy zna, kto ogląda MTV
Na VIVie też leci Rap Fura czy coś takiego
Niedawno wyszła gra (chyba bulletprof) opowiada o znanym metalowcu 50 cent, ;P
Pimp My Ride też mi się kojarzy z metalem.....



A Arka Noego?A Dzieci z brodą?Kultowe deathmetalowe zespoły,a ty wymieniasz jakichś cieniasów,którzy nawet nie umieją dobrze growlować?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi zresztą o polski hip-hop.Jakoś nie ma już go na listach przebojów.Amerykański jeszcze,jeszcze.Jest nawet popularny,ale jak to się zdarza,może utracić swą pozycję i nigdy jej nie odzyskać.Ale chciałbym,aby jeszcze raz była mania na np. Limp Bizkit.Wtedy byłoby fajnie.Albo KoЯna,albo SOAD (chociaż w sumie na niego jakiejś manii nie było,ale zespół był bardzo popularny) czy nawet Ramms+ein,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 09:32, Kamil.i.Maciek napisał:

hip hop-u kompletnie nie słucham :> Moda już na hip hop przeszła.. zrobił się nudny i monotonny...
Natomiast Metal... No to już prędzej jak mam ochotę się wyszaleć...:)


Moda na HH była gdy modni byli wykonawcy pseudo Hiphopowi typu Mezo, Asceci (co to za nazwa w ogóle :|), Verba czy inni tego podobne badziewia. Teraz przy Hiphopie zostali najlepsi wykonawcy i ludzie zajarani tą subkulturą :), a poza tym nie zauważyłem żeby teraz była moda na Metal :P Teraz jest moda na KICZ...:|

A poza tym ja słucham Hip Hopu, Rocka i sporadycznie parę kawałków z Metalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee... moim zdaniem Metal jest dobry pod tym względem, że można się wyszaleć :)) A hip hop to czy ja wiem... wyszaleć się nigdy na tym nie wyszalałem, tylko się zawsze przygnębiłem, ale w ogóle ja najchętniej to słucham albumów przykładowo Kelly Clarkson ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować