Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pięć nowych gier w Złotej Kolekcji!

86 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt ma przyjemność poinformować, że już na początku grudnia do sprzedaży trafi pięć tytułów z serii Złota Kolekcja. Dziś ujawniamy pierwsze dwa - będą to Company of Heroes z dodatkiem Na linii frontu oraz Supreme Commander z rozszerzeniem W obliczu wroga.

Przeczytaj cały tekst "Pięć nowych gier w Złotej Kolekcji!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:08, destro177 napisał:

Już wiem skąd ta cena: odrabiają straty z EK Wiedźmina i bonów na 100zł:P

To na mnie nie odrobią, a miałem zamiar CoH ZE kupić. No cóż, poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo drogo jak na Złotą Kolekcję. Osobiście planowałem kiedyś kupić Company of Heroes z dodatkiem, ale wygląda na to, że chyba jeszcze się wstrzymam. Wyjątkowo drogo jak na Złotą Kolekcję, zawsze tytuły były za 99 zł. Chyba, że jest to spowodowane tym, że dodatki do obu tych gier są jeszcze zbyt nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież podstawkę Supreme Commander można kupić za 49 złotych na allegro, a podstawkę za 59. to wychodzi 120 złotych. Po przeliczeniu kosztów transportu i takie tam wychodzi, że ta cena jest adekwatna do wartości zestawu. W końcu zestaw HoMM 5 wraz z dodatkiem kosztował tyle samo. O co tyle szumu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem ofertę kilku sklepów internetowych i wszędzie nie ma możliwości zamówienia dodatku Company of Heroes. Jak ktoś znajdzie, niech da znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

130 zł. za grę i dodatek?! Nie, dziękuję.
Poza tym CoH już mam, a dodatek może sprawię sobie gdzieś w przyszłym roku. Czekam na kolejne trzy tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

130 to dużo ale COH sam chodzi po 60, a dodatek po 80 więc mimo wszystko wychodzi taniej. Po za tym po wykorzystaniu wpln wyjdzie pewnie coś koło 100 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować