Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Play Extra Konsole już w kioskach!

23 postów w tym temacie

Janol
Przodownik
29.11.2007, 19:39

a czemu o cd-a nikt nie wspomina? też wydaje wersję konsolową

> Bo cd action przegrało walkę o rynek przez gorsze gry i wyższą cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe mimo iż nie przepadam za konsolami (co sie może zmienić jak wygram u was PS3 ^^) to fajnie że wyszło na pewno poczytam bo jest co. Chłopaki tym razem dali czadu z ilością nie zmniejszając jakości.

Tak wiec jak zwykle CD Action leży i kwiczy (z zazdrości) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne to Extra wydanie Playa jest w nim bardzo wiele ciekawych tekstów, troche szkoda że nie dorzucili jakiejś płytki DVD, ale nie ma co narzekać numer jest wypasiony, oby nie skończyło się tylko na dwóch numerach bo fajnie by było gdyby wydawali go regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:20, razor192 napisał:

eh fajny zapewne ten magazyn a CD-Action ma swoją gazetke o konsolkach :D CD-Action Konsole
hehe widzę że między Playem a CDA jest wojna :P

Myślę, że walki między Playem a CDA nigdy nie było, bo jest faktem, że to drugie pismo bije pije pierwsze na głowę poziomem tekstów, wyglądem no i czasem zawartością płytki. Jeśli chodzi o ich edycje konsolowe, to się nie wypowiem, bo ani konsoli nie mam ani mnie ten dział nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś kiedy będą wreszcie wyniki konkursu PS3 ????
Dostałem SMSa o treści, że wygrałem i nie wiem co i czy kiedykolwiek coś do mnie dotrze... Wysyłałem maile do redakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widziałem to w kiosku ale raczej nie kupie ponieważ nie mam konsoli a ten konkurs to i tak bez sensu bo jest z sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować