Zaloguj się, aby obserwować  
Zozol32

Masz czy nie masz?

20051 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2008 o 20:23, Menisk napisał:

> Masz bigos w kapeluszu ?
>
Nie mam.

Masz uran w kieszeni?????


nie mam

masz radio aktywny pluton w bucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:25, Kafar napisał:

Nie mam.

Masz kod promocyjny na darmową wysyłkę ze sklepu gram.pl?:)


Chyba gdzieś tam mam odpiszę za 10 postów :P

A czy wy macie?:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:38, kulfonito napisał:

> Czy to się liczy?
Nie. :P


Ale dlaczego...?
Przecież w zbiorze trzech monitorów zawiera się również podzbiór dwóch monitorów.
Więc jeśli mam trzy, to mam też dwa.

Problem w tym, że pytanie było dość precyzyjne i do końca nie jestem pewien, jak mogę na to odpowiedzieć. Może ktoś mi tu pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:40, Furrbacca napisał:

> > Czy to się liczy?
> Nie. :P

Ale dlaczego...?
Przecież w zbiorze trzech monitorów zawiera się również podzbiór dwóch monitorów.
Więc jeśli mam trzy, to mam też dwa.

Problem w tym, że pytanie było dość precyzyjne i do końca nie jestem pewien, jak mogę
na to odpowiedzieć. Może ktoś mi tu pomóc?


Skonsultowałem się z producentem. Uznajemy odpowiedź ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:42, kulfonito napisał:

Skonsultowałem się z producentem. Uznajemy odpowiedź ;P


W takim razie ja zadaję pytanie teraz, tak?

Już mi się zupełnie wszystko pomieszało w tej grze.
Chyba zbyt skomplikowaną sobie wybrałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:40, Furrbacca napisał:

Problem w tym, że pytanie było dość precyzyjne i do końca nie jestem pewien, jak mogę na to odpowiedzieć. Może ktoś mi tu pomóc?

- Wydaje mi sie, ze precyzyjnosc pytania odrobine Cie przerosla. Pytano o to, czy masz dokladnie dwa monitory. Masz trzy, wiec odpowiedz powinna brzmiec nie mam. Mam nadzieje, ze wyjasnilem Twoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:44, LifaR napisał:

- Wydaje mi sie, ze precyzyjnosc pytania odrobine Cie przerosla. Pytano o to, czy masz
dokladnie dwa monitory. Masz trzy, wiec odpowiedz powinna brzmiec nie mam. Mam nadzieje,
ze wyjasnilem Twoje watpliwosci.


Chwila, więc jak to jest w związku z tą wypowiedzią:

"Skonsultowałem się z producentem. Uznajemy odpowiedź ;P"

Jak w końcu jest - moja odpowiedź była prawidłowa, czy też nie?
To jest dla mnie naprawdę ważne, nie chciałbym was okłamywać, to by nie było zagranie fair :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:46, Furrbacca napisał:

> - Wydaje mi sie, ze precyzyjnosc pytania odrobine Cie przerosla. Pytano o to, czy
masz
> dokladnie dwa monitory. Masz trzy, wiec odpowiedz powinna brzmiec nie mam. Mam nadzieje,

> ze wyjasnilem Twoje watpliwosci.

Chwila, więc jak to jest w związku z tą wypowiedzią:

"Skonsultowałem się z producentem. Uznajemy odpowiedź ;P"

Jak w końcu jest - moja odpowiedź była prawidłowa, czy też nie?
To jest dla mnie naprawdę ważne, nie chciałbym was okłamywać, to by nie było zagranie
fair :(.


Jeśli masz wątpliwości, zawsze możesz wykorzystać jedno z trzech kół ratunkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 21:46, Furrbacca napisał:

> - Wydaje mi sie, ze precyzyjnosc pytania odrobine Cie przerosla. Pytano o to, czy
masz
> dokladnie dwa monitory. Masz trzy, wiec odpowiedz powinna brzmiec nie mam. Mam nadzieje,

> ze wyjasnilem Twoje watpliwosci.

Chwila, więc jak to jest w związku z tą wypowiedzią:

"Skonsultowałem się z producentem. Uznajemy odpowiedź ;P"

Jak w końcu jest - moja odpowiedź była prawidłowa, czy też nie?

Z punktu widzenia producenta, którego interesy reprezentuje user kulfonito odpowiedź była zgodna z prawdą, ponieważ, jak to już zostało wcześniej przez Twoją osobę błyskotliwie zauważone, w "zbiorze trzech monitorów zawiera się również podzbiór dwóch monitorów.". Jest to jednak odpowiedź nie do końca zgodna z prawdą, jeśli przyjmiemy inny punkt widzenia, co z kolei wyraził user LifaR. Ponieważ masz więcej, niż dwa monitory - posiadasz aż trzy(przy okazji gratuluję liczby monitorów) nie jest to liczba ściśle zdefiniowana przez słowo ''dwa''.

Dnia 27.10.2008 o 21:46, Furrbacca napisał:

To jest dla mnie naprawdę ważne, nie chciałbym was okłamywać, to by nie było zagranie
fair :(.

Oczywiście. Dlatego właśnie staramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja już kompletnie tego nie rozumiem...
Strasznie pomieszane są zasady tej "zabawy" (jak w ogóle możecie się przy tym bawić...?!)

Chciałem zadać pytanie "Czy masz ciągnikowy kultywator sprężynowy z zapasowym kompletem lemieszy półsztywnych i skaryfikatorem, z uszkodzonym łożyskiem tocznym baryłkowym wahliwym w mimośrodzie oraz brakującymi połączeniami gwintowanymi ze śrubą pasowaną o trzpieniu stożkowym?"

Ale skoro prawidłowość mojej odpowiedzi nie jest pewna, to powtórzę pytanie Kafara:

"Masz kod promocyjny na darmową wysyłkę ze sklepu gram.pl?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 22:00, Furrbacca napisał:

To ja już kompletnie tego nie rozumiem...
Strasznie pomieszane są zasady tej "zabawy" (jak w ogóle możecie się przy tym bawić...?!)

Chciałem zadać pytanie "Czy masz ciągnikowy kultywator sprężynowy z zapasowym kompletem
lemieszy półsztywnych i skaryfikatorem, z uszkodzonym łożyskiem tocznym baryłkowym wahliwym
w mimośrodzie oraz brakującymi połączeniami gwintowanymi ze śrubą pasowaną o trzpieniu
stożkowym?"

Ale skoro prawidłowość mojej odpowiedzi nie jest pewna, to powtórzę pytanie Kafara:

"Masz kod promocyjny na darmową wysyłkę ze sklepu gram.pl?"


Ojj, pytań innych użytkowników nie można powtarzać. To jest plagiat i podpada pod wiele paragrafów. A raczej nie chcesz trafić za kratki, przez głupią zabawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 22:03, kulfonito napisał:

> To ja już kompletnie tego nie rozumiem...
> Strasznie pomieszane są zasady tej "zabawy" (jak w ogóle możecie się przy tym bawić...?!)

>
> Chciałem zadać pytanie "Czy masz ciągnikowy kultywator sprężynowy z zapasowym kompletem

> lemieszy półsztywnych i skaryfikatorem, z uszkodzonym łożyskiem tocznym baryłkowym
wahliwym
> w mimośrodzie oraz brakującymi połączeniami gwintowanymi ze śrubą pasowaną o trzpieniu

> stożkowym?"
>
> Ale skoro prawidłowość mojej odpowiedzi nie jest pewna, to powtórzę pytanie Kafara:

>
> "Masz kod promocyjny na darmową wysyłkę ze sklepu gram.pl?"

Ojj, pytań innych użytkowników nie można powtarzać. To jest plagiat i podpada pod wiele
paragrafów. A raczej nie chcesz trafić za kratki, przez głupią zabawę?


A może zaczniemy zadawać pytania ?

Masz papier toaletowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować