Zaloguj się, aby obserwować  
Zozol32

Masz czy nie masz?

20051 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2009 o 08:54, mariowsad napisał:

nie (prędzej czteroczęściowy;p)
masz ochotę wskoczyć na mój Gram sajt?

Nie mam.

Masz 2 metry wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2009 o 17:36, igor8472 napisał:

> nie (prędzej czteroczęściowy;p)
> masz ochotę wskoczyć na mój Gram sajt?
>
Nie mam.

Masz 2 metry wzrostu?

Nie mam.

Masz rower na paliwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 10:11, Massa napisał:

Mam lepsze (5.1)


Masz czarne włosy?



Nie, jestem łysy ale mam włosy blond.


Masz ochotę na ten trollowsko neo kidsowy spam rodem z naszej klasy w celu nabicia sobie postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto bawi się w taki shit okrywa hańbą swój nick i avatar.

To jest gram.pl? Serwis dla ludzi z pasją? Przez takie zabawy bliżej nam do naszej klasy. Dla nabijania wirtualnych statystyk bluzgacie honorem naszego kraju syfiąc serwery tym bezwartościowym spamem. Jeżeli nie macie lepszej rozrywki niż zadawanie pytań w stylu "Masz bułki?", "Masz rower na paliwo?", "Masz dużą wannę?" to gratuluję mądrościi. Pamiętacie słowa że jesteście przyszłością tego świata? Czy pytaniem naszego pokolenia jest "masz jakąś część GTA oryginalną"? Siedzicie na dupach i spamujecie ten serwis. Potem będziecie się wypowiadać o firmach tworzących gry, o bogu i o świecie. A jak ktoś wypowie się o _was_? Spójrzcie na siebie z 3os. jeżeli nie brak wam wyobraźni. Jak to brzmi jeżeli nastolatek zadaje takie kretyńskie pytania? To jest wasze zajęcie? Sam przyznaję że kiedyś brałem udział przez krótki czas w tej trollowej zabawie. Na szczęście w porę się opamiętałem. Lepiej jakbyście sobie coś na paincie narysowali a nie śmiecili serwery. Wszystkie wasze avatary powinny się znaleźć na demotywatorach z podpisem "polska młodzież". Jeszcze dodać jacksonowego laya i mamy nk. Babracie się w najciemniejszych czeluściach gram.pl i wstyd mi za was. Jakbym kiedyś pokazał normalnemu człowiekowi wasze twory z podpisem gram.pl to wiem jaką by miał o NAS opinię.


Miłego spamowania "gramowicze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam(to tylko zabawa, wypowiedzi na forum[różne zabawy itd] mają pomóc spędzić Nam miło czas ale również poznać Swoje zdania, podyskutować, rozważyć różne poglądy. Co nie znaczy że nie może być zabaw. I nie posty się nie liczą a czas spędzony na forum)

Masz ochotę pisać bezsensowne komentarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spędzaniem miłego czasu, poznawaniem swojego zdania i rozważaniem poglądów nazywasz pytania takie jak "Masz tatę?" to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój... jeżeli nie masz ochoty brać udziału w takich zabawach to nie bierz. Inni mają na to ochotę i to jest ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować