Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Mi się ściąganike kojarzy z usunięciem pewnej części garderoby z dolnej częśći naszego ciała....
Nienawidze takich debili(pardon,już nie mogę)jak ten tutaj. Nie wiem zupełnie skąd się tacy biorą. Chcesz mieć grę? Zapłać,a nie kradnij! Moim zdaniem kara śmierci za piractwo była by bardzo na miejscu,tak samo jak kara śmierci za pieprzenie glupot w stylu(z forum IMRO,wątek o Colinie 2005)"mam nadzieje,że ta gra wkrótce pojawi się na tej stronie w pełnej wersji". Jednak te szkoły nie uczą nic o życiu,a w wielu przypadkach by się to przydało,np. przedmiot "pociąganie debili z grubej rury(PDZGR) ,pójdzie taki z wyższym doświadczeniem nawet w świat,i złapią go na dorywczym piractwie,bo spytał nie właściwą osobe... Eh,polska,polska,oj biedacy,biedacy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:53, IMRO lion napisał:

Mi się ściąganike kojarzy z usunięciem pewnej części garderoby z dolnej częśći naszego ciała....
Nienawidze takich debili(pardon,już
nie mogę)jak ten tutaj. Nie wiem zupełnie skąd się tacy biorą. Chcesz mieć grę? Zapłać,a nie kradnij! Moim zdaniem kara
śmierci za piractwo była by bardzo na miejscu,tak samo jak kara śmierci za pieprzenie glupot w stylu(z forum IMRO,wątek
o Colinie 2005)"mam nadzieje,że ta gra wkrótce pojawi się na tej stronie w pełnej wersji". Jednak te szkoły nie uczą nic
o życiu,a w wielu przypadkach by się to przydało,np. przedmiot "pociąganie debili z grubej rury(PDZGR) ,pójdzie taki z wyższym
doświadczeniem nawet w świat,i złapią go na dorywczym piractwie,bo spytał nie właściwą osobe... Eh,polska,polska,oj biedacy,biedacy....


IMRO nie aż tak agresywnie. Trzeba chłopaka grzecznie pouczyć i nie pulchtać się. Chłopaka jeszcze nikt nie uświadomił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:40, marcinszyl napisał:

skąd ściągnąć gta sa

gre sie kupuje albo z orginala zgrywa hhmmmmmmm.....no ale polecam gra jest super
opisac pare misji moge:
-tanczyc samochodem-tttrrrruudnnnnaaaaaa!!!!
-oradac dom satrca- latwa ale trzeba sie skradac
-okradac wojsko-trudne bardzo trudzne trzeba pilnowac Rydera no ale to trudne bo on cie oslania przed wojskiem ale jest na odwrót bo ty musisz mu pomagac
postacie:
Ryder-zdradza w drugim miescie
CJ-główna postac
Sweet-brat CJ
Big Smok-kolo grubas
no hyba wystarczy..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:14, graczomaniak napisał:

Ciekawe czy kiedykolwiek w Polsce wyjdzie GTA SA, bo było tyle afer... :D


e o ile mi wiadomo to w Polsce kolekcjonerska wersja GTA:SA jest dostępna na PC od paru miesięcy, a na PS2- od kilkunastu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:23, shinian napisał:

> Ciekawe czy kiedykolwiek w Polsce wyjdzie GTA SA, bo było tyle afer... :D

e o ile mi wiadomo to w Polsce kolekcjonerska
wersja GTA:SA jest dostępna na PC od paru miesięcy, a na PS2- od kilkunastu:)

No ale wiesz GTA SA nie ma w Polsce i nie moze być edycji kolekcjonerskiej z nia. Może i jest ale z 1,2,3 i Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:26, graczomaniak napisał:

> > Ciekawe czy kiedykolwiek w Polsce wyjdzie GTA SA, bo było tyle afer... :D
>
> e o ile mi wiadomo to w
Polsce kolekcjonerska
> wersja GTA:SA jest dostępna na PC od paru miesięcy, a na PS2- od kilkunastu:)
No ale wiesz
GTA SA nie ma w Polsce i nie moze być edycji kolekcjonerskiej z nia. Może i jest ale z 1,2,3 i Vice City.


kurcze, to co ja w takim razie kupilem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pewną misją w SA. A dokładnie chodzi o Cesar coś tam... Musze wygrac w konkursie low-rider''owym czyli w "tańcu kadilaków" i nie moge wygrac :/ Ile trzeba miec pkt? Bo ja nie wychodze powyżej 1200 :P Co tam trzeba klikac oprócz strzałek bo mi wciaz pisze zle, ze nie trafiam itp mimo ze trafiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:45, shinian napisał:

> > > Ciekawe czy kiedykolwiek w Polsce wyjdzie GTA SA, bo było tyle afer... :D
> > > > > e o ile mi
wiadomo to w
> Polsce kolekcjonerska
> > wersja GTA:SA jest dostępna na PC od paru miesięcy, a na PS2- od kilkunastu:)

> No ale wiesz
> GTA SA nie ma w Polsce i nie moze być edycji kolekcjonerskiej z nia. Może i jest ale z 1,2,3 i
Vice City.

kurcze, to co ja w takim razie kupilem?:P

:D:D:D Coś kupiłeś ale raczej nie San Andreas :D:D:D, ale i tak Ci gratuluje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:49, Modest-Vermin napisał:

Ja mam problem z pewną misją w SA. A dokładnie chodzi o Cesar coś tam... Musze wygrac w konkursie low-rider''owym czyli
w "tańcu kadilaków" i nie moge wygrac :/ Ile trzeba miec pkt? Bo ja nie wychodze powyżej 1200 :P Co tam trzeba klikac oprócz
strzałek bo mi wciaz pisze zle, ze nie trafiam itp mimo ze trafiam :)


są 2 metody, pierwsza z nich to przechodzenie tej misji na ucho- trzeba wyczuc rytm:); druga, na oko- naciskasz odpowiednią strzalkę w momencie gdy jej środek wyjdzie delikatnie poza środek okręgu [możliwe również ze popelniasz ten sam bląd co ja na początku- kombinacje probujesz wklepywać na klawiszach ruchu (domyślnie W,S,A,D) użyc natomiast musisz klawiszy balansowania (domyslnie strzałki)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:53, graczomaniak napisał:

> > > > Ciekawe czy kiedykolwiek w Polsce wyjdzie GTA SA, bo było tyle afer... :D
> > > > >
> e o ile mi
> wiadomo to w
> > Polsce kolekcjonerska
> > > wersja GTA:SA jest dostępna na PC od
paru miesięcy, a na PS2- od kilkunastu:)
>
> > No ale wiesz
> > GTA SA nie ma w Polsce i nie moze być
edycji kolekcjonerskiej z nia. Może i jest ale z 1,2,3 i
> Vice City.


no nie wiem, na pudelku jest napisane GTA:SA, w środku znajduje się książeczka w twardej oprawie- San Andreas City Guides, mapa i płyta z przygodami CJ, jeżeli to nie SA to nieźle to zakamuflowali:P

Dnia 23.10.2005 o 21:53, graczomaniak napisał:

>
> kurcze, to co ja w takim razie kupilem?:P
>

:D:D:D Coś kupiłeś ale raczej nie San Andreas :D:D:D, ale i tak Ci gratuluje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:40, marcinszyl napisał:

skąd ściągnąć gta sa


Z ZAGRANICY !! Z Niemiec na przyklad mozesz jeszcze sciagnac BMW.

btw. pewien koles do mojego qmpla "wez mi wyslij SA przez skype" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować