Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Oczywiście, że mogę. Jednak nie wiem, czy uda mi się dokonać tego na złoto (w sumie wykonanie misji na lotnisku, na tym poziomie zajelo mi jakies 4h). Ale jeżeli nie interesuje ciebie Hunter, to mogę spokojnie ci to przejść na srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 14:21, Executor napisał:

mam prosbe czy kltos moglby mi przejsc misje na lotnisku - bo niestety nie mam juz do tego
cierpliowsci 2 dni slecze nad jedna misja - ale nie potrafie widocznie latac samolotem :)

a nad którą misją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może bedziecie się ze mnie śmiać, ale nie mogę zrobić misji dla Big Smoke(pierwsza misja dla niego).Chodzi o OG locka.Nie mogę za nic w świecie dogonic gościa na motorze.Próbowałew już tyle razy, że krew mnie zalewa.Może macie sewy po tej misji, albo poprostu wiecie jak sobie to ułatwić.Prosze o pomoc! Powiedzcie mi też po której misji otwarte zostaja sklepy z bronią.Mam zrobione wszystkie misje dla Rydera i 5 dla Swetta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj mniej więcej który to jest nr. misji, oraz swojego @. Mam save''y po każdym zadaniu więc napewno będę mógł ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 21:49, Modest-Vermin napisał:

Ja mam problem z pewną misją w SA. A dokładnie chodzi o Cesar coś tam... Musze wygrac w konkursie
low-rider''owym czyli w "tańcu kadilaków" i nie moge wygrac :/ Ile trzeba miec pkt? Bo ja nie
wychodze powyżej 1200 :P Co tam trzeba klikac oprócz strzałek bo mi wciaz pisze zle, ze nie
trafiam itp mimo ze trafiam :)

Ja znalazłem na to sposób.Trzeba użyć kodu na spowolnienie gry (SLOWITDOWN)Wtedy strzałki lecą wolniej i niema problemu z wygraniem pojedynku.Musisz miec wiecej od tego gostka.Bez kodu byłem blisko, ale nie udawalo sie.Z kodem pojdzie gladko.Moż już to wykonałeś.Życze powodzenia w dalszej czesci gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 16:46, shinian napisał:

Podaj mniej więcej który to jest nr. misji, oraz swojego @. Mam save''y po każdym zadaniu więc
napewno będę mógł ci pomóc.

Ta misja nazywa się OG Lock.Będe ci wdzięczny za przekazanie save

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 16:46, shinian napisał:

Podaj mniej więcej który to jest nr. misji, oraz swojego @. Mam save''y po każdym zadaniu więc
napewno będę mógł ci pomóc.

Mój mail to filipszabelski@wp.pl.Powinieneś mieć podpisane OG Lock.Wzależności jak przechodziłeś grę może być to około13 misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.K. Mail z zapisanym stanem gry został już przed chwilą do Ciebie wysłany;) W razie jakichkolwiek dalszych problemów możesz sie zwrócić bezpośrednio na moją skrzynkę pocztową. Miłej gry w San Andreas^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:07, amster22 napisał:

> gdzie ściągnąć sa można
>
Jestes piratem!To podłe


Spoko i bez tego szybko by zginął. Teraz to bedzie przynajmniej humanitarnie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 16:51, amster22 napisał:

Ja znalazłem na to sposób.Trzeba użyć kodu na spowolnienie gry (SLOWITDOWN)Wtedy strzałki lecą
wolniej i niema problemu z wygraniem pojedynku.Musisz miec wiecej od tego gostka.Bez kodu byłem
blisko, ale nie udawalo sie.Z kodem pojdzie gladko.Moż już to wykonałeś.Życze powodzenia w
dalszej czesci gry!


W sumie nie gram już, znaczy przerwa mam, nie jestem zwolennikiem kodów ale dzięki, przyda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:48, shinian napisał:

O.K. Mail z zapisanym stanem gry został już przed chwilą do Ciebie wysłany;) W razie jakichkolwiek
dalszych problemów możesz sie zwrócić bezpośrednio na moją skrzynkę pocztową. Miłej gry w San
Andreas^^

dzieki, ale jeszcze nie dostałem.Może spróbuj jeszcze raz.Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propagowanie piractwa czyli, mówienie o "lewych" płytach i ściąganiu jest tu zabronione. JAk nie wiesz radzę przeczytać regulamin forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 18:56, graczomaniak napisał:

Propagowanie piractwa czyli, mówienie o "lewych" płytach i ściąganiu jest tu zabronione. JAk
nie wiesz radzę przeczytać regulamin forum. :)

oco ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować