Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Jesteś nie tylko potencjalnym złodziejem, ale i strasznym SPAMerem. Zapewne wydaje Ci się, że poprzez dopisywanie wielu postów pod rząd coś zyskasz. Niestety na tym foum za SPAM punktów nie dają. A co do pierwszego...

2. Co jest zabronione

Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych plików

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że to jest piractwo :) Już samym zapytaniem "skąd to można ściągnąć" zainteresujesz wielu innych ludzi którzy "dzięki" tobie mogą zacząć korzystać z piractwa, bo zamiast płacić za grę to ją KRADNIESZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:02, kNOT napisał:

Jesteś nie tylko potencjalnym złodziejem, ale i strasznym SPAMerem. Zapewne wydaje Ci się,
że poprzez dopisywanie wielu postów pod rząd coś zyskasz. Niestety na tym foum za SPAM punktów
nie dają. A co do pierwszego...

2. Co jest zabronione

Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich
plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie
takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie
piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie
tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać
tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych
plików

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

to byłżart sa to samosiewny akumulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:02, kNOT napisał:

Jesteś nie tylko potencjalnym złodziejem, ale i strasznym SPAMerem. Zapewne wydaje Ci się,
że poprzez dopisywanie wielu postów pod rząd coś zyskasz. Niestety na tym foum za SPAM punktów
nie dają. A co do pierwszego...

2. Co jest zabronione

Piractwo
- propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich
plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie
takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie
piractwa
- wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie
tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd pobrać
tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier i innych
plików

użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
- tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl
- powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie

kNOT ,a co ty sądzisz o GTA San Andreas ? wszyscy są napewno tego ciekawi, jak już mówiłem ja lubię tylko GTA 1 i 3, gdyż SA nie przypadło mi do gustu

p.s. - czy uważasz mnie za spamera ? To dla mnie ważne ,powiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:07, WorldWar3PL napisał:

> Jesteś nie tylko potencjalnym złodziejem, ale i strasznym SPAMerem. Zapewne wydaje Ci
się,
> że poprzez dopisywanie wielu postów pod rząd coś zyskasz. Niestety na tym foum za SPAM
punktów
> nie dają. A co do pierwszego...
>
> 2. Co jest zabronione
>
> Piractwo
> - propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich

> plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie

> takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie

> piractwa
> - wysyłanie zapytań dotyczących pirackich plików, a szczególnie wysyłanie zapytań odnośnie

> tego gdzie i jak pobierać pirackie pliki (gry, filmy, muzykę, programy... itp.), skąd
pobrać
> tzw. "cracki" do gier oraz wszelkie inne zapytania związane z działaniem pirackich gier
i innych
> plików
>
> użytkownikowi który popełni jedno lub więcej z powyższych wykroczeń grozi
> - tymczasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na stronie gram.pl

> - powiadomienie właściwych instytucji lub organów o wykroczeniu/przestępstwie
kNOT ,a co ty sądzisz o GTA San Andreas ? wszyscy są napewno tego ciekawi, jak już mówiłem
ja lubię tylko GTA 1 i 3, gdyż SA nie przypadło mi do gustu

p.s. - czy uważasz mnie za spamera ? To dla mnie ważne ,powiedz :)

tak ps.
niestety nie knot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 19:12, graczomaniak napisał:

To buło raczej do WorldWar3PL, a nie do Ciebie. :)
Jak dodajesz posta to napisz więcej, a nie tylko: "a, no, co, itp.":)

dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 17:48, shinian napisał:

O.K. Mail z zapisanym stanem gry został już przed chwilą do Ciebie wysłany;) W razie jakichkolwiek
dalszych problemów możesz sie zwrócić bezpośrednio na moją skrzynkę pocztową. Miłej gry w San
Andreas^^

Już mam dzieki serdeczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłem pomóc;) Czy ktoś wie, czy można załadować pojazdy do CargoBob (czy może są już do tego dostępne jakieś mody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem pare pytań co do GTA SA:

1. Czy jest jakis patch który naprawia błedy podczas gdy pada deszcz to dzwiek się haczy?

2. Moj koles ma 800 procek, 512 ram, gf 4 .. czy jest mozliwosc aby mu gra dzialala? moze jest jakis program ktory usuwa cienie i inne nie potrzebne bajerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:23, Azazell2 napisał:

2. Moj koles ma 800 procek, 512 ram, gf 4 .. czy jest mozliwosc aby mu gra dzialala? moze jest
jakis program ktory usuwa cienie i inne nie potrzebne bajerki ?


na geforce z serii mx (2,4) działa san andreas
ramu wystarczy a procek nieco słaby.
mimo wszystko uważam że powinno pójść na małych detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2006 o 14:23, Azazell2 napisał:

1. Czy jest jakis patch który naprawia błedy podczas gdy pada deszcz to dzwiek się haczy?


Nie ma. Mam podobny błąd- kompletnie wyłączają mi się stacje radiowe gdy wjeżdżam do garażu. W sumie Rockstar to sobie z lekka w kulki leci. Nie dość, że wyłożyłem coś koło 200zł na grę na PC, to jeszcze wogóle nie zależy im na usuwaniu z niej błędów. Na żart to poprostu zakrwawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak instaluje się samochody do GTA SA.Wiem, że potrzebny jest IMGTool i jeszcze jakiś- nie mogę ich znaleźć.Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu był9o 159 postów, a teraz o mojego wiecej ludzie co z wami?
To największe forum o gta sa, ale nie wiwm czy ktos da mi odpopwiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować