Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Zastanawiam się czy trzeba wykonywać te misje dla Cesara w San Fierro ? po zdobyciu prawa jazdy i kupnie budynku z samochodami ? czy można je ominąć i robić misje na pustyni

czy np jak je omine to pozniej będzie cos takiego że nagle niema zadnych misji do roboty i koniec. bo nie wykonałem tych z test drive ?
mi głównie zalezy na fabule gry :)

prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem gdy wchodze do jakiegos pojazdy strazy pozarnej karetki czy policji to nie ma sygnalu dzwiekowego tylko sie swiatla swieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij caps lock, albo Tab. Pod którymś jest sygnał (tylko musisz go trzymać, bo jak puścisz to sie wyłącz):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W San Andreas nie da się ominąć misji (tzn. w tym sensie, że ci jakaś przepadnie). Możesz je spokojnie robić w dowolnej kolejności. Wiem, co mówię, spędziłem kilkadziesiąt ładnych godzin żeby wyszarpać te 100%. Tak na marginesie to jednak doradzam robić te wszystkie szkoly jazdy na zloto, nagrody w szkole latania i jazdy samochodem sa boskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2005 o 16:40, marcinszyl napisał:

skąd ściągnąć gta sa

ja na te=wjmi miejscu nie wspominałabym o ściąganiu gier na publicznym forum. Możesz mieć kłopoty :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 22:25, shinian napisał:

Proszę bardzo, tu masz wszytko opisane krok po kroku (tłumaczenie łopatologiczne więc podejrzewam,
że nie będzie problemów) http://www.gtasite.pl/forum/viewtopic.php?p=23499&PHPSESSID=9d88c467de99aca822dad6ff099214f8#23499

Dzięki jestem zadowolony z tej instrukcji.Czytałem tylko to co pisali na gtaworld.pl i tam nie mozna było sciagnac programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wsiadajac d pojazdu strazy policji czy karetki nie ma dzwieku moze byc to wina sterownika..ja tez tak miałem ale w Vice City...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 13:42, Błażej M. napisał:

mam maly problem gdy wchodze do jakiegos pojazdy strazy pozarnej karetki czy policji to nie
ma sygnalu dzwiekowego tylko sie swiatla swieca



A nacisnąłeś H ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:07, Błażej M. napisał:

nacisnalem h i tylko swiatla sie swieca a dzwieku nie ma


zapytam czy nie wsadzałeś jakiś modów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 13:07, Błażej M. napisał:

nacisnalem h i tylko swiatla sie swieca a dzwieku nie ma


Zaraz a co tu ma h do rzeczy? Wydaje mi sięm że standartowo odpala się syrene za pomocą Caps Lock''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat za napakowanie na maksa dostaje się relatywnie mało respect''u. Większość paska zapełnia się poprzez wykonywanie przestępstw;) Rzeczywiście pakowanie na siłowni daje większe obrażenia w walce wręcz, ale akurat tej formy walki to żadko się używa. Jak dla mnie to ten cały respect jest nieporozumieniem, jedyną rzeczą na którą naprawdę mocno wpływa to ilość rekrutowanych członków gangu do ''oddziału'' (klawisz g). Problem tkwi w tym, że AI tych postaci jest żenująco niskie a przez to ci bojownicy są nieprzydatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować