Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2007 o 22:01, Igor FCBayern napisał:

> Hehe, chyba jeszcze nie przeszedłeś gry, skoro nie wiesz o co tam biega... :)
No właśnie w tym tygodniu przeszedłem, ale... i tak nie kumam o co chodzi z tymi ciałami :P
To ma jakiś związek z fabułą? Oświeć mnie, proszę!

No przecież podczas jednej z misji u tenpenny''ego na filmiku było jak każą ci zakopywać te ciała, potem chyba któryś wykończył, albo chciał wykończyć drugiego. Po filmiku musiałeś jechać za nim i go załatwić, bo uciekał. :) Jakoś tak to było, piszę z pamięci, tak więc nie wszystko się musi zgadzać bo grę przeszedłem dosyć dawno temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to było tylko jedno ciało, jakiegoś policjanta. Poza tym to było zupełnie gdzie indziej, a ten dół z ciałami, o którym ja mówię jest od samego początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to specjalnie dla ciebie <uśmiecha się demonicznie> Sorry, że nie są to normalne zdjęcia, ale nie miałem przy sobie aparatu, a nie chciało mi się lecieć na Groove specjalnie...
BTW Podczas robienia ostatniego screena przeszły mnie dreszcze :P

20071021001604

20071021001609

20071021001615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:16, Igor FCBayern napisał:

Zrobiłem to specjalnie dla ciebie <uśmiecha się demonicznie> Sorry, że nie są to normalne
zdjęcia, ale nie miałem przy sobie aparatu, a nie chciało mi się lecieć na Groove specjalnie...
BTW Podczas robienia ostatniego screena przeszły mnie dreszcze :P

Hmm, to faktycznie nie to miejsce, za duże :) Dreszcze to by Cię przeszły jakbyś wpadł tam bez jetpacka i by sie wyjść nie dało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 00:19, czapla56 napisał:

Hmm, to faktycznie nie to miejsce, za duże :) Dreszcze to by Cię przeszły jakbyś wpadł tam
bez jetpacka i by sie wyjść nie dało ^^

To miejsce w ogóle jakieś dziwne jest... Zwłaszcza o tej porze :P
Najlepsze jest to, że po zrobieniu tych screenów przyszła burza piaskowa i nie umiałem wrócić do miasta. W którą stronę bym nie poleciał to po jakimś czasie widziałem pod nogami te worki...
Jutro (dzisiaj?) będę zajmował się nawiedzonym miasteczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera, nie mogę SA MP włączyć. :[ Wybieram pokój, coś się włącza, jakieś białe ekrany, potem pojawia się Menu, wybieram nową grę i wywala mnie do Windowsa z napisem "Wystąpił błąd z aplikacją ... i nastąpiło jej zamknięcie". Nie wie ktoś co jest tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, kiedyś na serwerze wyścigowym była droga przez taką jaskinię, ona jest koło tamy, niedaleko tej slalomowej drogi, zrobiłem screena a jak gram normalnie to jest znaleźć nie mogę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze ***n5 dostałem bana za cheatowanie chociaż nie cheatowałem . Bardzo was proszę o pomoc ponieważ to mój ulubiony serwer i mam na nim kumpli i jeszcze chciałbym na nim zagrać . Myślałem żeby zmienić ip ale nie potrafię tego zrobić . Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry dziękuję . PS mam modem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 21:09, lszos napisał:

Na serwerze ***n5 dostałem bana za cheatowanie chociaż nie cheatowałem . Bardzo was proszę
o pomoc ponieważ to mój ulubiony serwer i mam na nim kumpli i jeszcze chciałbym na nim zagrać
. Myślałem żeby zmienić ip ale nie potrafię tego zrobić . Jeszcze raz proszę o pomoc i z góry
dziękuję . PS mam modem .

Napisz na forum gtasite, w temacie Wnioski o odbanowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:56, Skarpeta5 napisał:

Kto umie grać w GTA: SA przez neta, przez SAMP, bo jak gram z innymi, to ja wymiatam???

Składnia zdania pozostawia wiele do życzenia.. Ale w jaki typ ? Zabijanie, wyścigi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 19:56, BzyQacz napisał:

Gdzie jest nawiedzone miasteczko?

Właśnie nie potrafię go odnaleźć :P Pamiętam, że leży tuż obok jednej z wiosek/miasteczek. W jednej z misji dla Tenpenny''ego musieliśmy tam zabić jakiegoś łącznika albo cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:07, Igor FCBayern napisał:

> Gdzie jest nawiedzone miasteczko?
Właśnie nie potrafię go odnaleźć :P Pamiętam, że leży tuż obok jednej z wiosek/miasteczek.
W jednej z misji dla Tenpenny''ego musieliśmy tam zabić jakiegoś łącznika albo cuś...

Zakopać zwłoki na cmentarzu konkretniej mówiąc :P
@BzyQacz
Chodzi Ci o to, gdzie są worki ze zwłokami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:46, BzyQacz napisał:

Worki wiem, gdzie są, ale nie wiem gdzie jest to nawiedzone miasteczko o którym wspominał Igor.


A gdzie są worki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować