Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Pytanie do osób które korzystają z modów.
Które mody są bezpieczne? Tzn. które moge zainstalować bez obawy że gra potem będzie się zawieszała podczas wczytywania? Bo pograłbym na modach, ale jak kiedyś na nich grałem to gra mi sie wieszała :/

I czy Wy też macie taki marny transfer jak ściągacie coś z gtasite.pl ? Bo ja zasysam moda do GTA VC i cały czas transfer nie przekracza 20kb/s :/ A mam neta 1 mb :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś coś czytałem, że jeżeli chcesz grać na modach to skopiuj cały foler z San Andreas i przenieś gdzieś/zmień nazwę. I w jednym folderze grasz na czystej wersji (bo taka np. do multi potrzebna) a w drugim folderze masz zmodowaną. Nie musisz się bawić w kopie zapasowe pojedyńczych plików i w każdym momencie możesz pograć bez modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mianowicie - kiedyś instalowałem sobie samochody do SA i program zrobił mi backupy, i teraz mam pytanie - gdzie skopiować/co zrobić z tymi plikami (screen), żeby przywrócić dawne auta?

20071112103714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc mam pytanie odnośnie grafiki. Jakich nie ma efektow po ustawieniu w opcjach na "Efekty" niskie" , a jakie są w Średnich? Moze ktos powiedzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:00, Budep napisał:

Więc mam pytanie odnośnie grafiki. Jakich nie ma efektow po ustawieniu w opcjach na "Efekty"
niskie" , a jakie są w Średnich? Moze ktos powiedzic?

to można w sa ustawiać jakość grafy?? Możesz powiedzieć gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:03, albinskia napisał:

> Więc mam pytanie odnośnie grafiki. Jakich nie ma efektow po ustawieniu w opcjach na "Efekty"

> niskie" , a jakie są w Średnich? Moze ktos powiedzic?
to można w sa ustawiać jakość grafy?? Możesz powiedzieć gdzie?


LOL! Wiesz może co to są "OPCJE" albo po ang. "OPTIONS"? Tam masz wszystko , również ustawienia grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O.o ! To było dobre :D Ja pierwsze co po instalacji gry wchodzę w ustawienia :D A gre włłączam później :P Po uruchomieniu masz Rozpoczecie gry, opcje i wyjście. Wchodzisz w opcje --> ustawienia grafiki i zmieniasz jak wolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , jak wrzucic muze do san andreas? (prosze o dokladny opis)
Prosilbym rowniez o wskazowki dotyczace misji gdzie mamy tanczyc na plazy (trzeba zalatwic sprzet muzyczny) i o misje gdzie mamy "tanczyc" samochodem z hydraulika. Prosze o jakies wskazowki dotyczace tych misji , bo niemilosiernie sie mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 16:16, Budep napisał:

Mam pytanie , jak wrzucic muze do san andreas? (prosze o dokladny opis)

Wrzucasz muzykę do Moje Dokumenty > GTA San Andreas User Files > User Tracks. Odpalasz grę, wchodzisz w opcje dzwięku, i klikasz na "skanowanie muzyki gracza" czy coś takiego, myślę że sobie poradzisz :)

Dnia 17.11.2007 o 16:16, Budep napisał:

Prosilbym rowniez o wskazowki dotyczace misji gdzie mamy tanczyc na plazy (trzeba zalatwic
sprzet muzyczny) i o misje gdzie mamy "tanczyc" samochodem z hydraulika. Prosze o jakies wskazowki
dotyczace tych misji , bo niemilosiernie sie mecze.

Nie wiem co tu takiego trudnego :P Wystarczy naciskać odpowiednie przyciski na klawiaturze. Na dole ekranu cały czas masz pokazane strzałki które musisz aktualnie naciskać. W "tańcu" lowriderem, musisz przyciskać przyciski na klawiaturze numerycznej (tam gdzie Num Lock), a w tańcu na plaży przyciska "WSAD". Dodam, że najlepiej naciskać odpowiednie przyciski ułamki sekundy przed tym jak dana strzałka pokaże się w tym okrągłym obramowaniu na dole. Myśle że zrozumiesz o co mi chodzi, i poradzisz sobie z tymi misjami :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam mam problem z dźwiękiem w GTA SA.
Mianowicie podczas gry kiedy leje deszcz lub jest burza poza dźwiękiem deszczu nic nie słychać, A gdy pogoda wraca do normy dźwięk jest normalny. Morze ktoś z was wie jak rozwiązać ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość osób tak ma bo grając w multi gdy pogoda to deszcz widać komentarze typu: "Ej nie mam dźwięku jak pada" "Ja też" "I ja". Raczej nie wiem jak to rozwiązać ale nie martw się, że jesteś jedyny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to auta standardowe czy podmieniłeś auta i na ich miejsce podmieniłeś je jeszcze raz ? Widzę, że SAMI, odpal go i masz tam taką funkcję unistall mod zaznacz ją a reszta się sama zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 13:56, KrzychoCJ napisał:

Większość osób tak ma bo grając w multi gdy pogoda to deszcz widać komentarze typu: "Ej nie
mam dźwięku jak pada" "Ja też" "I ja". Raczej nie wiem jak to rozwiązać ale nie martw się,
że jesteś jedyny. :P


Tylko że ja nie gram w multi... Podejrzewam że to wina mojej zintegrowanej karty dźwiękowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, czy jest jakiś kod do GTA SA na Pominiecie jakijkolwiek misji?
Próbuję grac bez kodów i bez savów, bo i jedno i drugie nieco psuje zabawę, ale nie zawsze da się grać bez sztuczek.
No i wlasnie, czy jest jakiś kod na pomijanie misji, bo save o tyle psują zabawę, że nie dają cieszyć się osobiście szlifowanym umiejętnościom.
Z kodu korzystam w sumie tylko jednego góra dwóch, na God mode i kilka dodatkowych broni, a umiejętności staram isę sam szlifować, ale mam problem z przejściem kilku misji, a konkretnie jednej z pierwszzych tej z pociągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 22:52, KrzychoCJ napisał:

Po co nacisnąłeś przycisk odpowiedz do jakiegoś starego posta. A co do misji - wrzuć save''a
na przykład tu:
http://www.sendspace.pl/
I Ci przejdę misję z jaką masz problem.


Pytanie zadalem tutaj, dla tego, że jakiś zdaje się Mod, odesłal mnie do tego tematu, tzn. Odpisa mi na posta tej samej treści, którego tu dalem, że temat znajduje się tutaj i do niego dal mi linka, więc dal tego napisalem tutaj.
co do sava podeslę i dzięki za odspowidź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować