Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2007 o 22:52, KrzychoCJ napisał:

Po co nacisnąłeś przycisk odpowiedz do jakiegoś starego posta. A co do misji - wrzuć save''a
na przykład tu:
http://www.sendspace.pl/
I Ci przejdę misję z jaką masz problem.


Sorka za post pod p[ostem, ale znikla mi opcja edycji posta, póxniej, go usuniesz, zdaje się jesteś Modem :)

Tutaj jest sav http://www.sendspace.pl/file/8yjC0Eps/

Chodzi mi o dwie misje jedna po lewej z pociągiem "katalizator" druga po prawej z samochodem z hydrauliką, jakieś denne zawody.
Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta z pociągiem to nie kojarze ale ta z hydrauliką jest prosta jak nie wiem choć znam dużo ludzi co się skarżyło na nią tak jak ty tak na prawde to nie wiem czemu. Rozumiem ma ci ktoś to przejść aha ja ci nie przejde bo musiał bym instalować GTA czego mi się w najbliższym czasie nie chce ale może ktoś inny będzie skłonny żeby to zrobić. Jednak moja rada jest taka żebyś sam spróbował przejść będziesz miał większą satysfakcje. Na pewno w dalszej częsci gry napotkasz wiele takich misji z którymi nie będziesz mógł sobie poradzić więc najlepszym sposobem jest kilka razy próbować aż się osiagnie porzadany skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 02:37, BigBrad napisał:


Chodzi mi o dwie misje jedna po lewej z pociągiem "katalizator" druga po prawej z samochodem
z hydrauliką, jakieś denne zawody.
Z góry dzięki


Mam ten sam problem i jeszcze misje że musze tańczyć na plaży. Za cholere mi to nie wychodzi , aż mi grać się nie chce. Zawsze przegrywam z rywalem/zdobywam za mało punktów. Nie mogę dokładnie wyczuć kiedy nacisnąć klawisz ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2007 o 09:29, Budep napisał:

Mam ten sam problem i jeszcze misje że musze tańczyć na plaży. Za cholere mi to nie wychodzi
, aż mi grać się nie chce. Zawsze przegrywam z rywalem/zdobywam za mało punktów. Nie mogę dokładnie
wyczuć kiedy nacisnąć klawisz ;\

Przecież te misje sa banalne :P Najlepiej naciskaj odpowiedni klawisz, ułamki sekund przed tym, jak odpowiednia strzałka na dole ekranu pojawia się w tym kółku. Ja tak zawsze robię, i zawsze mi wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:13, Baluk25 napisał:

Mam 1 małe pytanko...bo bym chciał posłuchać swojej muzyki w radiu i jest 1 mały problem...gdzie
to wkleić?

Moje Dokumenty > GTA San Andreas User Files > User Tracks
Wklejasz tam muzykę, odpalasz grę, wchodzisz w opcje dźwięku, ustawiasz "skanowanie utworów gracza" czy coś w tym stylu i... gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dokumenty\GTA San Andreas User Files\User Tracks
Tam wklejasz piosenki albo skróty lepiej i podczas gry przełączasz na swoje piosenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:17, Baluk25 napisał:

dzięki ci...:O Delegat :P

Nie ma za co :) A Delegata mam już od 11 dni :P

BTW: Ja już nie gram w GTA SA na kompie ;P Od jutra albo od wtorku, będę poginał na PS2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:19, NuGGet napisał:

BTW: Ja już nie gram w GTA SA na kompie ;P Od jutra albo od wtorku, będę poginał na PS2 :D

A fee... Nie lubię grać na konsolach, zwłaszcza w takie gry jak GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:17, Baluk25 napisał:

dzięki ci...:O Delegat :P

Mr. NuGGet chyba masz duży dysk, bo można skróty wkleić, które zajmują o wiele mniej miejsca niż mp3 i też będzie działać, reszta tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 19:38, Union Pacific napisał:

Hmm... czy oprócz SA:MP nie ma żadnego innego multiplayera? Bo to ustrojstwo nie działa :/

Jest jeszcze MTA SA Race Mod. To tylko wyścigi, stunt i Death Match samochodami ale wielki plus to wymyśle mapy. Jest nawet edytor. Teraz ekipa MTA pracuje nad multiplayerem MTA DM. Zapowiada się świetnie i o wiele lepiej niż SA-MP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chyba nie ma innego mnie tez na początku nie działało ale później już zaczeło nie wiem dlaczego. A tak wogule to pierwszy raz zaczynasz grać w MP
przemas15 Naprawde żartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 19:48, Lord Andre 1 napisał:

Nie chyba nie ma innego mnie tez na początku nie działało ale później już zaczeło nie wiem
dlaczego. A tak wogule to pierwszy raz zaczynasz grać w MP
przemas15 Naprawde żartujesz


Nie, nie mogę tego SA:MP włączyć. Jak odpalam jakąś grę, to pokazuje mi napis Vinewood i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy tez jaką wersje MP ściągasz bo są rużne mi niektóre też nie dizałały podął bym ci link do tej która mi działała ale już dawno nie grałem i stronki się pozapominały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować