Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Jaka jest najnowsza wersja multiplayera? Trochę nie grałem w GTA SA, a właśnie na nowo instaluje i pograłbym w sieci ;] Jeśli można, prosiłbym o linka ;]
BTW: Podobno w GTA SA jest już zawarty parkour, bez żadnych modów itp. Jak można go uprawiać w grze? Np, żeby CJ przeturlał się po upadku z dużej wysokości i mógł biec dalej, jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 18:39, NuGGet napisał:

BTW: Podobno w GTA SA jest już zawarty parkour, bez żadnych modów itp. Jak można go uprawiać
w grze? Np, żeby CJ przeturlał się po upadku z dużej wysokości i mógł biec dalej, jak
to zrobić?

Nie jest zawarty, jest za to taki mod, aktualnie w fazie poprawiania. http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=32433.240 - poszukaj tu, mi się nie chciało :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 18:39, NuGGet napisał:

Jaka jest najnowsza wersja multiplayera? Trochę nie grałem w GTA SA, a właśnie na nowo
instaluje i pograłbym w sieci ;] Jeśli można, prosiłbym o linka ;]

Najnowsza wersja SA-MPa SA-MP 0.2.2 R2 www.sa-mp.com/download a najnowsza wersja MTA to chyba Developers Previev 2 ale nie jestem pewny. W downloadzie gtasite pewnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:42, tok20 napisał:

Mam pytanko w misij gdzie jade z ziomkiem na motorze , i gonie pociąg na którym stoi
4 gostków jak ich zabić ?

Próbuj wyprzedzić pociąg i jechać przed nim, ja zawsze tak przechodzę tą misje. Big Smoke wtedy łatwiej ich zabija. Albo możesz sie też trzymać kawałek z boku tego wagonu na którym siedzą Vagosy, tylko wtedy musisz uważać na nadjeżdżające pociągi z przeciwnej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:42, tok20 napisał:

Mam pytanko w misij gdzie jade z ziomkiem na motorze , i gonie pociąg na którym stoi 4 gostków jak ich zabić ?

No... jedz obok pociagu i poczekaj az Smoke ich powystrzela. Gdy wyjedziesz z tunelu i wjedziesz na wzniesienie obok torow mozesz sprobowac skoczyc na pociag mostku, po ktorym bedziesz jechal- wtedy wystarczy pruc z Maca / Teca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 19:42, tok20 napisał:

Mam pytanko w misij gdzie jade z ziomkiem na motorze , i gonie pociąg na którym stoi
4 gostków jak ich zabić ?

jedź po prawej stonie pociągu (po drugim torze) i trochę przed nim mi w ten sposób wystrzelił wszystki przed końcem drugiego tunelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w san fierro w misjach dla jizziego i tego chinczyka (litera W na radarze) i kiedy chcę wziąć misję w W to pisze że musże potrenować nurkowanie tylko jak je się trenuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:53, klaser2 napisał:

jestem w san fierro w misjach dla jizziego i tego chinczyka (litera W na radarze) i kiedy
chcę wziąć misję w W to pisze że musże potrenować nurkowanie tylko jak je się trenuje??


Po porostu musisz pływać i nurkować, alby ćwiczyć oddech :] "prawie" jak w życiu :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskakujesz do morza/jeziora (jakiejś wody), zanurzasz się i sobie pływasz, po jakimś czasie podskoczy ci umiejętność nurkowania, trwa to troche czasu i jest strasznie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:53, klaser2 napisał:

jestem w san fierro w misjach dla jizziego i tego chinczyka (litera W na radarze) i kiedy
chcę wziąć misję w W to pisze że musże potrenować nurkowanie tylko jak je się trenuje??


W Los Santos wskakujesz gdzieś do wody blisko plaży i schodzisz do dna. Gdy pasek oddechu jest już dość mały wynurzasz się i znów powtarzasz, w ten sposób uczysz się nurkować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskakujesz do wody, nurkujesz, jestes pod woda az zaczynasz tracic zycie, wyplywasz, zaczerpniesz oddech i z powrotem pod wode. I tak do jakiegos 60 - 70 % tego paska lung capacity :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:00, mtobi napisał:

I tak do jakiegos 60 - 70 % tego paska lung capacity :P

ILEEE? Swobodnie wystarczy 10 czy 20% - nie pamietam dokladnie, w kazdym razie po drugim level upie pojemnosci pluc mozna isc do Woozie''go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 19:13, Damian14BO napisał:

> I tak do jakiegos 60 - 70 % tego paska lung capacity :P
ILEEE? Swobodnie wystarczy 10 czy 20% - nie pamietam dokladnie, w kazdym razie po drugim
level upie pojemnosci pluc mozna isc do Woozie''go ;)


Wystarczy, ale misję łatwiej wykonać z większym paskiem wstrzymania oddechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2008 o 18:53, klaser2 napisał:

jestem w san fierro w misjach dla jizziego i tego chinczyka (litera W na radarze) i kiedy
chcę wziąć misję w W to pisze że musże potrenować nurkowanie tylko jak je się trenuje??

Jak chcesz sobie polatać to poszukaj 50 małży to będziesz miał bardzo duże płuca i laski będziesz mógł rwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 14:24, Szyszek123 napisał:

Mam dziwne pytanie: jak się automatycznie celuje w GTA?

Na kompie z tego co wiem sie nie da. Na PS2 już tak. Zresztą, po kiego Ci to...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować