Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

ta to prawda cziterow jest pelno ja mam kilka fajnych serwow na ktorych jest anty cheat i on wszystkich cziterow wywala...(banuje)
hm da sie to zwalczac ja jestem adminem na kilku servach i dziennie siedze po 4 godziny sprawdzam kazdego zauwaze czit koles ma juz przerabane nie wejdzie na server przez tydzien...
co do adminow admini to takie sprytne bestie co mysla ze sa najlepsi (sam tak nie mysle )
i wszystko wiedza taa tyle wiedza ze na jednym servie jakis poj**** admin mnie caly czas banuje za czity...
a ja czitow nie mam xD no i tak to jest z mp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dzisiaj San Andreas oryginał za 69zł i mam pytanie :


Gdzie mogę ustawić sobie celownik, żeby cały czas pokazywało mi ten "punkcik" z celownikiem, a nie żebym musiał naciskać caps lock, żeby celować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 18:48, EveRte napisał:

Kupiłem sobie dzisiaj San Andreas oryginał za 69zł i mam pytanie :


Gdzie mogę ustawić sobie celownik, żeby cały czas pokazywało mi ten "punkcik" z celownikiem,
a nie żebym musiał naciskać caps lock, żeby celować?


Nie da sie, musisz przytrzymac prawy przycisk myszki, żeby sie pokazał celownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 19:59, Ecko09 napisał:

> Kupiłem sobie dzisiaj San Andreas oryginał za 69zł i mam pytanie :
>
>
> Gdzie mogę ustawić sobie celownik, żeby cały czas pokazywało mi ten "punkcik" z
celownikiem,
> a nie żebym musiał naciskać caps lock, żeby celować?

Nie da sie, musisz przytrzymac prawy przycisk myszki, żeby sie pokazał celownik.


Mój kolega, który ma "pirata" może mieć pokazany celownik non stop, bez przyciskania caps locka. Bo jeśli okaże się, że kupiłem oryginała po to, żeby nawet celownika nie widzieć to się wkurzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 09:02, Union Pacific napisał:

Do 100% tak, ale do zakończenia fabuły raczej nie.

Aha dziękuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 08:42, Union Pacific napisał:

A nas piraci nie obchodzą. Złodziejów się karze.

Co do celownika, to nie wiem jaki problem jest nacisnąć prawy przycisk. To aż tak dużo?


Nie, nie aż tak dużo, ale 100 razy wygodniej jest mieć celownik pokazany przez cały czas od momentu wyciągnięcia broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz być kreatywny i narysować pisakiem krzyżyk na monitorze :)

Z początku też uważałem ten system za głupi, ale po godzinie grania przyzwyczaisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 09:20, Union Pacific napisał:

Możesz być kreatywny i narysować pisakiem krzyżyk na monitorze :)

Z początku też uważałem ten system za głupi, ale po godzinie grania przyzwyczaisz się.


Może masz rację. Teraz mam kolejny problem. Zainstalowałem nowsze sterowniki do mojej karty i San Andreas w ogóle nie chce się włączyć :/ zaraz spróbuję wgrać starsze stery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zaj***!!! GTA SA nie chce mi się odpalić! teraz nie mam pojęcia co zrobić żeby gra się uruchomiła

EDIT

Na szczęście starsze stery pomogły...ufff działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 08:25, EveRte napisał:

Mój kolega, który ma "pirata" może mieć pokazany celownik non stop, bez przyciskania
caps locka.

Caps Lock jest niewygodny. Lepiej prawy przycisk myszki.
BTW ja nie lubię jak mi na ekranie celownik jest bez powodu więc system strzelania z SA podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 09:14, EveRte napisał:

Nie, nie aż tak dużo, ale 100 razy wygodniej jest mieć celownik pokazany przez cały czas
od momentu wyciągnięcia broni.


Tyle, że w GTA:SA jest taki "mechanizm", że gdy celownik masz skierowany w stronę policjanta czy dealera, to automatycznie zaczynają strzelać do Twojej postaci.
Dlatego celownik jest ukazany tylko wtedy gdy celujesz.
Bardziej realistyczne i skuteczniejsze IMO.

Po drugie należy pamiętać ze to gra TPP, a nie FPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 19:37, zamber1 napisał:

> Nie, nie aż tak dużo, ale 100 razy wygodniej jest mieć celownik pokazany przez cały
czas
> od momentu wyciągnięcia broni.

Tyle, że w GTA:SA jest taki "mechanizm", że gdy celownik masz skierowany w stronę policjanta
czy dealera, to automatycznie zaczynają strzelać do Twojej postaci.
Dlatego celownik jest ukazany tylko wtedy gdy celujesz.
Bardziej realistyczne i skuteczniejsze IMO.

Po drugie należy pamiętać ze to gra TPP, a nie FPS...


Nie no, spoko xD już się przyzwyczaiłem, ale irutuje mnie to, że u kolegi, który ma rzekomego "pirata" celownik widać przez cały czas... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:24, Ecko09 napisał:

Jak przejść ten pierwszy test w szkole jazdy? Przytrzymuje ten w i s i mi nie zaliczają...

Procz tego musisz trzymac a lub d, aby samochod obrocil sie (stojac w miejscu ofc) o 360°.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:31, Damian14BO napisał:

Procz tego musisz trzymac a lub d, aby samochod obrocil sie (stojac w miejscu ofc) o
360°.

W tym zadaniu nie chciał mi się obracać samochód bo z głośnika komputerowego dobiegał pisk, że wciskam dużo klawiszy na raz (W + S + A/D). Więc spróbowałem strzałka w lewo/prawo i zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Podobnie jest zreszta, gdy sprobujemy wcisnac naraz strzalki w gore, w dol i w lewo - co dziwne, jesli zamiast w lewo przycisniemy kursor w prawo, PC speaker nie piszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:31, Damian14BO napisał:

> Jak przejść ten pierwszy test w szkole jazdy? Przytrzymuje ten w i s i mi nie zaliczają...

Procz tego musisz trzymac a lub d, aby samochod obrocil sie (stojac w miejscu ofc) o
360°.


Robie tak i też nic nie daje...ja już nie wiem jak to zaliczyć...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować