Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2008 o 21:42, Lord Andre 1 napisał:

Wpisz w googlach gta site i na strone masz save z gry jak ściągniesz to będziesz mógł
wgrać od każdego momentu w grze.


Wielkie dzięki, sądziłem, że są tylko 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, pobrałem ten save, wybrałem odpowiednią misję, wypakowałem, w grze wyświetla się właściwie, ale i tak startuje się od początku. Czyżby wina wersji 2.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy to dla mnie raczej nowość. Jak ja dałem te save do folderu i wczytałem to miałem tam kilkanaście misji za sobą i po prostu grałem jak by dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:10, tomoliop napisał:

Sory za dwa posty, ale okienko się zwiesiło i sądziłem, że posty nie poszły.


Mój kuzyn też tak miał jedyne jak grał to gra mu sie wyłączała własnie po wgraniu jednego z tych saveów z gtasite.pl bo chiał juz tylko końcówke gry przejsc , jedyną radą jaką mu polecilem to wykasowanie wszystkich saveów i zaczęcie gry od nowa ,teraz przynajmniej mu sie gra nie wyłącza :) Pozdrawiam
A Żeby przejsc San Anreas niepotzeba się dużó namęczyć :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2008 o 22:15, Lord Andre 1 napisał:

Yyy to dla mnie raczej nowość. Jak ja dałem te save do folderu i wczytałem to miałem
tam kilkanaście misji za sobą i po prostu grałem jak by dalej.


A jaką masz wersję? Ja kupiłem niedawno, więc 2.0. Plik wrzucam do folderu GTA San Andreas User Files. Coś źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Często w GTA SA znika mi "głos". Słychać tylko szum... Teraz akurat szedłem zapisać stan gry i straciłem dźwięk. Zapisałem i wyłączyłem grę i... nadal jest tak samo. Jak to naprawić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:20, xbit71 napisał:

Mam problem. Często w GTA SA znika mi "głos". Słychać tylko szum... Teraz akurat szedłem
zapisać stan gry i straciłem dźwięk. Zapisałem i wyłączyłem grę i... nadal jest tak samo.
Jak to naprawić? :/


A masz oryginalne SA czy pirata .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 11:20, xbit71 napisał:

Mam problem. Często w GTA SA znika mi "głos". Słychać tylko szum... Teraz akurat szedłem
zapisać stan gry i straciłem dźwięk. Zapisałem i wyłączyłem grę i... nadal jest tak samo.
Jak to naprawić? :/

Miałem dokladni ten sam problem! Nie wiedziałem co się stało ;p
ale teraz wiem co trzeba zrobić: star>uruchom>dxdiag>dźwięk>zmniejsz przyspieszenie dźwiękowe
Powinno pomóc, w każdym razie, mi pomogłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:22, Szkieletor00 napisał:

> Mam problem. Często w GTA SA znika mi "głos". Słychać tylko szum... Teraz akurat
szedłem
> zapisać stan gry i straciłem dźwięk. Zapisałem i wyłączyłem grę i... nadal jest
tak samo.
> Jak to naprawić? :/
Miałem dokladni ten sam problem! Nie wiedziałem co się stało ;p
ale teraz wiem co trzeba zrobić: star>uruchom>dxdiag>dźwięk>zmniejsz przyspieszenie
dźwiękowe
Powinno pomóc, w każdym razie, mi pomogłe :)



A możesz mi pomóc z takim problemem . Gdy gram w SA i zaczyna padać descz to trace głos słychac tylko radio w samochodzie lub motorze .. wiesz czym może to być spowodowane , Z góry dzięki : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:38, Jacobek92 napisał:

A możesz mi pomóc z takim problemem . Gdy gram w SA i zaczyna padać descz to trace głos
słychac tylko radio w samochodzie lub motorze .. wiesz czym może to być spowodowane ,
Z góry dzięki : )


No i przecież użytkownik Szkieletor00 napisał co zrobić w takim przypadku...

Stary bug, znany od samych początków GTA:SA na PC.
Wystarczy zmniejszyć przyspieszenie sprzętowe dźwięku i ustawieniach audio, i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu pogrywam sobie w SA i pojawił mi sie pewien problem
:
Jak dostać sie na lotnisko pisze mi że mam za słabą umiejętność pilotażu, więc chce ją poprawić ale nie wiem gdzie. Czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:09, ziomal1234 napisał:

Czy ktoś wie?

Po wykonaniu misji w drugim miescie (San Fierro) bedziesz musial kupic lotnisko w Verdant Meadows (polnocny zachod od Las Venturas), aby popchnac fabule do przodu - tam bedzie szkola pilotazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:12, Union Pacific napisał:

Polataj samolotami, umiejętności powoli się zwiększą. Po wykonaniu misji w San Fierro
ukończ szkołę latania na opuszczonym lotnisku na pustyni.

Aha dzięki ja jeszcze do Fierro nie doszedłem więc sobie poczekam. Jeszcze raz dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:09, ziomal1234 napisał:

Jak dostać sie na lotnisko pisze mi że mam za słabą umiejętność pilotażu, więc chce ją
poprawić ale nie wiem gdzie. Czy ktoś wie?

Jak będziesz przechodził misje, to po drugim mieście trafiasz na pustynie i tam musisz się nauczyć latać (taka misja jest) i tam zdobywasz umiejętność latania. A jak nie chcesz wykonywać misji to se wpisz koda na jetpacka lub wysoki skok i se wejdź na lotnisko :) Ewentualnie można podstawić pod lotniskiem los santos lawete czy jakiegoś innego ciężarowca i se po nim wejść można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:14, Snoopik napisał:

> Jak dostać sie na lotnisko pisze mi że mam za słabą umiejętność pilotażu, więc chce

> poprawić ale nie wiem gdzie. Czy ktoś wie?
Jak będziesz przechodził misje, to po drugim mieście trafiasz na pustynie i tam musisz
się nauczyć latać (taka misja jest) i tam zdobywasz umiejętność latania. A jak nie chcesz
wykonywać misji to se wpisz koda na jetpacka lub wysoki skok i se wejdź na lotnisko :)
Ewentualnie można podstawić pod lotniskiem los santos lawete czy jakiegoś innego ciężarowca
i se po nim wejść można :)


to raczej jest szkołą latania na Verdant Meadows (sory jesli zle napisałem ;p ) To nie jest wcale trudne wykonac tą misje . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom łatwa ta misja, ale skoro ziomal1234 nie doszedł nawet do san fierro to musi wbić się na "chama" na lotnisku w los santos jak chce se polatać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:15, Snoopik napisał:

Nom łatwa ta misja, ale skoro ziomal1234 nie doszedł nawet do san fierro to musi wbić
się na "chama" na lotnisku w los santos jak chce se polatać :)


Ale i tak lepiej żeby zrobił gdyż jak pojedzie do Las Venturas na lotnisko to przynajmniej mu sie hangar otworzy i będzie mógł sobie polatać AT-400 Największym samolotem z gry kórym CJ moze sterować , więc pomęczyć się naprawde warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem dostarczać samochody do doków na eksport ale brakuje mi jeszcze kilku i nie wiem gdzie jest znaleźć i jak wyglądają może ktoś pomoże? Oto czego szukam
1. Patriot- domyślam się, że to Hummer z bazy wojskowej tylko jak tam wejść, a ważniejsze wyjść?
2. Remington
3. Sentinel
4. Infernus
Takich mi brakuje.
BTW czitów nie toleruje (nawet w GTA) ale niestety przez taki model latania jaki jest w SA chyba będę musiał ich użyć w szkole latania na przejście misji. Jest coś takiego? Normalnie grałem w tyle symulatorów choćby Ace combat 2 i 3 i te polskie Wings of honour i Combat wings i jakoś przeszedłem i fajnie się latało a tutaj wcale sie nie da:/ Więc o jakiś czitek przoszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować