Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Nie można. Jesli wycelujesz w sprzedawce to jak powiedziałeś podnosi ręce i gitara. :) Jedynie jak zrobisz to ze sprzedawcą broni to zacznie do Ciebie strzelać, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:49, THE WITCHER1990 napisał:

Normalnie grałem w tyle symulatorów choćby Ace combat 2 i 3 i te polskie Wings of honour i Combat wings

To nie są symulatory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:12, ziomal1234 napisał:

Czy można rabować sklepy, pizzerie i inne budynki?


Nie można, to było możliwe w Vice City. Muszkę do łba podkładałeś, a Pan sprzedawca dawał money. W San Andreas tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:06, ziomal1234 napisał:

Dzięki wsazystkim za odpowiedzi. Trzeba będzie inaczej kase zarabiać ;)



Inaczej, czyli najlepiej sprzedawać samochody w dokach. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:15, Kolumb95 napisał:

> Dzięki wsazystkim za odpowiedzi. Trzeba będzie inaczej kase zarabiać ;)


Inaczej, czyli najlepiej sprzedawać samochody w dokach. :D:D

Wiem wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:06, ziomal1234 napisał:

Dzięki wsazystkim za odpowiedzi. Trzeba będzie inaczej kase zarabiać ;)

Najlepiej brac udzial w wyscigach. Wyscigow jest ok. 25, za zwyciestwo w kazdym dostajesz 10.000$, po wygraniu wszystkich - okragly milion. Wyscigi staja sie dostepne albo po ukonczeniu szkoly samochodowej w San Fierro albo po kupieniu salonu Wang Cars w tym samym miescie - nie pamietam. Mozliwe, ze bedziesz musial tez wykonac jakies zadania dla salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 20:26, Damian14BO napisał:

> Dzięki wsazystkim za odpowiedzi. Trzeba będzie inaczej kase zarabiać ;)
Najlepiej brac udzial w wyscigach. Wyscigow jest ok. 25, za zwyciestwo w kazdym dostajesz
10.000$, po wygraniu wszystkich - okragly milion. Wyscigi staja sie dostepne albo po
ukonczeniu szkoly samochodowej w San Fierro albo po kupieniu salonu Wang Cars w tym samym
miescie - nie pamietam. Mozliwe, ze bedziesz musial tez wykonac jakies zadania dla salonu.

Ja już przeszłem kilka wyścigów i wiem że można zarobić na tym nieźle ale ja teraz zajmuje sie przechodzeniem misji w Los Venturas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 19:42, Rumcajs52 napisał:

> Normalnie grałem w tyle symulatorów choćby Ace combat 2 i 3 i te polskie Wings of
honour i Combat wings
To nie są symulatory :P

Co by to nie było ale grałem:p No i udało mi się skończyć tą szkołę choć nie było to kilka misji:D Faktycznie przyzwyczaiłem się do tego latania i nie powiem ale mi to dobrze wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem właśni grać i teraz sobie tak jeżdżę i zwiedzam, ale... za nic nie mogę znaleść sklepu z ubraniami - nawet instrukcja nie pomaga, w której to pisze w jakiej sklep jest dzielnicy. Możecie coś doradzić, to raz, a dwa co się ogólnie opłaca odwiedzać? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dopiero zacząłeś grać to prawdopodobnie jeszcze nie odblokowałeś żadnego sklepu z ubraniami. Odblokowują się po pewnej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Perwa i tyle ;). W Vice były ciężkie misje ale że w SA na rowerku (pierwsza misja)- durne sterowanie + goniące gnoje to trochę przesada ;D. Czyli siara trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 02:33, lothar-mb napisał:

Perwa i tyle ;). W Vice były ciężkie misje ale że w SA na rowerku (pierwsza misja)- durne
sterowanie + goniące gnoje to trochę przesada ;D. Czyli siara trochę...



Nie wszystkie misje w Vice City był trudne.Noo fakt ,że misja typu Lance Vance potrafiła przyspieszyć bicie serca :D.A pierwsza misja w SA na rowerku to mam sposób.Wystarczy nagle przyspieszyć i hamować.Powinno się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 00:27, Vaxinar napisał:

Zacząłem właśni grać i teraz sobie tak jeżdżę i zwiedzam, ale... za nic nie mogę znaleść
sklepu z ubraniami - nawet instrukcja nie pomaga, w której to pisze w jakiej sklep jest
dzielnicy. Możecie coś doradzić, to raz, a dwa co się ogólnie opłaca odwiedzać? :>

Przebierać to sę nie musisz aby grać. Czasem są specjalne misje, ale to gra karze ci iść do sklepu wtedy. Gdzieś przeczytałem, że jak wejdziesz do bogatego miasta czyli Las Venturas w biednych ciuchach to nie będziesz mógł wykonywać misji, a jak w super ciuchach do biednego Los Santos to się będą gonić lub bić, bo jesteś bogaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 08:03, mateuszencja napisał:

Nie wszystkie misje w Vice City był trudne.Noo fakt ,że misja typu Lance Vance potrafiła
przyspieszyć bicie serca :D.A pierwsza misja w SA na rowerku to mam sposób.Wystarczy
nagle przyspieszyć i hamować.Powinno się udać :)


No faktycznie - spróbuję :). Może ciężko mi się po prostu przestawić ze sterowania Vice''owego i GTA 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cyba ktoś się bawił moim kompem albo ja przez przypadek wpisałem jakiś kod bo wszystko dookoła się pali (budynki i samochody jak obok nich przejade) ludzie do siebie strzelają i bigaja po drodze. Ogólnie wygląda to tak jakby był koniec świata. Wiecie jak to odwrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 18:14, THE WITCHER1990 napisał:

Cyba ktoś się bawił moim kompem albo ja przez przypadek wpisałem jakiś kod bo wszystko
dookoła się pali (budynki i samochody jak obok nich przejade) ludzie do siebie strzelają
i bigaja po drodze. Ogólnie wygląda to tak jakby był koniec świata. Wiecie jak to odwrócić?


Hehe. To raczej nie kod, a misja. Jedna z końcowych. Ludzie się zbuntowali, bo Tenpennego (tego gline) uniewinnili i jest rzeź :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2008 o 18:17, Budep napisał:


Hehe. To raczej nie kod, a misja. Jedna z końcowych. Ludzie się zbuntowali, bo Tenpennego
(tego gline) uniewinnili i jest rzeź :>

Heheh o kurde:D Powiem ci, że ja wyłączam wszystkie te filmiki nie chce mi się ich oglądać to nie wiem o co w tej grze chodzi:D Ale dziwnie to wygląda bo podjeżdża auto np radiowóz i po chwili zaczyna sie palić;|
BTW po ukończeniu gry można dalej grac jak np w GTA VC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować