Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 18:49, THE WITCHER1990 napisał:


>
> Hehe. To raczej nie kod, a misja. Jedna z końcowych. Ludzie się zbuntowali, bo Tenpennego

> (tego gline) uniewinnili i jest rzeź :>
Heheh o kurde:D Powiem ci, że ja wyłączam wszystkie te filmiki nie chce mi się ich oglądać
to nie wiem o co w tej grze chodzi:D Ale dziwnie to wygląda bo podjeżdża auto np radiowóz
i po chwili zaczyna sie palić;|

Ta rozróba potrwa do czasu ukończenia gry :>

Dnia 12.09.2008 o 18:49, THE WITCHER1990 napisał:

BTW po ukończeniu gry można dalej grac jak np w GTA VC?


Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:46, ziomal1234 napisał:

A czy można jeździć kombajnem?
Wiem gdzie są ale jak chce wsiąść to albo jest zamknięty albo sie nie da;/


Z tego co wiem to tylko w jednej misji można jechać kombajnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:46, ziomal1234 napisał:

A czy można jeździć kombajnem?
Wiem gdzie są ale jak chce wsiąść to albo jest zamknięty albo sie nie da;/



Strzel kolesiowi w łeb to sam wypadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 19:46, ziomal1234 napisał:

A czy można jeździć kombajnem?
Wiem gdzie są ale jak chce wsiąść to albo jest zamknięty albo sie nie da;/

Ja Ci to tak wytłumacze :)

Muszis miec broń i szybki reflekes bo jak gosciu jedzie kombajnem to musisz go strzelić ze spluwki w głowe najlepiej wtedy ''zazwyczaj" otwierają sie dzrzwi i gosciu wylatuje i masz załuzmy 5 sekund a by zdazyc wejsc zanim dzrzwi sie zamną bo wtedy lipa i trzeba szukac innego Rzniwiarza :P . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 20:41, Jacobek92 napisał:

> A czy można jeździć kombajnem?
> Wiem gdzie są ale jak chce wsiąść to albo jest zamknięty albo sie nie da;/
Ja Ci to tak wytłumacze :)

Muszis miec broń i szybki reflekes bo jak gosciu jedzie kombajnem to musisz go strzelić
ze spluwki w głowe najlepiej wtedy ''zazwyczaj" otwierają sie dzrzwi i gosciu wylatuje
i masz załuzmy 5 sekund a by zdazyc wejsc zanim dzrzwi sie zamną bo wtedy lipa i trzeba
szukac innego Rzniwiarza :P . Pozdrawiam

Aha wielkie dzięki za chwile spróbujemy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj znowu zagrywam się w Grand Theft Auto: San Andreas , jakiś rok temu przeszedłem tą grę , a teraz zacząłem przechodzić drugi raz. Gra jest po prostu świetna i to pod każdym względem. Na początku gra przypomina mi mieszankę Grand Theft Auto 3 z Grand Theft Auto: Vice City i to mi się bardzo podoba , a później jest jeszcze lepiej , bo gra w pełni rozwija swoje wspaniałe skrzydła , pokazując kolejne miasta oraz rozległe przestrzenie na których można szaleć do woli. :) Aktualnie jestem w drugim mieście i bardzo podoba mi się że gra jest dość długa jak na ogólne standardy. Gra jest dla mnie bez wątpienia przepiękna i równie genialna jak Grand Theft Auto: Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania. Waliłem 2 godziny ż czołgu do policji i nie mogę dostac piąte gwiazdki a helikoptery niszczyłem moździerzom. Ile misjia gdzie na ciskam strzałeczki na początku gry kiedy wpadną do kółka bo ja miałem wynik 12 tysięcy nacisnełem enter i -mision failed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:39, łidżet napisał:

Mam pytania. Waliłem 2 godziny ż czołgu do policji i nie mogę dostac piąte gwiazdki a
helikoptery niszczyłem moździerzom.

Szóstą gwiazdkę można dostać dopiero w trzecim mieście. Czołg pewnie zdobyłeś kodem?

Dnia 22.09.2008 o 18:39, łidżet napisał:

Ile misjia gdzie na ciskam strzałeczki na początku gry kiedy wpadną do kółka bo ja miałem wynik 12 tysięcy nacisnełem enter i -mision failed

Taka na plaży? To musisz czekać aż muzyka skończy grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:43, KrzychoCJ napisał:

> Mam pytania. Waliłem 2 godziny ż czołgu do policji i nie mogę dostac piąte gwiazdki
a
> helikoptery niszczyłem moździerzom.
Szóstą gwiazdkę można dostać dopiero w trzecim mieście. Czołg pewnie zdobyłeś kodem?
> Ile misjia gdzie na ciskam strzałeczki na początku gry kiedy wpadną do kółka bo
ja miałem wynik 12 tysięcy nacisnełem enter i -mision failed
Taka na plaży? To musisz czekać aż muzyka skończy grać.

Tak czołg kodem. To ta sama misja gdzie malujesz swój wuz pierwszy raz w garażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś zrobić żeby jakość muzyki podczas jazdy motorem była taka sama jak podczs jazdy samochodem? Trochę mnie to irytuje jak słucham własnej muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:52, 143872 napisał:

Da się jakoś zrobić żeby jakość muzyki podczas jazdy motorem była taka sama jak podczs
jazdy samochodem? Trochę mnie to irytuje jak słucham własnej muzyki.

W opcjach można chyba wyłączyc głos silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 18:52, 143872 napisał:

Da się jakoś zrobić żeby jakość muzyki podczas jazdy motorem była taka sama jak podczs
jazdy samochodem? Trochę mnie to irytuje jak słucham własnej muzyki.



Można wyłączyć lub ewentualnie ściszyć głos efektów, ale dotyczy to wszystkich głosów poza radiem.Teoretycznie nie ma czegoś takiego jak ściszenie głosu silnika jak łidżet powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 19:05, łidżet napisał:

Niech ktoś mi da link do spolszczenia



Wpisz w Google " Spolszczenie do GTA San Andreas", a poza tym to już raczej nie sprzedają GTA po angielsku...No chyba że za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w trzecim mieście i mam odsłoniętą całą mapę. Kurde muszę stwierdzić , że niektóre misje są dla mnie niestety bardzo ciężkie do przejścia , np. taka szkoła latania to chyba jakiś koszmar... ;/ Ale jedno trzeba tej grze przyznać , pod względem wielkości i różnorodności mapy to normalnie Grand Theft Auto: Vice City wysiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem już w trzecim mieście i mam odsłoniętą całą mapę. Kurde muszę stwierdzić , że
> niektóre misje są dla mnie niestety bardzo ciężkie do przejścia , np. taka szkoła latania
> to chyba jakiś koszmar... ;/ Ale jedno trzeba tej grze przyznać , pod względem wielkości
> i różnorodności mapy to normalnie Grand Theft Auto: Vice City wysiada. :)
>
Dla ciebie jest trudne wlecenia samolotem w te okręgi? Oczywiście łatwe to nie jest, ale nie męczyłem się z tym długo. GTA SA, jest ogromne, samo los Santos już jest większe od Vice city. Misje mi problemów nie sprawiają, po prostu trzeba myśleć gdzie i w jakim momencie się schować podczas strzelaniny. Albo można czasem po prostu porozjeżdżać przeciwników jak jest okazja. To najprostsza metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do szkoły latania to na początku masakra. ALe jak już raz przejdziesz to potem bajkka. Nie jest trudna tylko wymaga cierpliwości :) i ewentualnie pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować