Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2008 o 14:15, Budep napisał:

To nie klikaj w link, ale go z kopiuj - z nawiasem na końcu :>


Aha , to takie buty. ;) Przepraszam , nawet nie zauważyłem , że ucięło ten nawias na końcu. Mam jeszcze takie pytanie , ten motor można znaleźć właśnie w tym miejscu , które widać na tym screenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:23, Sebat1 napisał:


> To nie klikaj w link, ale go z kopiuj - z nawiasem na końcu :>

Aha , to takie buty. ;) Przepraszam , nawet nie zauważyłem , że ucięło ten nawias na
końcu. Mam jeszcze takie pytanie , ten motor można znaleźć właśnie w tym miejscu , które
widać na tym screenie ?


Nie, ten screen jest przykładowy. Tutaj znajdziesz te motorki: http://en.wikigta.org/wiki/NRG-500_location_(GTA_San_Andreas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:15, łidżet napisał:

Wiedziałem że stchurzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zablokował mnie! I jak on może grac w gta!!!!!


Jak? Używając do tego komputera, myszki oraz klawiatury. Przydatny do gry jest również wysokiej klasy monitor, jaki OriginalGangsta posiada. Ucisz się w końcu, bo robisz z siebie tylko pośmiewisko, pisząc wyrazy z błędami ortograficznymi. Kup sobie lepiej taki słownik, zamiast grać w GTA, którego fabuły i tak nie rozumiesz, bo jest po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 14:27, Budep napisał:

Nie, ten screen jest przykładowy. Tutaj znajdziesz te motorki: http://en.wikigta.org/wiki/NRG-500_location_(GTA_San_Andreas)


Ok. rozumiem , wielkie dzięki za pomoc. A tak z ciekawości jeszcze zapytam. Jedna z tych kropek mruga na czerwono , a reszta na pomarańczowo to ma jakieś znaczenie , czy nie ?

PS. Oczywiście w tym linku , który podałeś również ucięło nawias na końcu , ten błąd gram.pl zaczyna robić się denerwujący... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:39, Sebat1 napisał:


> Nie, ten screen jest przykładowy. Tutaj znajdziesz te motorki: http://en.wikigta.org/wiki/NRG-500_location_(GTA_San_Andreas)


Ok. rozumiem , wielkie dzięki za pomoc. A tak z ciekawości jeszcze zapytam. Jedna z tych
kropek mruga na czerwono , a reszta na pomarańczowo to ma jakieś znaczenie , czy nie
?


Mysle, ze to bez znaczenia.

Dnia 23.09.2008 o 14:39, Sebat1 napisał:

PS. Oczywiście w tym linku , który podałeś również ucięło nawias na końcu , ten błąd
gram.pl zaczyna robić się denerwujący... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 14:15, łidżet napisał:

Wiedziałem że stchurzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zablokował mnie! I jak on może grac w gta!!!!!


-1 do statusu za spam.
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 15:29, Budep napisał:

Mysle, ze to bez znaczenia.


Wczoraj to sprawdziłem , wydaje mi się że oznacza to , że motor ten jest dostępny tylko w szkole jazdy.

A tak w ogóle to dzięki wam , że podaliście mi tą stronkę wikigta. Nawet nie wiedziałem że taka fajna stronka istnieje , a wczoraj bardzo dokładnie sobie ją przejrzałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:38, łidżet napisał:

Mam pytanie. Wytłumaczy mi ktoś co trzeba zrobic w misji kiedy strzałeczka wpadają do
kułek bo trochę nie kumam.


Jaka strzałeczka i jakie kółka?
Możesz to dokładniej opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:40, wdowiakm napisał:

> Mam pytanie. Wytłumaczy mi ktoś co trzeba zrobic w misji kiedy strzałeczka wpadają
do
> kułek bo trochę nie kumam.

Jaka strzałeczka i jakie kółka?
Możesz to dokładniej opisać?

W misji gdzie pierwszy raz odpicowujemy sobię wuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 17:42, łidżet napisał:

W misji gdzie pierwszy raz odpicowujemy sobię wuz


Już wiem o co chodzi jak ta strzałka pokazuje się w tym kółku to musisz naciskać klawisze numeryczne np. Jeśli w kółku pojawi się strzałka w górę to na klawiaturze numerycznej tam gdzie masz strzałkę naciskasz strzałkę do góry równocześnie gdy strzałka na ekranie jest w kółku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą ukończyłem San Andreas i muszę powiedzieć że wcześniej niesłusznie nie doceniałem tą grę. Jeszcze do niedawna uważałem Vice City za najlepszą cześć serii GTA , teraz jednak uważam że najlepsze jest właśnie San Andreas. Gra jest świetna pod prawie każdym względem. Rozległe przestrzenie , trzy wspaniałe miasta oraz duża różnorodność wszelkiej maści pojazdów to dla mnie ogromne zalety , dzięki którym z chęcią często będę wracał do tej gry. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:18, Sebat1 napisał:

Rozległe przestrzenie , trzy wspaniałe miasta oraz duża różnorodność
wszelkiej maści pojazdów

A do tego dochodzi multiplayer, który znacznie przedłuża żywotność gry. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:47, KrzychoCJ napisał:

> Rozległe przestrzenie , trzy wspaniałe miasta oraz duża różnorodność
> wszelkiej maści pojazdów
A do tego dochodzi multiplayer, który znacznie przedłuża żywotność gry. ;]



I który jest nudny, granie bez przechodniów sterowanych przez AI to nie to samo. Nuda gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:52, Ecko09 napisał:

I który jest nudny, granie bez przechodniów sterowanych przez AI to nie to samo. Nuda
gwarantowana.

A to ciekawe bo gram ponad rok i jest świetnie. I nie wyobrażam sobie do czego mogłyby służyć boty. ; p

EDIT:
Jeszcze dodam, że wszystko zależy od serwerów na których się gra i z jakimi ludźmi. Wielu graczy odstrasza duża ilość cziterów, więc trzeba grać na sprawdzonych serwerach (i znowu przytoczę serwery GTASite.pl). Poza cziterami może się nie spodobać niezła przepaść pomiędzy nowymi a doświadczonymi graczami i nowi sie dziwią "jak on we mnie trafia, i to z obrzyna a przecież biegam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2008 o 23:47, KrzychoCJ napisał:

A do tego dochodzi multiplayer, który znacznie przedłuża żywotność gry. ;]


O tak , mam właśnie taki zamiar w najbliższym czasie przetestować tryb multiplayer. ;) Pewnie dużo jest serwerów pełnych ludzi , więc wydaje mi się że zabawy będę miał co nie miara. :D


Ecko09
Jakby gra była nudna to nie grało by w nią AŻ tylu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:52, Ecko09 napisał:

I który jest nudny, granie bez przechodniów sterowanych przez AI to nie to samo. Nuda gwarantowana.


Czyli skryptowana "inteligencja" jest znacznie lepsza od kreatywnego myślenia graczy? No, no, no, pomysłowa teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 00:30, DJ Szlafrok napisał:

> I który jest nudny, granie bez przechodniów sterowanych przez AI to nie to samo.
Nuda gwarantowana.

Czyli skryptowana "inteligencja" jest znacznie lepsza od kreatywnego myślenia graczy?
No, no, no, pomysłowa teoria.


Eh, fajnie sie gra z ludźmi, ale mogły być też jakieś boty. Bo pusto tak jakoś jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować