Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2009 o 22:06, Gumiś2 napisał:

Czy jeżeli "spatchuję" grę z wersji 1.01 do 1.0 to sejwy zostaną zachowane i będą później
działać?


Tak, naturalnie ;) Ale w razie czego zrób kopie zapasowe ;) Ja zawsze tak robię, bo czasem na sprawdzonej metodzie może się coś walnąć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, przygotowuję się do instalacji i... mam ten sam problem, co użytkownicy gtasite, którzy dali screeny w temacie, do którego link podałeś. Najdziwniejsze jest to, że patch jest przygotowany pod oryginalną wersję, a ja takową posiadam. Ma ktoś inny link? Może ten jakiś felerny... A, i mam wersję European 1.01, więc patch powinien pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Mam problem z GTA San Andreas. Zainstalowałem aplikacje hot_coffee_v2_1 ;) podmieniłem pliki main.scm i script.img tak jak powinienem zrobić żeby zadziałało. Niestety zapomniałem zrobić kopii zapasowych tych plików. Minigierka dziła w trybie new game, ale za to nie moge wczytać starej gry bo wyskakuje błąd! Bardzo mi zalerzy żeby jakoś naprawić ten problem bo mam ok.85% i chcę dokończyć gre. I do tego nie moge zrobić reinstalki bo kiedyś porzyczyłem komuś płytke i gra jeszcze do mnie nie dotarła... Z kąd wziąść teraz te orginalne pliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 09:52, lechu28 napisał:

Siema!
Mam problem z GTA San Andreas. Zainstalowałem aplikacje hot_coffee_v2_1 ;) podmieniłem
pliki main.scm i script.img tak jak powinienem zrobić żeby zadziałało. Niestety zapomniałem
zrobić kopii zapasowych tych plików. Minigierka dziła w trybie new game, ale za to nie
moge wczytać starej gry bo wyskakuje błąd! Bardzo mi zalerzy żeby jakoś naprawić ten
problem bo mam ok.85% i chcę dokończyć gre. I do tego nie moge zrobić reinstalki bo kiedyś
porzyczyłem komuś płytke i gra jeszcze do mnie nie dotarła... Z kąd wziąść teraz te orginalne
pliki?


Niestety, jedyne wyjście jakie widzę to reinstalka. Pliki oryginalne nie są dostępne tak o na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 10:43, Mysthic napisał:

Niestety, jedyne wyjście jakie widzę to reinstalka. Pliki oryginalne nie są dostępne
tak o na necie.


Nie ma możliwości, że ktoś kto posiada San Andreas wyśle mi po prostu te pliki, np. e-mailem, lub udostępni je na rapidshere?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:07, Vincent Law napisał:

Nie łatwiej skopiować folder z save''ami, zrobić reinstalkę, i wkleić go w miejsce nowego-pustego
folderu z save''ami ?


Chyba już pisałem, że nie mam płytki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:27, lechu28 napisał:

Chyba już pisałem, że nie mam płytki...

A to sorry, no to musisz polegać na pomocnych forumowiczach, ja owej gry nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie mogę dorwać savy (100% gry) do najnowszej wersji Cenegi? Bo ściągałem kiedyś jakieś, ale gra ma inny numerek (patche)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:45, Budep napisał:

Wie ktoś gdzie mogę dorwać savy (100% gry) do najnowszej wersji Cenegi? Bo ściągałem
kiedyś jakieś, ale gra ma inny numerek (patche)


spróbuj na www.gry-online.pl tam jest umieszczony numerek przy save 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misją

Spoiler

Burning Desire

A jest on taki ponieważ gdy zakończy sie animacja nie ma żadnego oznaczenia na mapie dokąd jechać ?? I nie wiem co mam zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 09:17, Dekerinho6 napisał:

I nie wiem co mam zrobić ???

Odwiezc dziewczyne do domu oznaczonego serduszkiem w Ganton.

Spoiler

Tak, z tego moze byc cos wiecej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 14:51, Ł Y D A napisał:

> I nie wiem co mam zrobić ???
Odwiezc dziewczyne do domu oznaczonego serduszkiem w Ganton.

Spoiler

Tak, z tego moze byc cos wiecej ;D



Aha dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie o co chodzi w misji

Spoiler

LURE

w drugim mieście ??? To znaczy gdy już dojadę do miejsca
Spoiler

gdzie mam dojechać pojawia się tych dwóch motocyklistów i zaczynają strzelać do mnie... Można ich jakoś ominąć czy coś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak GTA San Andreas jest fajne , bo grałem nie wiem jeszcze jak z GTA4 jak zagram to będe wiedział, napewno co lepsze ale narazie dobre jest GTA San Andreas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:09, 002Bobson 002 napisał:

Powiem tak GTA San Andreas jest fajne , bo grałem nie wiem jeszcze jak z GTA4 jak zagram
to będe wiedział, napewno co lepsze ale narazie dobre jest GTA San Andreas:)


Owszem jest bardzo fajne ale moim zdaniem póki co to najlepsze jest Vice City...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować