Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Witam!
Mam taki problem - mam oryginalne GTA SA i podmieniłem programikiem SAMI parę samochodów z czego jeden samolot zamieniłem na samolot LOT, ale do tego "LOT''u" nie da się wejść więc nie mogę przejść takiej misji dla Wooziego(oznaczona na mapie zielonym dolarem w Las Venturas). Wątek główny przeszedłem w całości, jednak chciałbym grę przejść na 100%, a przez ten lot nie mogę gdzieś polecieć i ukończyć misji na Wooziego.
Odinstalowałem już ten mod, ale mimo to iż pisze, że go nie ma to widzę ten samolot w misji.
Proszę o pomoc!
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zainstalowałem SA, ale mam jakieś dziwne kolory. Co na to poradzić? Ustawiłem wszystkie detale na najwyższe, mój komputer przewyższa zalecane wymagania więc nie w tym problem.

20100201201636

20100201201646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 20:16, Hartus napisał:

Przed chwilą zainstalowałem SA, ale mam jakieś dziwne kolory. Co na to poradzić? Ustawiłem
wszystkie detale na najwyższe, mój komputer przewyższa zalecane wymagania więc nie w
tym problem.


W ustawieniach wyświetlania wejdź w zaawansowane i tam na dole przy rozdzielczości wybieraj tak by na końcu było 32, bo teraz zapewne masz wartość 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 23:58, Hartus napisał:

Nie ma nic takiego :(


Właśnie na screenie widać, że pod spodem jest :)
Ustaw 1280x768x32 zmieniając tam strzałkami w prawo i potem enter ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2010 o 00:08, ostry3000 napisał:

> Nie ma nic takiego :(

Właśnie na screenie widać, że pod spodem jest :)
Ustaw 1280x768x32 zmieniając tam strzałkami w prawo i potem enter ;)

Ah więc to tam widnieje :) No pomogło, dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 12:49, wojcio102 napisał:

Witam!
Mam taki problem - mam oryginalne GTA SA i podmieniłem programikiem SAMI parę samochodów
z czego jeden samolot zamieniłem na samolot LOT, ale do tego "LOT''u" nie da się wejść
więc nie mogę przejść takiej misji dla Wooziego(oznaczona na mapie zielonym dolarem w
Las Venturas). Wątek główny przeszedłem w całości, jednak chciałbym grę przejść na 100%,
a przez ten lot nie mogę gdzieś polecieć i ukończyć misji na Wooziego.
Odinstalowałem już ten mod, ale mimo to iż pisze, że go nie ma to widzę ten samolot w
misji.
Proszę o pomoc!
Pozdrawiam!


Zachowaj save i przeinstaluj grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:03, wojcio102 napisał:

> Zachowaj save i przeinstaluj grę.
Ok. Dzięki!


Ale nie gwarantuje, że zadziała ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 20:27, le2enda napisał:

> > Zachowaj save i przeinstaluj grę.
> Ok. Dzięki!

Ale nie gwarantuje, że zadziała ;]

Spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 19:53, le2enda napisał:

Zachowaj save i przeinstaluj grę.

Nie działa.
Kumpel mi mówił, że trzeba podmienić plik "gta3.img" i wtedy wszystkie mody się wykasują. Jeżeli ktoś może to fajnie by było jakby podał link do downloadu tego pliczku. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak może "nie działać" skoro reinstalacja gry zamienia wszystkie pliki gry na defaultowe?
gta3.img liczy sobie ok. 1GB i jest integralną częścią gry. Udostępnianie i ściąganie tego pliku jest łamaniem licencji jaką się zatwierdzało przy instalowaniu gry, czyli jest po prostu "piraceniem".

Natomiast nie rozumiem dlaczego przed modowaniem gry nie zrobiłeś kopii zapasowych tego pliku, skoro zalecane jest to przy modowaniu gry, by właśnie nie mieć później takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam taki problem otóż po przejściu obojętnie jakiej misji nie mogę zapisać gry oczywiście usuwałem tą grę i instalowałem od nowa raz za razem no i mnie juz bierze k****a jak sobie pomyśle że to dalej nie działa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy po odinstalowaniu usunęło ci wszystkie pliki (oprócz save''a oczywiście). Jak nie, to wyrzuć resztki do kosza i dopiero zainstaluj. Poza tym w SAMI była chyba opcja Uninstall a Mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 21:08, Pomidor napisał:

Sprawdź czy po odinstalowaniu usunęło ci wszystkie pliki (oprócz save''a oczywiście).
Jak nie, to wyrzuć resztki do kosza i dopiero zainstaluj. Poza tym w SAMI była chyba
opcja Uninstall a Mod.

Już napisałem w moim pierwszym poście, że korzystałem z funkcji Uninstall A Mod i pomimo tego iż pisało, że moda nie ma to i tak w grze nadal był. :(
Proszę nie odpisywać już na ten post, ponieważ znalazłem rozwiązanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 08:59, The_Deker_10 napisał:

Proszę o pomoc :) jeśli wiecie odpowiedzcie mi na mojego górnego posta będę wdzięczny
:)

Jeżeli grasz na Viście to sprawdź czy w dokumentach masz folder "GTA San Andreas User Files". Jak nie to utwórz go i zrób w nim dwa foldery: "Gallery" i "User Tracks".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł może już jakiś mod czy coś co zwiększa pamięć w grze ? Bo jak za dużo się podmieni aut to wtedy tekstury się nie ładują i znikają sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować