Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2011 o 18:14, Kwas17 napisał:

AHA... 69 milionów, jeżeli nie używając kodów to nie wiem skąd w 3h wytrzaśniesz tyle
kasy.


To proste zebrane wszystkie podkowy z Las Venturas i robienie zakładów na wyścigach konnych w Los Santos.
Odnośnie SA zacząłem grać drugi raz teraz dla sportu zbieram ostrygi , podkowy a na końcu pstryknę te 50 fotek.
Broń Boże nie przechodzę głównej linii fabularnej co to , to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że tak - widać jest jeszcze wiele sposobów na zarobienie pieniędzy w San Andreas, o których nie wiem. Jednak jakoś te wszystkie pomysły mnie nie przekonują. Moje pytanie brzmi i tak w dalszym ciągu po co komu tyle pieniędzy? Wszystkie domki kosztują łącznie z tego co pamiętam około 1 mln i 300 tysięcy. Broń tak naprawdę rzadko się kupuję gdy się rozmyślnie gra. Ja dla przykładu powiem, że przechodzę teraz SA chyba po raz piąty, bo chcę w końcu grę zrobić na 100%. Tyle, że mam coś takiego zakodowane w głowie, że jak tak chcę to muszę zacząć grę jeszcze raz i przejść wszystko od nowa, bo mój łeb mi wciąż powtarza, że wszystko musi być ładnie, pięknie, bez śmierci w statsach itp., a przede wszystkim nie dokańczać moich starych save''ów. Irytuje mnie to strasznie, ale gdybym takiego, owego save''a dokończył to i tak by mnie dopadła myśl, że coś tu jest zrobione nie tak jak bym chciał i prędzej czy później myśl przejścia SA po raz kolejny do mnie powróci, a tego nie chcę. Chcę to przejść i oddać się w pełni tylko SA-MP. Chciałbym też stworzyć naprawdę fajny serwer tyle, że nie posiadam umiejętności programowania skryptów, gamemodów, nie znam języka programowania. Mam za to póki co chęci i pomysły. Ale czy kiedykolwiek nauczę się coś z tym zrobić za nim większość ludzi przestanie grać w multi San Andreas? Ogólnie w przypadku serwa to mam tak samo jak z przejściem single. Czyli każdy serwer w tym przypadku mi nie odpowiada. Albo czegoś brakuje, albo czegoś za dużo, albo coś jest niepotrzebne, dlatego chciałbym zrobić idealny, ale wiem, że w pojedynkę nic nie zdziałam. Najlepiej jakby znalazł się ktoś kto świetnie programuje i ma takie chęci i uwielbiał tą część GTA jak ja to by mnie pod uczył w tym programingu :D Tak naprawdę to w miarę dobrym serwerem było Polskie Party, potem na trochę zniknął, bo zlikwidowali, ale niedawno zauważyłem że powrócił, ale to już dla mnie inna bajka. Niby też w miarę jest Full Serwer, ale tu z kolei jest totalnie zrypana rozgrywka. Co do tego jak przechodzę SA to robię po kolei mniej więcej. Czyli wszystko co da się w danym mieście + potem fabuła i kolejne miasto + oczywiście inne misje poboczne, które gdzie mi lepiej pasują i oczywiście kiedy mi pasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 18:33, kubencjusz2 napisał:

mam pytanie jakie są jeszcze programy do wgrywania modów nie licząć GTA img tool i sami?

Alci''s IMG Editor czy jakoś tak. Jest podobny w obsłudze do IMG Toola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 18:55, Kwas17 napisał:

Chyba, że tak - widać jest jeszcze wiele sposobów na zarobienie pieniędzy w San Andreas,
o których nie wiem. Jednak jakoś te wszystkie pomysły mnie nie przekonują. Moje pytanie
brzmi i tak w dalszym ciągu po co komu tyle pieniędzy? Wszystkie domki kosztują łącznie
z tego co pamiętam około 1 mln i 300 tysięcy.


Dokładnie 803.000$
+ lotnisko od Toreno 80.000$
+sklep Rc 30.000$
+Salon Samochodowy „Wang Cars” 80.000$
Podejrzewam że ta kupa forsy to po to aby nie mieć problemu z kupnem czegokolwiek lub rozładowanie stresu związanego z tym iż w stosunku do Vice City w SA tak trudno się wzbogacić.

/.../
Moja konkluzja jest taka twórcy GTA:SA stwierdzili że graczowi w GTA:VC było za łatwo więc postanowili utrudnić mu życie.
Minigun dopiero gdy uzyskamy dostęp do San Fierro (naiwniacy) misje policyjne również możliwe do wykonania dopiero w San Fierro , utrudniony dostęp do broni na początku gry itd. itd.
Miało to też za cel sztucznie przedłużyć grę Rockstar chwalił się iż główny wątek fabularny zajmuje 100h godzin biorąc pod uwagę komentarze na Yotubie przy niektórych misjach np. Wrog side of the track jestem w stanie to uwierzyć.
Dzięki yotube dowiedziałem się jak przedostać się na drugą wyspę w Vice City , co zainspirowało mnie do "eksperymentowania" z grą.
Dzięki temu znalazłem bezstresowy sposób na zrobienie niektórych misji w VC które były diablo trudne ,
The driver , No escape i inne.
Rockstar wyciągnął wnioski i część misji w SA można wykonać tylko w taki sposób jaki wymyślili twórcy , ale czy naprawdę o to chodzi ? , o to żeby uszczęśliwić gracza na siłę ? , gra ma być czasoumilaczem a nie wywoływać pianę na ustach i nie tylko , polecam poczytać komentarze na yotubie przy niektórych misjach.

Część graczy nie lubi w grach niewidzialnych ścian , miejsc do których nie można dotrzeć itp. kiksów , to co zrobił Rockstar w SA to wybudowanie zbyt dużej ilości takich "niewidzialnych ścian".
Dlatego nie ma się co dziwić że gracze postanowili się "zemścić" i pokazać że każdy system da się obejść.
Pytanie brzmi jakie "niewidzialne ściany" postawiono w GTA:IV.

Ps. Oprócz zebrania wszystkich ostryg (na początku gry po misji Drive thru) udało mi się odbyć randkę z Katie Zhan (San Fierro) a jak wiadomo randki z tą panią kończą się tym iż jeśli nas zabiją zachowujemy swoje bronie ,
tym samym droga do zdobycia miniguna stoi przed mną otworem.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jednak w lataniu pad sprawuje się lepiej niż klawiatura i jest to fakt.
To, że do wykonania poprawnego misji "Freefall" potrzeba sposobu, to tez fakt, ale tak samo jak to, że do praktycznie każdej misji w GTA potrzeba właśnie sposobu i to nie koniecznie jednego przez co seria ta jest właśnie tak lubiana.
IMO tylko przy pierwszym przechodzeniu można mieć jakiekolwiek problemy z misjami czy czymkolwiek. Później gra staje się banalna, a mile przy niej spędzamy czas przechodząc tak atakowane przez Ciebie (w kolejnym poście) zadania dodatkowe czy wręcz właśnie "podziwiać krajobrazy po raz enty".
Dzięki temu właśnie po reinstalacji systemu po raz kolejny zacząłem przechodzić grę, którego to zaszczytu przystąpiło niewiele dotychczas gier. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować