Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Czy ktoś z Was ma, albo zna edycję SA, gdzie pudełko wygląda jak premierowe, a w środku oprócz płyty nie ma instrukcji, ani nic innego?

I czy SA jest na jednej płycie i czy ma cd-key?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 21:18, barth89 napisał:

Czy ktoś z Was ma, albo zna edycję SA, gdzie pudełko wygląda jak premierowe, a w środku
oprócz płyty nie ma instrukcji, ani nic innego?

I czy SA jest na jednej płycie i czy ma cd-key?


jest na 1 plycie chyba ze w pudelku jest druga z językiem PL do wgrania.dodatkowo sa tam rózne kartki mapka chyba i ulotki jakies.pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 14:32, meryphillia napisał:

Ponoć tak wyglądała normalna polska edycja gry.
Sama gra powinna być na jednym dvd nawet ze spolszczeniem.
Cd-keya brak.


No polska edycja to nie jest na pewno, bo wszystko po ang. No i to podobno jakaś wersja angielska jest (tak mi sprzedawca powiedział).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja pamiętam, to w UK były tylko takie wersje, jak na fotce (jeśli chodzi o edycję na PC oczywiście).
To egzemplarz który kupiłem w dniu premiery w UK.

Te ogołocone, to może specjalnie na nasz rynek przygotowane wersje gry, choć skoro nie są w wersji PL, to trochę to idiotyczne by było, bo z tego co pamiętam, to w 2005 roku gra nieco grosza u ans kosztowała.

20110614172805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2011 o 17:28, meryphillia napisał:

Z tego co ja pamiętam, to w UK były tylko takie wersje, jak na fotce (jeśli chodzi o
edycję na PC oczywiście).
To egzemplarz który kupiłem w dniu premiery w UK.

Te ogołocone, to może specjalnie na nasz rynek przygotowane wersje gry, choć skoro nie
są w wersji PL, to trochę to idiotyczne by było, bo z tego co pamiętam, to w 2005 roku
gra nieco grosza u ans kosztowała.




To co ja kupiłem to wygląda tak (zdjęcie z aukcji). Na jakąś podróbkę to przecież chyba nie wygląda?

20110614180508

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no podróba to na pewno nie jest.
Pewnie po prostu teraz tylko w takiej postaci jest to sprzedawane, koszta mniejsze jakby nie było przy produkcji.
jedyny właściwie minus takiej edycji, to fakt, że na pewno nie jest to wersja 1.0 gry, czyli trzeba męczyć się z jakimiś downgreadami, by można było zainstalować jakiekolwiek mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Help! Potrzebuje save z ostatnia misja (w niej trzeba zabic Big Smoka) do gta San Andreas. Szukalem w internecie, ale nieznalazlem, nawet nieznalazlem na stronie gtasite.pl .Jezeli ktos znajdzie strone z tym savem, prosze o link. Z gory dzieki wielkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa tego modu to Mission Master Mod V2. Poza tym, jak nie ma save`ów na necie do GTA: SA po każdej misji? Na gtasite nawet do wersji 2.0 już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 12:03, laki13 napisał:

Nazwa tego modu to Mission Master Mod V2. Poza tym, jak nie ma save`ów na necie do GTA:
SA po każdej misji? Na gtasite nawet do wersji 2.0 już są.

Dobra Dzieki, ale niewiem jak go wgrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 23:03, BlackDevil napisał:

> Nazwa tego modu to Mission Master Mod V2. Poza tym, jak nie ma save`ów na necie
do GTA:
> SA po każdej misji? Na gtasite nawet do wersji 2.0 już są.
Dobra Dzieki, ale niewiem jak go wgrac :(

Jak ty wiesz to please pomoz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś kto mógłby podesłać mi jakimś sposobem plik data3.cab z płyty. Mam oryginalną wersję która ma już swoje wysłużone i jest tak zarysowana że wyskakuje błąd podczas instalacji związany właśnie z tym plikiem. Gdyby ktoś dał radę byłoby miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pobrałem sobie zapis gry i wgrałem go w miejsce zapisów. Miał być po ukończeniu gry na 100%, w grze pisze prawidłowo save "End of the Line". Po wczytaniu gra zaczyna się od nowa. Dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować