Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2013 o 14:07, Piciambeer napisał:

> Ps. A nie lepiej podkręcić ustawienia graficzne samej gry ?
Co do tego... Jak to możliwe, że gra się przycina na kompie z 3GHz procku, 4giga ramu
i 1 giga na karcie? Usiłowałem zmniejszyć antyaliasing, odległość widzenia, nic nie pomaga.
A Bez ''frame limiter'' jest jeszcze gorzej.


Mi też gra cieła, a mam przyzwoitego kompa. Tak samo kiedyś miałem GF 6200 i teoretycznie spełniałem wszystkie wymagania,a grał cieła nawet jak zmieniłem detale.

Teraz mam lepszego kompa (1 GB ram więcej chociażby), a nadal musiałem się męczyć ze słabą grafiką, bo inaczej gra przycinała. Zwłaszcza w pewnych miejscach, koło domu CJ, na terenach Ballasów zawsze mi cięło.

Dnia 04.02.2013 o 14:07, Piciambeer napisał:

No i irytujący jest efekt rozmycia słońca, to znaczy takie rozmazane powietrze w cut
scenkach lub na ulicy... Jest na to jakaś rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 14:07, Piciambeer napisał:

> Ps. A nie lepiej podkręcić ustawienia graficzne samej gry ?
Co do tego... Jak to możliwe, że gra się przycina na kompie z 3GHz procku, 4giga ramu
i 1 giga na karcie? Usiłowałem zmniejszyć antyaliasing, odległość widzenia, nic nie pomaga.
A Bez ''frame limiter'' jest jeszcze gorzej.


Kwestia słabej optymalizacji gry na pc plus to że na niektórych konfiguracjach komputera gra się instaluje ale za skarby świata nie da się jej odpalić.
http://forum.gothic.phx.pl/archive/index.php/t-6566.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że narzekacie na SA. To i ja ponarzekam.

W święta była wyprzedaż na Steamie, upolowałem całą serię GTA. Zacząłem grać od trójki wzwyż, w trójce, jak i w VC był tryb wyświetlania dla szerokich ekranów ("widescreen", nazywajcie to po polsku jak chcecie) i działał on poprawnie, miałem obraz w odpowiednich proporcjach i nawet właściwej rozdzielczości. Odpalam ja San Andreas, ustawiam wszystko w opcjach jak powinno być, a gra uparcie odpala się w małym okienku (mam czarne pasy po bokach). Ktoś miał podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 18:11, JayC napisał:

Widzę, że narzekacie na SA. To i ja ponarzekam.

W święta była wyprzedaż na Steamie, upolowałem całą serię GTA. Zacząłem grać od trójki
wzwyż, w trójce, jak i w VC był tryb wyświetlania dla szerokich ekranów ("widescreen",
nazywajcie to po polsku jak chcecie) i działał on poprawnie, miałem obraz w odpowiednich
proporcjach i nawet właściwej rozdzielczości. Odpalam ja San Andreas, ustawiam wszystko
w opcjach jak powinno być, a gra uparcie odpala się w małym okienku (mam czarne pasy
po bokach). Ktoś miał podobny problem?


Hmm, czy to na pewno możliwe? W SA również jest opcja "Widescreen", więc problem musi leżeć raczej w wybranej rozdzielczości albo pominąłeś mimo wszystko, któreś z ustawień ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 13:28, Becamer napisał:

Hmm, czy to na pewno możliwe? W SA również jest opcja "Widescreen", więc problem musi
leżeć raczej w wybranej rozdzielczości albo pominąłeś mimo wszystko, któreś z ustawień
;>


Owszem, jest taka opcja, jednak ona nie działa. Czytałem na forach, między innymi na forum Steama, że popsuli wersję 3.0 i downgrade powinien pomóc. Cóż, nie działa... Co począć, jak żyć, panie premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 13:34, JayC napisał:

Owszem, jest taka opcja, jednak ona nie działa. Czytałem na forach, między innymi na
forum Steama, że popsuli wersję 3.0 i downgrade powinien pomóc. Cóż, nie działa... Co
począć, jak żyć, panie premierze?

Podobno steamowa wersja 3.0 jest najgorsza z możliwych. Downgrade jest dosyć prosty, ale mi i tak nie pomógł i gra się wysypuje po kilkunastu minutach grania na Win7 64bit. Wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 14:11, Piciambeer napisał:

Podobno steamowa wersja 3.0 jest najgorsza z możliwych. Downgrade jest dosyć prosty,
ale mi i tak nie pomógł i gra się wysypuje po kilkunastu minutach grania na Win7 64bit.
Wielka szkoda.


Próbowałem downgrade''u przez wklejanie starszego pliku .exe, downgrade''u przez modyfikację samego pliku .exe, próbowałem wklejania jakichś "gta sa resolution fix" i wszystko na nic. Ludziom na forach to pomaga, mi nie. To na pewno któreś z rzędu prawo Murphy''ego. Jakieś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem, otóż gdy ostatnio zainstalowałem sobie tą grę by pograć przed zbliżającą się piątką to gdy wejdę w opcję i próbuję zmienić rozdzielczość gra się crashuje do pulpitu bez żadnego błędu, próbowałem downgrade, upgrade patche, itd gra oczywiście oryginalna kupiona na steamie. Oczywiście na 800x600 mi się ustawia po włączeniu i gdy próbuję zmienić na HD ready albo Full HD to nie mogę bo crash. Za pomoc z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2013 o 14:46, Eternal101 napisał:

Witam mam problem, otóż gdy ostatnio zainstalowałem sobie tą grę by pograć przed zbliżającą
się piątką to gdy wejdę w opcję i próbuję zmienić rozdzielczość gra się crashuje do pulpitu
bez żadnego błędu, próbowałem downgrade, upgrade patche, itd gra oczywiście oryginalna
kupiona na steamie. Oczywiście na 800x600 mi się ustawia po włączeniu i gdy próbuję zmienić
na HD ready albo Full HD to nie mogę bo crash. Za pomoc z góry dzięki.


Usuń plik gta_sa.set ;).

Lokalizacja Documents/GTA San Andreas User Files/gta_sa.set

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z GTA SA, mianowicie, przy włączaniu nie pokazuje się nic prócz czarnego ekranu. Czytałem sporo o tym problemie i zrobiłem chyba wszystko co jest możliwe, czyli ściągnąłem Direct 9.0c, odpaliłem jako admin, w trybie zgodności z XP wraz z Service Pack 3 i nadal czarny ekran.
Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu - gra się odpaliła. Po prostu włączyła się normalnie, pograłem chwilę, a później wyłączyłem. I znowu to samo, czarny ekran. Wie ktoś może o co chodzi? Albo co zrobić by tak nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 17:43, Baluk25 napisał:

/ciach/ Dzisiaj ku mojemu zdziwieniu - gra się odpaliła. Po prostu włączyła się normalnie, pograłem
chwilę, a później wyłączyłem. I znowu to samo, czarny ekran. Wie ktoś może o co chodzi?
Albo co zrobić by tak nie było?


Błąd spowodowany początkowym filmikiem (dziwne kodek wymaganei :), być może go przeklikałeś i gra normalnie się uruchomiła/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 18:13, Baluk25 napisał:

Ogromne dzięki! :D
Przeklikałem wszystko co możliwe, poszedł maksymalny spam myszką i działa, tadam!


U mnie co dziwne działała tylko spacja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby która by mi wytłumaczyła jak wgrać różne mody przykład Nowa Bron łodzie czy zamiast samolotu Hydra jak wgrać F-15? trzeba jakiś specjalny program czy co nigdy się w to nie bawiłem i nie wiem ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 13:49, Kubson023 napisał:

Szukam osoby która by mi wytłumaczyła jak wgrać różne mody przykład Nowa Bron łodzie
czy zamiast samolotu Hydra jak wgrać F-15? trzeba jakiś specjalny program czy co nigdy
się w to nie bawiłem i nie wiem ;0


Pobierz program GTA Parking, za jego pomocą możesz podmieniać modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 15:32, HerMetic napisał:

> Szukam osoby która by mi wytłumaczyła jak wgrać różne mody przykład Nowa Bron łodzie

> czy zamiast samolotu Hydra jak wgrać F-15? trzeba jakiś specjalny program czy co
nigdy
> się w to nie bawiłem i nie wiem ;0

Pobierz program GTA Parking, za jego pomocą możesz podmieniać modele.


A mógłbym prosić jeszcze o link do pobrania bo nie chce też z byle jakiego źródła pobrać by nie było wirusów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakiś trainer, w którym można przypisać do interesujących nas kodów nasze własne klawisze?

Od czasu do czasu wchodzę do GTA SA, żeby się pobawić i już na samym początku wpisuję serię odgórnie ustalonych czitów. Mógłbym oszczędzić sporo czasu przypisując je do pojedynczych klawiszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2013 o 14:42, Kardithron napisał:

Czy istnieje jakiś trainer, w którym można przypisać do interesujących nas kodów nasze
własne klawisze?

Od czasu do czasu wchodzę do GTA SA, żeby się pobawić i już na samym początku wpisuję
serię odgórnie ustalonych czitów. Mógłbym oszczędzić sporo czasu przypisując je do pojedynczych
klawiszy.


Nie wiem czy jakiś trainer posiada takie opcje, ale ten ma sporo pobrań i ma np. kombinacje dwóch klawiszy na odpowiednie komendy: http://www.thegtaplace.com/downloads/f4507-gta-san-andreas-20-trainer-by-insanity

Pamiętam też, że trainer do czwórki posiadał opcje konfiguracji własnych skrótów klawiszowych, więc możliwe, że tu też tak jest, aczkolwiek nie czytałem opisu ani testować mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować