Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2014 o 22:21, kerkas napisał:

Ciśnie mi się na usta kąśliwa uwaga, ale nie chcę Cię obrażać, więc posłużę się cytatem:
Narody które zapominają o przeszłości giną


Widocznie polska myśl edukacyjna zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do tych co grają lub grali na Windowsie 7 64bitowym

Ano mam małe problemy techniczne(gra legalna) na XP te problemy nie występują, a sterowniki do grafiki są nowe jak zawsze.

1.Po logo Nividi robi ono się nieco przyciemnine i tylko słychać te animacje Rockstar Games i North, a następnie ten filmik z muzyczką(jego też nie widać)

Niby nie przeszkadza bo można pominąć, a teraz inny problem nieco irytujący problem

2.Gra w różnym momemcie się crashuje, zazwyczaj przy byciu poszukiwanym przez policję, lub jechania autem bez celu przez długi czas bez zapisu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję pomocy, bo ta misja uniemożliwia mi przejście gry w 100%. Mianowicie chodzi o misję taksówkarską. Gdzie bym nie pojechał, wszędzie mi wyskakuje napis, że w pobliżu nie ma pasażerów. Dodam, że przeszedłem już wątek główny, co może mieć na ten błąd duży wpływ, ponieważ na tej stronie http://pl.gta.wikia.com/wiki/Misja_taksówkarska jest napisane "Czasami w Grand Theft Auto: San Andreas pojawia się błąd polegający na tym, że nikt nie będzie chciał wejść do naszej taksówki (ciągle wyświetla się komunikat mówiący, że w okolicy nie ma pasażerów). Występuje on wówczas, gdy gracz wyleci lub wypłynie poza granice mapy, co ma miejsce m.in. w czasie misji Bar Saint Mark, choć gracz może wylecieć/wypłynąć poza granice wgranego w grę radaru w dowolnej chwili. W wersjach konsolowych uniemożliwia to ukończenie misji, w wersji pecetowej można skorzystać z tego narzędzia w celu naprawy błędu." I według mnie to zakłóca mi przejście tejże misji. Czy ktoś zna sposób na naprawienie tego błędu? Ewentualnie jeżeli ktoś byłby skory, wyślę mój save z gry na priv osoby zainteresowanej i proszę jedynie o przejście tej misji. Bardzo mi na tym zależy.
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

20140712181821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 12.07.2014 o 18:19, Intouchable napisał:

Ewentualnie jeżeli ktoś byłby skory, wyślę mój
save z gry. Bardzo
mi na tym zależy.
Z góry dziękuję i pozdrawiam :)


O.k. odpaliłęm GTA:SA na win 7 i działa.
Save wyślij na kerkas@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItam. Kupiłem sobie dzisiaj paczkę wszystkich gta na steamie i zainteresowałem się gta sa multi.
Proszę zeby ktoś mi przybliżył na czym to multi polega? co można robić? czy można np we dwójkę przechodzić misje czy tylko biegać po mieście itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2014 o 20:16, Maurycy_69 napisał:

WItam. Kupiłem sobie dzisiaj paczkę wszystkich gta na steamie i zainteresowałem się gta
sa multi.
Proszę zeby ktoś mi przybliżył na czym to multi polega? co można robić? czy można np
we dwójkę przechodzić misje czy tylko biegać po mieście itp?


Chodzi Ci o SA:MP stworzony przez graczy?
Jeżeli tak to już z ponad rok nie grałem, ale wtedy jeszcze było sporo ludzi na serwerach (max po pół tysiąca na mapie) a rozgrywka to przeważnie jeden wielki Sandbox Deathmatch a pośród tego można zagrać wyścig itp.

O przechodzeniu misji we dwoje nie ma mowy, aczkolwiek swego czasu można było się we dwójkę przyjemnie pobawić. No a na niektórych serwerach jest jeszcze Roleplay, ale to możesz ewentualnie wyguglować, bo wg mnie to zbyt głupi tryb by o nim pisać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki. a jest jakiś prosty sposób na granie w 1920x1080? bo się naczytałem że jest to możliwe ale masa roboty z instalacją starszego patcha jest i to jeszcze nie każdemu działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar jest gorszą firmą od EA. Co mogło mnie skłonić do powiedzenia tych słów? Otóż to, że Rockstar ma swoich klientów w głębokim poważaniu. Wczoraj wydali aktualizację do San Andreas na Steamie, która USUWA z gry zawartość, za którą gracze zapłacili. Tak. Kilka lat po zakupie, z twojej gry ZNIKA zawartość, która zawsze tam była. Co zostało usunięte?
-18 piosenek z radia (w tym utwory Rage Against the Machine, 2Paca i Ozzy''ego Osbourne''a)
-Wsparcie dla rozdzielczości FullHD
-Przy okazji, dużej części graczy zresetowło save''y
Co ciekawe, usunięte piosenki, to te same, których brakuje w wersji mobilnej i na Xboxa 360. Rockstar równa wydanie PCtowe W DÓŁ, żeby nie było lepsze od nowych wersji na nowe platformy.

Mówcie o EA co chcecie (a ja osobiście do tej firmy pałam czystą nienawiścią), ale nigdy, PRZENIGDY nie zrobili takiego świństwa. To jest po prostu nieprawdopodobne jak bardzo w d-- to znaczy w nosie Rockstar ma ludzi, którzy kupili ich grę, zamiast ściągnąć ją z torrentów. Nie ma po prostu opcji, żebym po czymś takim kupił jeszcze jakiś ich produkt, bo po prostu boję się, że jeśli raz zrobili taki numer, to mogą go zrobić i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To definitywnie nie było ich dobre posunięcie, ale Rockstar nie jest według mnie firmą, która ma wszystkich w poważaniu. Oni naprawdę potrafią wyciągnąć konsekwencje ze swojego działania jak coś schrzanią (a to zdarza się bardzo rzadko). Ale tak czy owak, save''ów już nie odzyskasz (chyba, że miałeś kopię zapasową). :( Naprawdę jestem w stanie Cię zrozumieć, gdyż sam pamiętam jak się czułem, kiedy miałem awarię dysku i wszystkie dane sprzed kilku lat (niektóre naprawdę cenne) szlag trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 11:33, Lemonardo napisał:

Co ciekawe, usunięte piosenki, to te same, których brakuje w wersji mobilnej i na Xboxa
360. Rockstar równa wydanie PCtowe W DÓŁ, żeby nie było lepsze od nowych wersji na nowe
platformy.


A zdajesz sobie sprawę że cudzej muzyki nie wykorzystuje się ot tak sobie tylko wykupuje na nia licencję jesli chce się ją wykorzystac komercyjnie?
Najprawdopodobniej utowry zostały usunięte, gdyż skończyła się na nie licencja posiadana przez Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[m-r]

Dnia 08.11.2014 o 12:12, meryphillia napisał:

A zdajesz sobie sprawę że cudzej muzyki nie wykorzystuje się ot tak sobie tylko wykupuje
na nia licencję jesli chce się ją wykorzystac komercyjnie?
Najprawdopodobniej utowry zostały usunięte, gdyż skończyła się na nie licencja posiadana
przez Rockstar.


Oczywiście, że zdaję sobie sprawę. Rockstar nie ma już prawa do SPRZEDAŻY tej muzyki, więc nie może SPRZEDAWAĆ gry zawierającej te utwory. To nie znaczy, że ma obowiązek USUNĄĆ ją z JUŻ SPRZEDANYCH kopii. Taka umowa nie miałaby sensu, bo przecież jak Rockstar miałby usunąć piosenki z wersji na PS2/Xboxa? Kazać wszystkim klientom odesłać płyty i dać im nowe, wykastrowane?

Dwa lata temu skończyła się licencja na 10 piosenek z Vice City. Wyglądało to tak, że jeśli kupiłeś Vice City wcześniej, to masz na zawsze wersję kompletną, a jeśli kupiłeś później, to masz kastrata bez piosenek Michaela Jacksona i paru innych wykonawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 12:39, Lemonardo napisał:

To nie znaczy, że ma obowiązek USUNĄĆ
ją z JUŻ SPRZEDANYCH kopii. Taka umowa nie miałaby sensu, bo przecież jak Rockstar miałby
usunąć piosenki z wersji na PS2/Xboxa? Kazać wszystkim klientom odesłać płyty i dać im
nowe, wykastrowane?


Zależy juz od umowy licencyjnej.
I o ile własnie skupowanie płyt na przemian mija się z celem, to wydanie patcha blokujacego content do którego nie ma się praw jest jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 13:55, meryphillia napisał:

/.../ to wydanie patcha blokujacego
content do którego nie ma się praw jest jak najbardziej na miejscu.

Pobranie takiego patcha też się mija z celem. Oczywiście zgadzam się z Tobą, że taka polityka z płytami to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 13:55, meryphillia napisał:

Zależy juz od umowy licencyjnej.
I o ile własnie skupowanie płyt na przemian mija się z celem, to wydanie patcha blokujacego
content do którego nie ma się praw jest jak najbardziej na miejscu.

Moim zdaniem nie jest na miejscu bo skoro kupiłem grę z tym i tym contentem, poprzez kupno zawarłem umowę to Rockstar ją ze mna własnie złamał poprzez usuwanie kontentu za który zapłaciłem. Skoro kończy się im licencja na muzykę to powinni ją usunąć tylko dla nowych nabywców a nie obcinać starym nabywcom. To tak jak bym kupił Wiedźmina (grę ofc) a tu nagle wychodzi patch który z Geralta robi innego Wiedźmina gdyż umowa z Sapkowskim sie skończyła, bezsensu. Ja płaciłęm przecież za grę w której gram Geraltem a nie jakimś Stefane, Mirkiem czy kimś innym, albo gdyby wycięli Uboże bo ktoś od Słowiańskich legend się przyczepił, no bądźmy powazni.

Karanthir Można I tak ale czy to jest legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 14:58, Deusolbert napisał:

Można I tak ale czy to jest legalne?

A dlaczego miałoby to być nielegalne? Przecież to jest content, który udostępnił sam Rockstar, tylko kilka lat temu. Nielegalne jest piractwo, czyli pobranie gry (np. przez torrenty) i jest to egzekwowane przez polskie prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w przypadku wersji pudełkowej nie ma takiego problemu.
I tak każdy grający w SA powinien wiedzieć dlaczego powinien grać na wersji 1.0.

W przypadku wersji cyfrowych, a tym bardziej automatycznie updatowanych, jak w przypadku Steama już klient ma gorzej. I dam sobie rękę uciąć że gdzies tam w EULA jest zapis że wydawca może sobie dobrowolnie modyfikować zawartość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2014 o 15:06, meryphillia napisał:

No i w przypadku wersji pudełkowej nie ma takiego problemu.
I tak każdy grający w SA powinien wiedzieć dlaczego powinien grać na wersji 1.0.

W przypadku wersji cyfrowych, a tym bardziej automatycznie updatowanych, jak w przypadku
Steama już klient ma gorzej. I dam sobie rękę uciąć że gdzies tam w EULA jest zapis że
wydawca może sobie dobrowolnie modyfikować zawartość gry.

Prawda jest taka, że EULA praktycznie nie ma żadnej mocy prawnej. Jeśli na przykład sąd stwierdziłby, że takie działanie jest pogwałceniem praw konsumenta, to zasłanianie się EULA''ą nic by nikomu nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować