Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2014 o 11:02, Tyler_D napisał:

Tak. :D Myślałem że może po prostu coś nie tak znów jest. No nic, nie mam już tych kolorków,
gra w końcu wygląda przyzwoicie. Dzięki wszystkim za pomoc. :)


Tak w ogóle to jest bardzo fajny efekt z tym upałem. Jakoś nie mogę sobie aktualnie przypomnieć czy jak grałem na PS3 w V to coś takiego również było, ale chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruszaj więc śmiało na podbój stanu San Andreas, i taka mała porada nieraz najłatwiejszym sposobem na przejście danego zadania jest wybranie o 180 stopni innej drogi niż wymyślili to twórcy gry.
Kiedy już będziesz miał dostęp do wsi i San Fierro koniecznie umów się choćby na jedną randkę z Katie Zhan, nie umawiaj się za żadne skarby z Barbarą Schternvart.
Do wsi musisz (Blueberry, Palomino Creek, Dillimore, Flint County, Angel Pine) wkroczyć mając 105.000 $ za pazuchą.
Kryjówkę w Flint County za 100.000 $ możesz sobie darować jest bardzo mało przydatna, ponownie przechodząc całe GTA:SA ani razu z niej nie skorzystałem.
Fryzury w GTA:SA
screen poniżej
Tatuaże
http://gta.net.pl/artykuly/185/sa-_-tatuaze.html


20141110152312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, kiedy można się sensownie zabierać za podbijanie terenów? Mam teraz misję zabicia Ballasów na pogrzebie, wcześniej był Doberman [ czyli możliwość odbijania terenów ]. Odbiłem dodatkowo chyba jeden i następny ale gdy wracałem do domu zapisać grę po tym trzecim terytorium zdążyłem nieco tylko się oddalić by dostać sygnał że kwadrat jest atakowany. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 15:23, kerkas napisał:

Kiedy już będziesz miał dostęp do wsi

Właśnie mnie tam wywieźli. ;)
>i San Fierro koniecznie umów się choćby na jedną

Dnia 10.11.2014 o 15:23, kerkas napisał:

randkę z Katie Zhan, nie umawiaj się za żadne skarby z Barbarą Schternvart.

Dwa razy - dlaczego?

Dnia 10.11.2014 o 15:23, kerkas napisał:

Do wsi musisz (Blueberry, Palomino Creek, Dillimore, Flint County, Angel Pine) wkroczyć
mając 105.000 $ za pazuchą.

Jak wyżej. Mam może z 5000. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 21:01, Tyler_D napisał:

Słuchajcie, kiedy można się sensownie zabierać za podbijanie terenów?


Pod koniec gry kiedy już załatwisz wszytkie robótki dla

Spoiler

Mike-a Toreno wtedy na jego ranczu pojawi się minigun zbierz tak ze 30.000 - 50.000 pocisków + plecak rakietowy i możesz zacząc bawić się wojny gangów

.

Dnia 10.11.2014 o 21:01, Tyler_D napisał:

>i San Fierro koniecznie umów się choćby na jedną
> randkę z Katie Zhan, nie umawiaj się za żadne skarby z Barbarą Schternvart.
Dwa razy - dlaczego?


Z tą pierwszą dlatego iż:
Jeśli CJ poniesie śmierć, nie straci broni ani pieniędzy (straci tylko pancerz oraz ewentualny strój specjalny).
Z tą drugą dlatego iż:
Jeśli Carl umawia się z Barbarą, w wypadku złapania go przez policję i dostarczeniu na komendę zachowa on wszystkie bronie które miał do tej pory (straci jedynie pancerz oraz ewentualny specjalny strój).

Dnia 10.11.2014 o 21:01, Tyler_D napisał:

> Do wsi musisz (Blueberry, Palomino Creek, Dillimore, Flint County, Angel Pine) wkroczyć

> mając 105.000 $ za pazuchą.
Jak wyżej. Mam może z 5000. :D


Jest i na to sposób misje karetki pogotowia w Angel Pine w przeciwieństwie do innych miast są bajecznie łatwe zresztą przetestuj sam, przekonasz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 21:34, Tyler_D napisał:

No rozumiem tylko na co tyle pieniędzy potrzebne jest?

Na początku gry warto zebrać kilkadziesiąt tysięcy $ - nie jest to trudne, a oszczędza Ci zmartwień o gotówkę w pierwszym etapie gry. Dzięki temu możesz przykładowo bez trudu zakupić dość potrzebnej broni w sklepie, bądź przerabiać auta (i samego CJa) wedle własnego uznania, a nie według stanu portfela.

Za podbijanie terenów gangów polecam zabrać się dopiero w późniejszej części gry, granica będzie bardzo wyraźna i sam ją odkryjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 22:30, Tyler_D napisał:

Właśnie, odnośnie tuningu - jest jakiś jego sens w grze oprócz takiego bajerancko-wypaśno-lanserskiego?


Nie. Jedynym wyjątkiem jest zamontowanie podtlenku azotu.

Ja tam po prostu robiłem misje po kolei i nigdy nie narzekałem na brak pieniędzy. Jeżeli nie zmieniasz fryzury i ubrań co 5 minut, również nie będziesz miał z nimi problemu. Broń też zawsze będziesz miał pod ręką, zresztą w grze istnieje pewien bug polegający na tym, że po wizycie na strzelnicy otrzymujesz mnóstwo amunicji do każdej posiadanej broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 21:34, Tyler_D napisał:

No rozumiem tylko na co tyle pieniędzy potrzebne jest?


Generalnie twórcy uwielbiają przegonić gracza po całym terenie gry to plus zwis gry, zwis grafiki lub ogólnie jakiś błąd sprawia że po każdej udanej misji lepiej jest zapisać stan gry.
Uwierz mi na słowo nieraz tak miałem iż np. zanim dojechałem ze wsi do San Fierro aby zapisać stan gry zwis gry i musiałem całe zadanie od danego kolesia powtarzać od nowa.
Warto zakupić kryjówki i nie dymać pół "planszy" nieraz na piechotę aby zapisać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2014 o 23:25, kerkas napisał:

Generalnie twórcy uwielbiają przegonić gracza po całym terenie gry to plus zwis gry,
zwis grafiki lub ogólnie jakiś błąd sprawia że po każdej udanej misji lepiej jest zapisać
stan gry.
Uwierz mi na słowo nieraz tak miałem iż np. zanim dojechałem ze wsi do San Fierro aby
zapisać stan gry zwis gry i musiałem całe zadanie od danego kolesia powtarzać od nowa.
Warto zakupić kryjówki i nie dymać pół "planszy" nieraz na piechotę aby zapisać grę.


Jest jeszcze autosave mod. Automatycznie zapisuje stan gry po każdej ukończonej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 02:58, Pablo1989 napisał:

Co do tuningu trochę podnosi sex-appeal jak CJ stoi przed autem, :)


Odpowiednie ciuchy + fryzura + masa mięśniowa i tłuszcz lub jej brak i możesz podjechać pod dziewczynę choćby i traktorem :) .
A po zebraniu wszystkich ostryg to już po prostu bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy rodzaje sklepów, ubrań, poziom sex-appealu i punktów szacunku screeny poniżej:
Moim ulubiony ciuchami były:
Combat Jacket + Woodland Camo + Black Low - Tops (wojskowych butów nie znalazłem)
później
Gray Jacket + Gray Pants + Snake Skin + srebrny zegarek
a w końcu
Smoking + dodatki, elegancja na poziomie Jamesa Bonda :)

20141111091248

20141111091302

20141111091314

20141111091323

20141111091330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 16:55, Tyler_D napisał:

Czy misje dla Zero są niezbędne do zakończenia gry? Bo jak widzę ten czerwony samolocik
to mi się robi ''cuś'' ...


Nie są ;)

PS. Przecież latanie jest proste, tylko wystarczy odpowiednio skonfigurować klawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się chyba zaciąłem. Zrobiłem misję dla Jizziego w której ratujemy Toreno, jestem PRZED misją u Wooziego do której jest potrzebny skill w pływaniu. Nic innego nie mam chyba aktywnego, co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować