Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Na ogól konkurencje zmieniają się co dzień. Tylko że w cyklu tygodniowym. Jeżeli na stadionie są 2 wyzwania, oznacza to, że w ciągu 7 dni jedno z nich odbędzie się 3krotnie a drugie 4krotnie. Pamiętaj również, że jeden odpoczynek to 6h. Konkurencje zmieniają się o 12:00 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mógłby mmi pomóc z tagami?
W pierwszym mieście jest ich 100 do zamalowania, ja mam 99. Nie wiem gdzie ten ostatni. Nawet używając mapy nie moge znaleźć.
Mapa pod tym adresem:
http://forum.gta.free.fr/GTASA/mapy/tags.gif
Przeszukiwałem wszystkie, i z jednym taigem nie mogę sobie poradzić. Wiem, że jest to na 100% z tej mapy numer 58, lub jak kto woli 59, ale raczej 58. Szuakłem po całych okolicach. Nie wydaje mi sie żeby było onepod ziemią, ponieważ tory nie biegnę pod tym. Może mógłby mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 22:40, Wasizi napisał:

Ponawiam pytanie jakie jest wyżej. Czy ktoś mógłby mnie "oświecić"?


Takie bumpowanie tematu nie jest niczemu przydatne;) Jak ktoś ma ten temat przypięty i będzie potrafił ci pomóc to i tak to zrobi, z ponaglaniem lub bez. Co do Twojego problemu: korzystasz z pewnej miernie skopiowanej mapy. W orginale po kliknięciu na numerek pojawiał się screen gdzie znajduje się dany tag. Taką mapę możesz znaleźć pod tym adresem: http://gta-sanandreas.com/guides/tagsmap/map.htm Przy tych screenach uwagę zwracaj na radar, jest on naprawde wielce pomocny. Ja dzięki temu linkowi nie miałem żadnych problemów. Podejrzewam, że z Tobą będzie identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy potrzebna mieć 100% randkowania z każdą dziewczyną, aby ukończyć grę na 100%? P.S. Mam 99.45 % przejśca całej gry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie,że w san andreas ukryte jest miasto z GTA 3?? Jest całe pokryte śniegiem i nie ma w nim ,żadnych pojazdów ani ludzi. Dzisiaj tam byłem, bo mi kolega pomógł tam wejść.
Oto "przepis" :))
1.ściągnij San Andreas Place Manager.
2.wejdź do jakiejś gym w Los Santos.
3.włącz program i kliknij na add place.
4.wpisz współrzędne : "x:1416,217 y:-1,337326 z: 1371,977" (bez tego " ;))
5. kliknij na add place.
6.potem w ramce place name wpisz liberty 1/1 i kliknji add place.
7.i jeszcze raz add place i wpisz :liberty 2/2
8.potem chyba sobie poradzicie ;] ;]
Dla zachęty daję PRAWDZIWE screeny. A na końcu jeszcze smaczek z góry chilliad ;))
POWODZENIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest te mmiassto, a raczej skrawek. Było to związane z misją, tylko nie pamiętam od kogo. Leciałeś tam odrzutowcem, i przy okazji byłeś własnie w tym barze, który umieściłeś na screenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:37, pinu? napisał:

Witam. Mam pytanie. Czy dostaje coś po wyścigu kickstar na stadionie w Las Venturas?? Proszę
o odpowiedź.

ponawiam powyższe pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 14:10, Krzaczek 1 napisał:

Wiecie,że w san andreas ukryte jest miasto z GTA 3?? Jest całe pokryte śniegiem i nie ma w
nim ,żadnych pojazdów ani ludzi. Dzisiaj tam byłem, bo mi kolega pomógł tam wejść.
Oto "przepis" :))
1.ściągnij San Andreas Place Manager.
2.wejdź do jakiejś gym w Los Santos.
3.włącz program i kliknij na add place.
4.wpisz współrzędne : "x:1416,217 y:-1,337326 z: 1371,977" (bez tego " ;))
5. kliknij na add place.
6.potem w ramce place name wpisz liberty 1/1 i kliknji add place.
7.i jeszcze raz add place i wpisz :liberty 2/2
8.potem chyba sobie poradzicie ;] ;]
Dla zachęty daję PRAWDZIWE screeny. A na końcu jeszcze smaczek z góry chilliad ;))
POWODZENIA!!!!!!



Jak wpisuje współrzędne które podajesz to przenosi mnie w przestrzeń i cały czas spadam ale w Libert City nie ląduje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:53, Pyton01 napisał:

mam pytanie czy jest szkoła jazdy na roweże a jeśli jest to gdzie?


z tego co wiem to nie ma takiej szkoły ale na skateparku w Los Santos jest wyzwanie na rowerze polegające na zbieraniu czerwonych kółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:20, kuba121 napisał:

Nie wiecie może gdzie są sklepy Didier Sachs??


W całym San Andreas jest tylko jeden taki sklep- dosyć drogi:P Znajduje się on w Los Santos w dzielnicy Rodeo. Dosyć łatwo znaleźć go na minimapie- znajduje się on przy ulicy w kształcie łuku, na północny wschód od Twojego domku na plaży i latarni morskiej.

Pyton01-> nie ma żadnej szkoły rowerowej. Najłatwiej podnieść sobie umiejętności jazdy tym pojazdem poprzez uczestniczenie w trzech wyzwaniach Mt. Chillad.

pinu?-> Moje zdolności percepcji przekraczają możliwość pojęcia Twojego pytania. ''Mam jeszcze jedno pytanie jak przejechać pierwszy drugi stadion w trzecim drugi wyścig?? proszę o odpowiedź'' Chodzi ci o wyścig motocrosowy? Musisz być szybszy od konkurentów, nie ma tu żadnej złotej zasady. Jedyna porada jaką można udzielić to żebyś nie strzelał do konkurentów, kompletnie nic to nie daje. Musisz też dobrze balansować motocyklem w powietrzu, wszyscy AI wykładają się na jednej muldzie- możesz zdobyć kilka cennych sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować