Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Mam problem z misją the meat business, w której musze rosenberga zawiesć do rzezni.gdy zabije ostaniego w rzezni to mi się robi czarny ekran i błąd jakiś.Mam ktoś moze sava z ukąńczoną ta misją.Jak tak to niech skonaktuje sie ze mną pod numer GG:2565390.Lub przysle mi sava a-mailem na amalst@poczta.onet.pl.Będe wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 00:50, KrzychoCJ napisał:

To jest prawdopodobnie od spolszczenia. Albo od innego modu. Jak masz to usuń.

Dzięki KrzychoCJ usunąlem spolszczenie i przeszlęm misję.

Teraz nie mogę przejsć misji Freefall co trzeba lecie awionetką i wleciec w okrąg nad somolotem wysle wtedy sava do ciebie przez gg lub a- mailem.Skontaktuj cie się ze mna pod numer GG :2565390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie tą posiadłość w Doherty w San Fierro za 50 000 tylko nie wiem do czego to służy :D Jakby ktoś mógł mi powiedzieć co z tego mam że to kupiłem :P

20071109212210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 21:23, 143872 napisał:

Kupiłem sobie tą posiadłość w Doherty w San Fierro za 50 000 tylko nie wiem do czego to służy
:D Jakby ktoś mógł mi powiedzieć co z tego mam że to kupiłem :P

Później będą w niej stały auta. Więcej nie powiem, bo nie chcę robić spojlera, chociaż delikatny i tak już zrobiłem...:) Jedź dalej z fabułą, to się dowiesz o co chodzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 21:23, 143872 napisał:

Kupiłem sobie tą posiadłość w Doherty w San Fierro za 50 000 tylko nie wiem do czego to służy
:D Jakby ktoś mógł mi powiedzieć co z tego mam że to kupiłem :P

Musisz ukończyć szkółkę samochodową - wtedy sprawa z tym salonem ruszy do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe już wiem o co chodzi :P Ciekawie to zrobili, a jak kupię ten sklep Zero (Z) to co z tego będę mieć ? To samo co z tym salonem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją. Jestem w San Fierro i mam misje u tego Chińczyka. Wybieram misje i filmiku jest, że ten Chińczyk musi coś zabrać i pyta sie czy umiem pływać. CJ odpowiada, że nie i nie moge przejść misji. Co i jak mam zrobić by wziąść tą misje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 13:42, maciek.mucha napisał:

Mam problem z misją. Jestem w San Fierro i mam misje u tego Chińczyka. Wybieram misje i filmiku
jest, że ten Chińczyk musi coś zabrać i pyta sie czy umiem pływać. CJ odpowiada, że nie i nie
moge przejść misji. Co i jak mam zrobić by wziąść tą misje...?

Musisz po prostu troche poćwiczyć pływanie :) Idź/jedź gdzieś nad wode, wskocz do niej, i ponurkuj trochę ;) Nurkuj tyle żeby przynajmniej dwa razy powiększyła Ci się umiejętność Lung Capacity (w polskiej wersji gry, "nurkowanie" albo "pojemność płuc", i potem idź z powrotem do tego "Chińczyka" (on sie nazywa Wu Zi Mu, albo Woozie, jak kto woli:)) i wtedy dostaniesz od niego misje :)

BTW: Dzisiaj chyba szósty raz ukończyłem GTA SA, końcowa scenka jest super :) Chyba zabiorę sie za gre jeszcze raz, ale to dopiero jak przejdę Vice City :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 13:46, NuGGet napisał:

Musisz po prostu troche poćwiczyć pływanie :) Idź/jedź gdzieś nad wode, wskocz do niej, i ponurkuj
trochę ;) Nurkuj tyle żeby przynajmniej dwa razy powiększyła Ci się umiejętność Lung Capacity
(w polskiej wersji gry, "nurkowanie" albo "pojemność płuc", i potem idź z powrotem do tego
"Chińczyka" (on sie nazywa Wu Zi Mu, albo Woozie, jak kto woli:)) i wtedy dostaniesz od niego
misje :)

Zwiększyło mi się już z 4 czy 5 razy i dalej nie moge może trzeba na Max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 13:59, maciek.mucha napisał:

Zwiększyło mi się już z 4 czy 5 razy i dalej nie moge może trzeba na Max.

Dziwne... Ja zawsze robie tak żeby urosło tylko dwa razy, i biorę tą misję bez problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem... gdy instaluję grę mniej więcej gdzieś w 1/3 instalacji wyskakuję mi error : audio gta san andreas i E:/audio ( czy coś takiego ) o co chodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem szkołę latania. W szkole samochodowej za 3 miejsce jest 1 samochód za drugie dwa, za trzecie trzy. Jak mogę zobaczyć jak ukiończyłem szkołe latania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma miejsc. Są medale. Złote, srebrne i brązowe. Sam nie wiem jak sprawdziłeś na którym "miejscu" ukończyłeś szkołę samochodów. Ale chyba tak samo sprawdza się szkołę latania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chodziło mi o te medale :P Ale już wszytko oK, odblokowałem w tej szkole dwa samoloty a helikoptera już nie bo trzeba mieć wszystkio na 100% a to już trudne jest :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 19:26, KrzychoCJ napisał:

Sam nie wiem jak sprawdziłeś na którym
"miejscu" ukończyłeś szkołę samochodów.

Jak masz na złoto, to przed szkołą stoi Bullet, srebro SuperGT, a brąz nie wiem, ale chyba nic...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować