Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2007 o 14:41, Baluk25 napisał:

ja też :P bo w GTA Vice city stories jest auto namierzanie...

W ogóle granie za pomocą tych wszystkich gałek czy dżojstików jest niczym w porównaniu z precyzją myszki komputerowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram w Vice City Stories i jest spoko. a autonamierzanie wcale nie zawsze ułatwia sprawę, bo czasem celuje nie w tego co trzeba, a czasem chce sie oddać ładny strzał w głowę, więc potrafi popsuć zabawę. Ale VCS i tak jest lepsze od VC :D
a żeby nie było offtopu:
ja czasem gram przez neta w SA, ale gra mi się średnio podoba, zbyt chaotyczna. jakby co to mam nick z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 19:25, Steven8 napisał:

Mr. NuGGet chyba masz duży dysk, bo można skróty wkleić, które zajmują o wiele mniej miejsca
niż mp3 i też będzie działać, reszta tak samo :P

Zapomniałem dopisać że można wklejać skróty :P A dysk mam mały, tylko 40gb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 14:47, Union Pacific napisał:

Moim zdaniem to głupota :/ Misje które są dla mnie banalne na PC, na PS2 są cholernie trudne.

Wierzę. Osobiście z konsolowych GTA grałem tylko w VCS na PSP i więcej się powkurzałem niż nacieszyłem ;) Pewnie idzie się przyzwyczaić, ale jestem pewien, że na PC gra się o wiele wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 16:50, Igor FCBayern napisał:

> Moim zdaniem to głupota :/ Misje które są dla mnie banalne na PC, na PS2 są cholernie
trudne.
Wierzę. Osobiście z konsolowych GTA grałem tylko w VCS na PSP i więcej się powkurzałem niż
nacieszyłem ;) Pewnie idzie się przyzwyczaić, ale jestem pewien, że na PC gra się o wiele wygodniej.


Ja po 7 misjach olałem VCS. Wg. mnie do kitu gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 17:09, Union Pacific napisał:

> > Moim zdaniem to głupota :/ Misje które są dla mnie banalne na PC, na PS2 są cholernie

> trudne.
> Wierzę. Osobiście z konsolowych GTA grałem tylko w VCS na PSP i więcej się powkurzałem
niż
> nacieszyłem ;) Pewnie idzie się przyzwyczaić, ale jestem pewien, że na PC gra się o wiele
wygodniej.

Ja po 7 misjach olałem VCS. Wg. mnie do kitu gra.

Ale gorsze od gta san andreas???
A liberty city nie ma na kompa??????
proszę o szybką odpowieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:21, muniok napisał:

> Ja po 7 misjach olałem VCS. Wg. mnie do kitu gra.
Ale gorsze od gta san andreas???
A liberty city nie ma na kompa??????
proszę o szybką odpowieć.


GTA VCS jest stworzona tylko na PS2 i PSP, na PC nie ma. Niektórym podoba się ze względu na to, że jest ona w podobnym trybie co SA (można wchodzić do różnych sklepów, zmieniać ciuchy itp.) ale jak dla mnie ten sam teren co znamy z GTA VC jest już nam znany i trochę nudny. Jednak też, zbyt wiele ludzi kręcą lata 70-te i 80-te :)
Jak dla mnie jest nudne i spaprane, tak jak sterowanie tam.

Liberty City Stories (LCS) nie mam i nie grałem, jednak jest ono robione tylko na konsole (tu PSP i chyba PS2). Stare Libert City to po prostu GTA III i jest ono na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:26, Union Pacific napisał:

> > Ja po 7 misjach olałem VCS. Wg. mnie do kitu gra.
> Ale gorsze od gta san andreas???
> A liberty city nie ma na kompa??????
> proszę o szybką odpowieć.

GTA VCS jest stworzona tylko na PS2 i PSP, na PC nie ma. Niektórym podoba się ze względu na
to, że jest ona w podobnym trybie co SA (można wchodzić do różnych sklepów, zmieniać ciuchy
itp.) ale jak dla mnie ten sam teren co znamy z GTA VC jest już nam znany i trochę nudny. Jednak
też, zbyt wiele ludzi kręcą lata 70-te i 80-te :)
Jak dla mnie jest nudne i spaprane, tak jak sterowanie tam.

Liberty City Stories (LCS) nie mam i nie grałem, jednak jest ono robione tylko na konsole (tu
PSP i chyba PS2). Stare Libert City to po prostu GTA III i jest ono na PC.

Gta III to wiem że jest na pc ponieważ ją przeszedłem już dawno temu.
A i dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 14:28, muniok napisał:

Gta III to wiem że jest na pc ponieważ ją przeszedłem już dawno temu.
A i dzięki za odpowiedź.


Nie ma sprawy. Ja od siebie powiem tyle, że sterowanie w GTA w wersji na konsole jest okropne. No i grafika gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekali na IMG Tool : "za dużo z tym roboty", "za trudny ten program" itp
A ja radze sobie z nim doskonale :D
dla wyjaśnienie IMG Tool to taki "mod installer" do San Andreas
Dzięki niemu mam sklep Plus zamiast 24/7, zamiast starej fabryki w San Fierro mam Fabrykę czekolady Milka xD
i żabkę niedaleko Low-Riderów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno pewien junior admin forum.gtasite.pl zrobił bardzo fajnego moda - San Fierro Snow Project. "Ośnieża" on San Fierro, dodaje ozdoby itp. Po prostu wprowadza w świąteczno/zimowy nastrój. Opcjonalnie do zainstalowania jest zmiana drzew na zimowe, sprawienie, że po ulicy nie pałętają się ludzie w krótkich koszulkach, zmieniony trochę model jazdy (jeździ się trudniej, jak po śniegu).

Link do tematu na forum z modem: http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=33415.0

A tu link do programu Alci''s IMG Editor aby zainstalować ten mod. Jest podobny w obsłudze do ImgToola ale lepszy. Img Toolem pewnie też da się zainstalować moda ale mi coś nie podmieniał plików więc użyłem tego programu - http://gta-worldmods.planet-multiplayer.de/phpkit/start/include.php?path=content/download.php&contentid=1840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować