Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

A myszką to niby jest realne? Wcale nie, po prostu jest intuicyjne. Oczywiście, jest duuużo lepsze niż te konsolowe, ale realne to by było gdybyśmy mieli pistolet ala Pegazus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 00:19, ..::leŚniak::.. napisał:

A myszką to niby jest realne? Wcale nie, po prostu jest intuicyjne. Oczywiście, jest
duuużo lepsze niż te konsolowe, ale realne to by było gdybyśmy mieli pistolet ala Pegazus.


Dodać jeszcze do tego odrzut, ciężkość, własnoręczne przeładowywanie (nie jakiś tam klawisz typu "R" :P). Wtedy było by fajnie (pofantazjować zawsze można, nie ? :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 00:38, Bakter Naktacz napisał:

> A myszką to niby jest realne? Wcale nie, po prostu jest intuicyjne. Oczywiście,
jest
> duuużo lepsze niż te konsolowe, ale realne to by było gdybyśmy mieli pistolet ala
Pegazus.

Dodać jeszcze do tego odrzut, ciężkość, własnoręczne przeładowywanie (nie jakiś tam klawisz
typu "R" :P). Wtedy było by fajnie (pofantazjować zawsze można, nie ? :P).


Pewnie, że tak. :P I obrażenia własne też. I krew. Także własną. :]

Ale panowie, panowie - zbaczamy z tematu, to nie temat o realiźmie gier z powodu sterowania, tylko ogólny o San Andreas.
Ale nie odchodząc wiele od wątku sterowania, to IMO w San Andreas, w porównaniu z Vice City, wyewoluowało na lepsze. Możemy poruszać się, nie mając ciągle celownika na środku, a tylko wtedy, gdy jest potrzebny (tzn. gdy sami "przywołamy" go prawym przyciskiem myszy). Dodatkowo, możemy obracać kamerę dowolnie wokół naszej postaci i samochodu. Brakowało mi tego w Vice City.
Co do przewagi sterowania konsolowego a pecetowego w San Andreas się nie wypowiem, bo nigdy w SA na konsoli nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 04:36, Union Pacific napisał:

Co do SA to mam takie pytanie: Czy jest jakiś mod/program który pozwala na zmianę nazwy
samochodu np. z Blista Compact na Fiat Ritmo?


Widziałem już coś takiego tylko nie pamiętam gdzie :P na 80% jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 04:36, Union Pacific napisał:

Co do SA to mam takie pytanie: Czy jest jakiś mod/program który pozwala na zmianę nazwy
samochodu np. z Blista Compact na Fiat Ritmo?


Program nazywa się Sagxtedit.
Jednak dość mozolna to praca w wyszukiwaniu wszystkich nazw pojazdów.

BTW. Program w ogóle pozwala podmienić jakikolwiek tekst w grze.

20080710105135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:52, zamber1 napisał:

> Co do SA to mam takie pytanie: Czy jest jakiś mod/program który pozwala na zmianę
nazwy
> samochodu np. z Blista Compact na Fiat Ritmo?

Program nazywa się Sagxtedit.
Jednak dość mozolna to praca w wyszukiwaniu wszystkich nazw pojazdów.

BTW. Program w ogóle pozwala podmienić jakikolwiek tekst w grze.


Oo jakim programem podmieniłeś tekstury i nazwy samochodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 11:01, Ecko09 napisał:

> > Co do SA to mam takie pytanie: Czy jest jakiś mod/program który pozwala na
zmianę
> nazwy
> > samochodu np. z Blista Compact na Fiat Ritmo?
>
> Program nazywa się Sagxtedit.
> Jednak dość mozolna to praca w wyszukiwaniu wszystkich nazw pojazdów.
>
> BTW. Program w ogóle pozwala podmienić jakikolwiek tekst w grze.

Oo jakim programem podmieniłeś tekstury i nazwy samochodów?



Czytanie ze zrozumieniem się kłania. ;D

Jak już to pisałem w odpowiedzi dla użytkownika Union Pacific, do zmiany tekstu w grze używa się Sagxtedit.
Co o podmiany pojazdów, to jest chyba z kilka różnych metod i programów.
Mi najbardziej do gustu przypadł dość prosty, ale i skuteczny GTA Parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąlem tego moda: http://www.thegtaplace.com/downloads/file.php?id=2651
Ale nie bardzo wiem jak go zainstalowac, bo jestem słaby z angielskiego ;p Pomoże ktoś? ;p

INSTALLING:
Extract files from archive in to the game directory or where game execution file exist (.exe). For some games it is in the directories named system, bin, bin32. Warning, some games needs root game directory for mod even if .exe file is not there.

STARTING:
After game start the mod deactivated by default, to activate it use key combination (for GTASA shift+f12 by default).

SETUP:
After first game start with the mod, configuration file enbseries.ini will be created, use it to modify mod setting. Warning, if configuration file will be corrupted in any way, remove it and run mod again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie macie komputera z NASA, nie instalujcie tego moda ;/.
Na moim kompie (Podpis) gra działa na zpoziomie 20-30 klatek na full... ;/. Wygląda o niebo lepiej niż "normalna" gra, ale wymagania ma chyba takie jak Crysis ;/. Do tego dodatkowo, nie wiem dlaczego, Fraps mi w tej grze, tzn, z tym modem, świruje.

20080710203149

20080710203203

20080710203231

20080710203313

20080710203330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie chce się ściągać osobno samochodów, i instalować ich po kolei, to polecam moda Copland 2006 ( http://www.moddb.com/downloads/san-andreas-copland-2006), instalka waży ponad 700 MB, ale warto to zassać. Mod podmienia wszystkie samochody, samoloty itp. Zmienia niektóre miejsca, dodaje kilka nowych ubrań... Dużo rzeczy w nim jest nowych. Jedyne wady to że niektóre pojazdy (Traktor na przykład) są słabo wykonane, ale tych słabo wykonanych pojazdów jest może 5-6. ALe dla mnie największą wadą jest to że jeśli mamy zainstalowane spolszczenie (Choćby to z wydania Cenegi) to po instalacji moda, gra jest po angielsku ;/.
Kilka screenów:

20080713095922

20080713100029

20080713100040

20080713100054

20080713100108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Chaotizz jak zwykle ma te swoje durne problemy. ;PP I szuka pomocy.

Więc tak, chyba zainstaluję sobie znów GTA:SA (bo imo gra jest nadal świetna), i tu moje pytanie. Słyszałem o tym całym SAMPIE i w ogóle, możliwe, że fajnie by się w to grało... Ale jak to zainstalować? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować