Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2008 o 11:17, Ecko09 napisał:

Gdzie jest jakiś garaż, do którego trzeba sprowadzać różne samochody?


Ale konkretnie o co ci chodzi,powiedz troszeczkę więcej... ??
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie chodzi ci o garaż a o przystań w San Fiero gdzie stoi statek i obok niego jest tablica gdzie masz napisane jakie samochody trzeba znaleźć i przywieść oraz dzwigiem wsadzić na statek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja polecę Ci jeszcze kilka serwerów (tylko po nazwach, wszystkie są w zakładce "Official").
Pierwszy, na który wchodzę żeby się pobawić, poskakać, postuntować itp. to "SFSF San Fierro Stunt Freeroam"
Drugi to "[NoV] Novocaine", jest to serwer typu team deathmatch, czyli masz różne gangi (frakcje) i walczycie o kontrolę nad Los Santos.
Trzeci to "UIF - The funniest SA-MP server!", jest prawie identyczny z SFSF, ale jeśli na tamtym serwerze gra Ci się często wiesza, powinieneś spróbować zagrać na tym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witalski, zwracam się tu z małym problemem.

Naszło mnie, by po raz kolejny zagłębić się w stan SA, tym razem z podmienionymi wozami (świetna rzecz)
ale po instalce w dziwny sposób nie mogę zmusić do posłuszeństwa swojej stacji radiowej.
Mimo, że pliki siedzą w odpowiednim katalogu (User Tracks), skanuję za każdym razem ścieżki, to
wciąż lecą tam tylko reklamy. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim w SA.
Wie ktoś może "osssochozzi" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 12:39, GungravePL napisał:

Witalski, zwracam się tu z małym problemem.

Naszło mnie, by po raz kolejny zagłębić się w stan SA, tym razem z podmienionymi wozami
(świetna rzecz)
ale po instalce w dziwny sposób nie mogę zmusić do posłuszeństwa swojej stacji radiowej.
Mimo, że pliki siedzą w odpowiednim katalogu (User Tracks), skanuję za każdym razem ścieżki,
to
wciąż lecą tam tylko reklamy. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim w SA.
Wie ktoś może "osssochozzi" ? ;)


Format plików musi być mp3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, to o to chodzi, a ja nawijałem do folderu taśmę magnetofonową, aj aj...... ;>

Doskonale wiem, że chodzi o mp3, siedzą w folderze User Tracks, próbowałem je tam
wgrywać kilka razy, ale bez rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ale mam ochotę pograć w GTA: SA, ale niestety, nie wiem co się stało, bo mi się San Andreas gdzieś zapodziało ;/ No nic, trzeba szukać, może ktoś bez pytania pożyczył... No nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 14:32, Jaki Ganh1 napisał:

Eh, ale mam ochotę pograć w GTA: SA, ale niestety, nie wiem co się stało, bo mi się San
Andreas gdzieś zapodziało ;/ No nic, trzeba szukać, może ktoś bez pytania pożyczył...
No nic :/


A co to kogo? Moze nas podejrzewasz?


Co do San Andreas. Po prostu kocham muzykę z K- Rose i K-Dst , to jedne z najlepszych radiostacji w seri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 14:34, Budep napisał:

A co to kogo? Moze nas podejrzewasz?


A żebyś wiedział, jesteście podejrzani ;) Musiałem się wyżalić :D Racja, K-Dst jest super, najlepsza muzyka, prawdziwa. Wreszcie jakieś radio, które puszcza porządny rock lat 80/90 a nie tylko techno trance house itd... Żenada. K-Rose lubię puszczać jedynie jak szarżuję po wsiach i lasach :) No i oczywiście, Własne Radio, najlepsze kawałki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 12:24, Chaotizz napisał:

Ano, również dziękuje. ;) Teraz jestem gotowy do prawdziwej gry, w SAMP''a. Niedługo
instalka GTA:SA, potem SAMP, i idę na sesyjkę. ;PP Mam nadzieję, że grać się będzie przednio.

A ja Ci zaproponuję serwery GTASite.pl. Te serwery które podał Assassin93 są w zakładce Official więc widzi je najwięcej osób a co za tym idzie jest tam pełno noobów. Co chwila ktoś Ci będzie robił ck/db. Do tego wiele osób ma tam ogromne pingi... Serwery same w sobie mają fajne gamemody ale noobiarstwo psuje atmosferę i nie można normalnie pograć.
IP serwerów GTASite.pl:
82.177.193.185:7775
87.230.56.82:7768
87.230.56.82:7777
87.230.56.82 :7762
Często można mnie na nich spotkać (jestem tam adminem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 14:22, GungravePL napisał:

Ach, to o to chodzi, a ja nawijałem do folderu taśmę magnetofonową, aj aj...... ;>

Doskonale wiem, że chodzi o mp3, siedzą w folderze User Tracks, próbowałem je tam
wgrywać kilka razy, ale bez rezultatu.


Wejdź w opcje dźwięków, opcje utworów gracza i kliknij skan utworów gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, ponieważ wykonałem misję "Pionowzlot" i teraz po jakiś kilku minutach gry gra się wyłącza automatycznie, nie ma żadnych komunikatów o błędach tylko się po prostu wyłącza i wraca do pulpitu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 15:13, Union Pacific napisał:

Mam problem, ponieważ wykonałem misję "Pionowzlot" i teraz po jakiś kilku minutach gry
gra się wyłącza automatycznie, nie ma żadnych komunikatów o błędach tylko się po prostu
wyłącza i wraca do pulpitu :/


Jakieś mody zainstalowane? Może coś komplikuje działanie gry? Używasz cheatów? Miałeś wcześniej takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem wcześniej. Mam podmienione prawie wszystkie samochody na inne, ale przeszedłem z nimi prawie całą grę i nie było najmniejszych problemów, a teraz tak nagle coś się skręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, czy w tej misji używa się samolotu? Może masz zainstalowany jakiś, to usuń i zobacz. A jeśli i tak trzeba używać jakiegoś pojazdu, a masz podmieniony, zamień, u mnie było tak, że zainstalowałem zamiast Greenwooda jakiegoś starego muscle''a 2-drzwiowego, a miałem zawieźć 3 gości i był problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Może masz buga w grze... Ja na pc miałem buga w przedostatniej misji i za nic nie mogłem ukończyć SanAndreas :/ Dobrze, że chociaż na ps2 nie miałem żadnych problemów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 14:22, GungravePL napisał:

Ach, to o to chodzi, a ja nawijałem do folderu taśmę magnetofonową, aj aj...... ;>

Doskonale wiem, że chodzi o mp3, siedzą w folderze User Tracks, próbowałem je tam
wgrywać kilka razy, ale bez rezultatu.


To wrzuć skróty do piosenek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować