Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2008 o 15:47, Budep napisał:

To która wersja prawdziwa? Szkołę też ,czy nie? :P

I Wooziego i szkołę. Kolejność dowolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 15:47, Budep napisał:

To która wersja prawdziwa? Szkołę też ,czy nie? :P


Szkoły nie musisz ponieważ ona jest potrzebana aby zakupić garaż a w garażu są misje poboczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem (prawie) w Las Venturas. Mam misję, że musze na wzgórzu osłaniać samolot. Po prostu, muszę zestrzeliwać samoloty wroga. Tylko jak już taki zestrzelę, spada prosto na mnie i dead :( Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zestrzelisz to najlepiej uciekaj gdzieś dalej przed siebie, albo zestrzeliwuj je gdy są w bezpiecznej odległości od Ciebie i nie będzie zagrożenia, że spadną na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 17:57, Budep napisał:

Jak skakać z samolotu? Bo mam misje i nie wiem. Musze jakas tame rozbic i nie wiem oco
chodzi


Też z tym miałem problem. Musisz wzlecieć jak najwyżej i przelecieć przez obręcz, a murzyn juz zrobi wszystko sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:16, Wintesun napisał:

> Jak skakać z samolotu? Bo mam misje i nie wiem. Musze jakas tame rozbic i nie wiem
oco
> chodzi

Też z tym miałem problem. Musisz wzlecieć jak najwyżej i przelecieć przez obręcz, a murzyn
juz zrobi wszystko sam.


Dzieki pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. No więc sprawa ma się następująco. Kupiłem sobie dziś GTA: SA i już chwilę młócę, ogólnie gra mi się podoba ale natknąłem się na problem. :/ Mianowicie nie wiem jak ukończyć misję "Cesar Vialpando" - to ta z low-riderami ... Jakieś pomysły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:10, KŁEJK napisał:

Hm. No więc sprawa ma się następująco. Kupiłem sobie dziś GTA: SA i już chwilę młócę,
ogólnie gra mi się podoba ale natknąłem się na problem. :/ Mianowicie nie wiem jak ukończyć
misję "Cesar Vialpando" - to ta z low-riderami ... Jakieś pomysły ?


Do konkursu wykorzystuje się strzałki z klawiatury numerycznej standardowo wtedy autko skacze prawidłowo.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy nieobyty z konsolowymi gierkami typu Dance cośtam miał z tym problemy na początku.
Po prostu musisz wciskać odpowiednie strzałki (odpowiadające za poruszanie zawieszeniem low ridera), gdy te są dokładnie w tym szarym kółku. Na początku trochę się merda, ale wierz mi, że jak nie teraz to po pewnym czasie powinieneś ją bez problemu zaliczyć.
Pocieszę Cię, że w dalszej części gry czeka Cię jeszcze jedna tego typu misja z "strzałkowaniem" tyle, że ruszasz nie wozem a...sobą :) Chyba nieco trudniejsze od lowriderów, ale i w tym powinieneś dać radę.
Good Luck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem że takie udziwnienia to ja pierwszy raz widze ;D. OK to już teraz wiem na czym stoję. Dzięks.

RavenSoul => tobie także dzięki za pomoc.

Idę spróbować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah ... po kilku próbach w końcu udało mi się zaliczyć tę misję z low-riderami ... uff. Teraz została mi misja pościgowa za prześladowcą OG Loca oraz ta w której przywłaszczamy dobra Gwardii Narodowej. Ale to już zabawa na jutro.

Poza tym po kilku godzinach gry w SA jest całkiem nieźle. Z początku trudno jest się przyzwyczaić do nietypowego sterowania oraz tych wszystkich przebieranek w sklepach ;P. Ale tak to OK. Sporo ulepszeń w stosunku do VC rzuca się w oczy. Nawet rapowo-ghettowe klimaty mi nie przeszkadzają. A i gadki bohaterów - po polsku są niezłe ;D. Zwłaszcza te od upalonego Sweeta xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:24, BzyQacz napisał:

Upalonego to ja kojarzę Ridera :P.

A ... no fakt. :P Moja wtopa ;D. Na swoje usprawiedliwienie dodam że dopiero dziś kupiłem gierke i pograłem troszku ;).
>Ale fakt faktem, gra jest nie do zdarcia, mimo oprawy,

Dnia 31.07.2008 o 22:24, BzyQacz napisał:

klimat perfekcyjnie oddany.

Klimat jak na razie niezły jest ale mimo wszystko spodziewałem się nieco lepszej oprawy ... ale więcej narzekać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, niestety, coś za coś. Mimo wszystko, mi tam nie przeszkadza. Zauważyłem w tej grze i tak wiele, nie bacząc na oprawę, a to chyba dobrze :). Nic to, miałeś prawo się pomylić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś zaznaczyć na mapie gdzie jest strip club w los santos? Zacząłem grać od nowa i chce trochę kasy zebrać w szybki i leniwy sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 12:52, Snoopik napisał:

Może mi ktoś zaznaczyć na mapie gdzie jest strip club w los santos? Zacząłem grać od
nowa i chce trochę kasy zebrać w szybki i leniwy sposób :P


On jest przy torach, najlepiej jedź wzdłóż nich. Jeszcze jest w instrykcji chyba napisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 12:54, Budep napisał:

On jest przy torach, najlepiej jedź wzdłóż nich. Jeszcze jest w instrykcji chyba napisane..


Dzięki przejadę sie i może znajdę (a jak nie to znowu będę wam cztery litery zawracał). A co do instrukcji to od tak dawna jej nie widziałem, że nawet nie pamiętam jaka okładkę miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować