Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2008 o 11:12, Ecko09 napisał:

> > I który jest nudny, granie bez przechodniów sterowanych przez AI to nie to
samo.
> Nuda gwarantowana.
>
> Czyli skryptowana "inteligencja" jest znacznie lepsza od kreatywnego myślenia graczy?

> No, no, no, pomysłowa teoria.
>

Eh, fajnie sie gra z ludźmi, ale mogły być też jakieś boty. Bo pusto tak jakoś jest.

>
a mi to tam pasuje i niech zostanie tak jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 11:12, Ecko09 napisał:

Eh, fajnie sie gra z ludźmi, ale mogły być też jakieś boty. Bo pusto tak jakoś jest.


W wielu innych grach też bywa pusto i nudno , a więc chciałbyś żeby w takim np. F.E.A.R. , albo innej grze , obok żywych graczy były też boty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2008 o 23:18, Sebat1 napisał:

Właśnie przed chwilą ukończyłem San Andreas i muszę powiedzieć że wcześniej niesłusznie
nie doceniałem tą grę. Jeszcze do niedawna uważałem Vice City za najlepszą cześć serii
GTA , teraz jednak uważam że najlepsze jest właśnie San Andreas. Gra jest świetna pod
prawie każdym względem. Rozległe przestrzenie , trzy wspaniałe miasta oraz duża różnorodność
wszelkiej maści pojazdów to dla mnie ogromne zalety , dzięki którym z chęcią często będę
wracał do tej gry. ;]

Też tak uważam, jest pięć całkowicie odmiennych rejonów. A w vice city, jest jedno takie same miasto. Wiele pojazdów. Oprócz świetnych misji mozna poszaleć. Nie pasuje mi tylko umawianie się z dziwczczynami i to, ze jak konkurencyjny gang do mnie strzela to policja nie reaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 12:16, Heterko napisał:

Też tak uważam, jest pięć całkowicie odmiennych rejonów.

A jakie dokładnie rejony masz na myśli ?

Dnia 25.09.2008 o 12:16, Heterko napisał:

A w vice city, jest jedno takie same miasto. Wiele pojazdów. Oprócz świetnych misji mozna
poszaleć.

Vice City w porównaniu z San Andreas jest mocno ograniczone. W SA możne wsiąść po prostu na harley’a i pędzić autostradą , albo wsiąść do samolotu i pędzić przed siebie dla samej frajdy z tego , a w VC nie uświadczy się czegoś takiego.

Dnia 25.09.2008 o 12:16, Heterko napisał:

Nie pasuje mi tylko umawianie się z dziwczczynami i to, ze jak konkurencyjny gang do mnie
strzela to policja nie reaguje.

Zgadzam się , umawianie się z dziewczyną to w tej grze nic ciekawego , a to że policja nie reaguje na to że ktoś inny niż bohater gry strzela jest wkurzające. A dodał bym do wad jeszcze niedopracowany ruch uliczny , wystarczy na sekundę się odwrócić i samochód do którego chcieliśmy wsiąść znika , albo te nieustanne kraksy na autostradach , wystarczy się na chwilę zatrzymać i karambol gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:11, łidżet napisał:

Może mi ktoś powiedziec gdzie jest jakiś kombajn bo jeździłem po wioskach i nie widziałem


A na polach sprawdzałaś za chatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:33, wdowiakm napisał:

> Może mi ktoś powiedziec gdzie jest jakiś kombajn bo jeździłem po wioskach i nie
widziałem

A na polach sprawdzałaś za chatkami?

Nie muszę zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:35, łidżet napisał:

Nie muszę zobaczyc


To posprawdzaj, bo o ile dobrze pamiętam to z kilka na polu za jakąś chatką widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 12:03, Sebat1 napisał:


> Eh, fajnie sie gra z ludźmi, ale mogły być też jakieś boty. Bo pusto tak jakoś jest.


W wielu innych grach też bywa pusto i nudno , a więc chciałbyś żeby w takim np. F.E.A.R.
, albo innej grze , obok żywych graczy były też boty ?


FEAR mi sie nie nudzi, ale w takim SA już tak. Jakoś tak pusto, rzadko kiedy kogoś spotkam w ogóle, a jak już spotkam to zara gine. Albo łaże przez 30 min. i nie moge nikogo znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do botów w multiplayerze to być może będą w najnowszej wersji MTA SA, ale i tak nie wiem po co komu one i do czego miałyby służyć...

@up
Rofl 30 minut to można całą mapę objechać, chyba grałeś na serwerach z liczbą osób pewnie w okolicach 5 graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 00:11, KrzychoCJ napisał:

Poza cziterami może się nie spodobać niezła przepaść pomiędzy nowymi a doświadczonymi
graczami i nowi sie dziwią "jak on we mnie trafia, i to z obrzyna a przecież biegam".

Ale przecież tak jest w każdej grze , gracze pr0 są obeznani w obsługiwaniu się bronią i zabijają mniej doświadczonych graczy w taki sposób , że później dziwią się oni jak to możliwe. Takie schematy tak jak wypomniałem można napotkać w prawie każdej grze , normalka.

Dnia 25.09.2008 o 00:11, KrzychoCJ napisał:

Rofl 30 minut to można całą mapę objechać, chyba grałeś na serwerach z liczbą osób pewnie
w okolicach 5 graczy...

Widzę że masz doświadczenie w tej grze i dobrze że wspomniałeś o liczbie graczy na serwerach , bo nasunęło mi się takie pytanie. Ilu maksymalnie może być graczy na serwie i czy dużo jest takich maksymalnie zaludnionych serwerów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 14:11, łidżet napisał:

Może mi ktoś powiedziec gdzie jest jakiś kombajn bo jeździłem po wioskach i nie widziałem


Najpierw musisz zrobić misję, w której występuje kombajn. Jest to misja, w której trzeba ten kombajn ukraść :) Później, po tej misji, ten kombajn jest praktycznie na każdym polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 16:11, Sebat1 napisał:

Widzę że masz doświadczenie w tej grze i dobrze że wspomniałeś o liczbie graczy na serwerach
, bo nasunęło mi się takie pytanie. Ilu maksymalnie może być graczy na serwie i czy dużo
jest takich maksymalnie zaludnionych serwerów ?

Maks graczy na serwerze to 200 (w nowszej wersji SA-MP która ma wyjść w najbliższym czasie zostanie to zwiększone do 500) ale nie często spotyka się pełne serwery jeśli mają nastawione 200 slotów (gdy mniej to czasami jest zapełniony). I tak powyżej 100 osób na serwerze to tłok, nie mówiąc o dwustu. Gdy to piszę widzę w przeglądarce serwerów jeden serwer zapełniony w 199/200. Dużo osób = duże lagi na serwerze. Ja jestem przyzwyczajony do około 50 graczy bo gram tylko na serwerach strony GTASite.pl (na których zresztą adminuję). Nagram się na nich i na inne nie mam po co wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 12:55, Sebat1 napisał:

Zgadzam się , umawianie się z dziewczyną to w tej grze nic ciekawego , a to że policja
nie reaguje na to że ktoś inny niż bohater gry strzela jest wkurzające. A dodał bym do
wad jeszcze niedopracowany ruch uliczny , wystarczy na sekundę się odwrócić i samochód
do którego chcieliśmy wsiąść znika , albo te nieustanne kraksy na autostradach , wystarczy
się na chwilę zatrzymać i karambol gwarantowany.

Karambole mi się podobają:). A rejony to 1: los santos, 2 wieś,3 sam fierro, 4 pustynia i 5 las venturas. Każdy z nich się całkowicie różni co daje grze dodatkowy klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 16:54, KrzychoCJ napisał:

Maks graczy na serwerze to 200 (w nowszej wersji SA-MP która ma wyjść w najbliższym czasie
zostanie to zwiększone do 500) ale nie często spotyka się pełne serwery jeśli mają nastawione
200 slotów (gdy mniej to czasami jest zapełniony).

Moim zdaniem im więcej osób tym ciekawiej , więc będę zawsze będę polował na te na te bardziej zaludnione serwery , o ile oczywiście lagi na to pozwolą.

Dnia 25.09.2008 o 16:54, KrzychoCJ napisał:

I tak powyżej 100 osób na serwerze to tłok, nie mówiąc o dwustu.

Jak 100 osób to tłok to co to się będzie działo na serwach gdzie będzie 500 osób. o_O

Dnia 25.09.2008 o 16:54, KrzychoCJ napisał:

Gdy to piszę widzę w przeglądarce serwerów jeden serwer zapełniony w 199/200. Dużo osób
= duże lagi na serwerze.

Nie jest źle zawsze lepiej jeden niż żaden , a w weekendy to pewnie powinno być więcej.

Dnia 25.09.2008 o 16:54, KrzychoCJ napisał:

Ja jestem przyzwyczajony do około 50 graczy bo gram tylko na serwerach strony GTASite.pl
(na których zresztą adminuję). Nagram się na nich i na inne nie mam po co wchodzić.

Te serwery oczywiście też zobaczę , a może mi się spodobają i zostanę przy nich na dłużej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2008 o 19:45, Heterko napisał:

Karambole mi się podobają:).

W sumie nawet przyjemnie się na to patrzy ;) , ale na dłuższą metę to chyba jednak lepiej żeby ruch na autostradzie był trochę bardziej realistyczny.

Dnia 25.09.2008 o 19:45, Heterko napisał:

A rejony to 1: los santos, 2 wieś,3 sam fierro, 4 pustynia i 5 las venturas. Każdy z
nich się całkowicie różni co daje grze dodatkowy klimacik.

Nom , każdy z tych terenów jest na swój sposób wystarczająco fajny i jednocześnie innych od pozostałych. O ile się nie mylę w żadnej innej grze nie ma czegoś takiego i to duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 20:05, Sebat1 napisał:


> Karambole mi się podobają:).
W sumie nawet przyjemnie się na to patrzy ;) , ale na dłuższą metę to chyba jednak lepiej
żeby ruch na autostradzie był trochę bardziej realistyczny.

> A rejony to 1: los santos, 2 wieś,3 sam fierro, 4 pustynia i 5 las venturas. Każdy
z
> nich się całkowicie różni co daje grze dodatkowy klimacik.
Nom , każdy z tych terenów jest na swój sposób wystarczająco fajny i jednocześnie innych
od pozostałych. O ile się nie mylę w żadnej innej grze nie ma czegoś takiego i to duży
plus.


Tak tylko że szkoda że w GTA IV nie ma jakiejś wsi albo czegos podobnego , bardziej uatrakcyjniło by to gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 14:19, Jacobek92 napisał:

Tak tylko że szkoda że w GTA IV nie ma jakiejś wsi albo czegos podobnego , bardziej
uatrakcyjniło by to gre :)


Tjaaa w SA kurde mnie wnerwiały misje na wsi zwalało się po nich na piechtę co wpieniało mnie absolutnie. Co do urozmaicenia w innych grach, widziałem lepsze mapy większe i bardziej urozmaicone Wracając do SA rozlegała mapa to dla mnie minusem, bo trza zwalać jak wspomniałem z jednego końca mapy na drugi i dobrze że czwórce wróciło wszystko do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 14:19, Jacobek92 napisał:


Tak tylko że szkoda że w GTA IV nie ma jakiejś wsi albo czegos podobnego , bardziej
uatrakcyjniło by to gre :)



Ja też lubie gdy mapa jest duża, w SA jest naprawde ciekawa. Duzo ciekawostek i kazdy obszar ma odmienny klimacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 14:19, Jacobek92 napisał:

Tak tylko że szkoda że w GTA IV nie ma jakiejś wsi albo czegos podobnego , bardziej
uatrakcyjniło by to gre :)


W Grand Theft Auto IV nie grałem na tyle długo , aby w całości poznać jej mapę , ale rzeczywiście wielka szkoda że akurat w tej części nie ma takich obszarów poza miejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować