Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Heh to może wszyscy wynieśli się do konkurencji? A tak na serio, to nie ma w tym nic dziwnego, widocznie gra nie generuje tam postaci. Identyczny przypadek był w Vice City, kiedy wjeżdzałeś do jednego z wieżowców (oczywiście gdy nie wykonywałeś misji związanej z przebywaniem w tym budynku) nie było tam nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 18:38, Arar napisał:

> Na stacji benzynowej znalazłem kwiatki, do czego one służą do bicia????:D

owszem ale mają określoną wytrzymałośc. Gdzieś czytałem że można je dac dziwczynie na randce
ale nie udało mi sie tego sprawdzic. Zawsze jak chce (CJ) jej dac to atakuje ją i sie obraża
(dziewczyna)


kwiatki daje sie na TAB
musisz być na randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 21:05, graczomaniak napisał:

A jak zaprosic dziewczyne na randke :D???


Musisz ją zdobyć. Występują w róznych częsiach stanu, poznać je możesz po niebieskiej piramidzie nad głową. Podchodzisz do takiej i jak się jej spodobasz to jest Twoja!!! Niektóre lubią umięśnionych inne spasionych. Aby mieć dostęp do dziewczyn musisz przejść misję "Burnig Desire" (chyba tak się nazywała). Jak już masz dziewczynie to na mapie pojawia się serduszko (tam mieszka, tj. nie w serduszku tylko w domu pod tym serduszkiem ;D). Musisz po nią jechać, czasami jej nie ma co powie ci komunikat. Jak będzie to wjeżdżasz w marker i masz randkę. Te dzielą się na kilka typow od przejazdki przez taniec na dysce do zaproszenia na kawę (wtajemniczeni wiedza o co chodzi). Jak już jesteś na randce to na TAB całujesz chyba że trzymasz kwiaty to wtedy je dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czasami zdarzają się takie misje, że zdrowsze dla nerwów byłoby wpisanie cheat''u, niż męczenie się z nią. W GTA:SA tego oczywiście nie robiłem (za punkt honoru wyznaczyłem sobie zdobycie w tej grze 100%:P), ale niektórzy ludzie strasznie narzekali na szkołę latania - podobno była dosyć trudna (ja nie poczuwam się do tego aby wydać obiektywną opinie- po kilku latach katowania różnych symulatorów samolotów, taki arcade''owy model lotu to była bułka z masłem;). Jeżeli ktoś użył kodów żeby przejść dany fragment gry, to nie powinieneś go potępiać- dla niektórych może to być naprawde ponad siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. czy znacie moze mod ktory podmienia wszystkie wozy w GTA SA na jakies typu bmw etc. tak jak byla w VC. nie poszukuje okreslonych wozow tylko 1 wielki mod co zmienia image samoichodow i ich nazwy
danke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego modu..Jest program do podmiany aut...ale każde auto ma swój podmiennik..Nie wszystkie jednak pasują..Instalacja nie nalezy do łatwych i czasem wystepuja błedy przy podmianie...Podwójne koła ,zapadanie sie w asfalt etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe czy kltos moglby mi przejsc misje na lotnisku - bo niestety nie mam juz do tego cierpliowsci 2 dni slecze nad jedna misja - ale nie potrafie widocznie latac samolotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ci mogę ją przejść, a właściwie dać mojego save''a (mam je robione po każdej misji) Wystarczy, że podasz adres @;) Zresztą gdybyś poczytał wcześniejsze strony, dowiedzialbyś się, że już wcześniej proponowałem komuś taką forme pomocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować