Zaloguj się, aby obserwować  
Nobi_Nowy

Green Day - o nich

81 postów w tym temacie

Uwierz ze przebije ;D co do American Idiot masz racje ale nie zapominaj o takich hita jak Hollyday czy tez St. Jimmy...Ale wracajac do tematu,tak GD jest godną uwagi kapela...aktualnie ich nowosci nie sa tak fajne jakk kiedys a wierzcie czy nie ale sluchalem tego przez ok. 3 lata . Jezeli chodzi o sama kapele i sQad to cieszy mnie to ze tak jak zaczynalem tego sluchac tak tez sklad jest po dzis dzien bez zmian...bowiem polaczenie talentow tej trojki jest calkiem calkiem ;)

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa piosenka Green Daya Last of the American girls. I tak jakoś nagle mi się tu pojawiła. Mógłby mi ktoś znaleźć date wydania tej piosenki? i album

Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o tym zespole?! Ha, nawet nie wiedziałem, a ich uwielbiam i się z tym nie kryję. Słucham wszystkie albumy, a nie jak pseudo fani "American Idiot" i ewentualnie najnowszy 21 Centaury Breakdown i tyle. Green Day przez wiele lat ewoluował, ale nadal są niesamowici. Chociaż szkoda, że poszli na komerche. Brakuję troche tego dawnego punk rocka, ale cóż. Zawsze będzie to mój ulubiony zespół ;)

Niedługo postaram się umieścić listę moich ulubionych songów, ale przyznam, że wszystkie są praktycznie ulubione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 13:09, Petrick napisał:

Hollyday

Green Day już co prawda nie słucham od dwóch lat, ale do tej piosenki mam sentyment. Świetna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 15:29, Ootori napisał:

Ej ale ci co słuchają American Idiot i 21STCBD to też są fani nie osądzaj ich też słucham
wszystkie albumy :D


To są pseudo fani i przez nich, czy dla nich Green Day poszedł na komerchę. Starsze utwory mają klimat, Going to Pasalacqua, Green Day: Green Day, Warning, Waiting, miodne i nonszalanckie King for A Day, Stuck With Me i ten kontrowersyjny teledysk, Hitchin'' A Ride i orgazm Billiego (udawany ;P) podczas koncertów, basowe Longview, czy pełne ironii Walking Contradiction. Hehe mógłbym wymieniać bez końca, to jest niesamowity zespół. Jeszcze pamiętam jak w 1998 grali King for A Daya, a Billie paradował w stringach ;D. Albo rzucił się na kogoś ze sceny i bił... to jednak stare czasy, stare albumy, byli młodzi i głupi. Teraz trochę wydorośleli, dojrzali (w końcu 38 lat na karku), ale dalej spontaniczność to ich specjalność. I to właśnie jest w tym zespole niesamowite. Rewelacyjne koncerty, epickie występy, czy też epickie piosenki. Przecież taki Jesus of Suburbia czy Homecoming, to rock opera w najlepszym wydaniu.

Trochę popisałem, ale mógłbym jeszcze tutaj naprawdę sporo pisać o Green Dayu. I chyba napiszę, bo ekscytuje mnie ich twórczość ;>

PS: Założe się, że jakiś przeciętniak, uważający się za fana GD, nie zna nawet połowy tych piosenek, które są wymienione wyżej.

PS2: Co do tej okładki... pozostawię bez komentarza. Wybaczę im to tylko dlatego, że International Superhits, to zlepek piosenek, a nie osobny album :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 10:27, LifeInLie napisał:

Żadna profanacja. BECK, Mongolian Chop Squad jest fikcyjnym zespołem stworzonym na potrzebę mangi pod tytułem... BECK. No, a jako, że to fikcyjny zespół, to znaczy, że nie wydał żadnej płyty... to znaczy w mandze/anime wydali, ale z całkowicie inną okładką.

Jedyną muzykę jaką jesteś w stanie znaleźć, to soundtrack z anime, który zresztą ma inną okładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakochałem się w Green Day.
Świetna kapela. American Idiot to płyta mistrzowska. Tytułowa piosenka cały czas za mną chodzi i w wersjach koncertowych i zwykłych, Holiday, Boulevard, S. Jimmy, She''s a Rebel, Homecoming. Cała płyta jest genialna i pora się zaznajomić z innymi płytami. W kolejce stoi "International Superhits!" gdzie jest świetne "Welcome to Paradise".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh stare dobre czasy gimnazjum i stara dobra kapela , aktualnie ich twórczość nie przypada mi do gustu a raczej nie wpada w ucho , ale stara płyta z takimi kawałkami właśnie jak holiday , A-idiot , B-of broken dreams to było coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować