Zaloguj się, aby obserwować  
loytar

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (temat ogólny)

402 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2008 o 08:55, Don Zorro napisał:

Czy to całe pożeranie dusz jest konieczne?
Bo teraz gram w podstawkę paladynem(dobrym) i chce nim ukończyć dodatek (jako dobry paladyn:)

Teoretycznie jest potrzebne, ale w praktyce po rozmowie z pewną osobą dostajesz umiejętność Wieczny Odpoczynek - działa tak jak pożarcie duszy, ale jego użycie na nieumarłych/upiorach daje ci dodatkowo punkty do charakteru dobry, więc przy okazji robisz dobry uczynek ;) No i jest jeszcze coś takiego jak Stłumienie - przywraca trochę energii bez pożerania czegokolwiek; przywraca tym więcej im więcej duchów (także neutralnych) jest w pobliżu. Ja też przechodziłem całą grę paladynem i zdaje się, że ogólnie dobrym postaciom jest łatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, W Thay, muszę otworzyć drzwi w tej wieży, potrzebuje tych 4 kamyczków, mam 1 a reszty nie mam pojęcia jak znaleźć, sprawdzałem w tym poradniku dołączonym do gry i tam też nie ma ;/.

Ps. Ten kamyczek co mam to mam z tego questa z mefritami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:38, Szympek napisał:

Mam problem, W Thay, muszę otworzyć drzwi w tej wieży, potrzebuje tych 4 kamyczków, mam
1 a reszty nie mam pojęcia jak znaleźć, sprawdzałem w tym poradniku dołączonym do gry
i tam też nie ma ;/.

Ps. Ten kamyczek co mam to mam z tego questa z mefritami

POgadaj z demonami w kwaterach wykładowców i człowiekiem w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 11:29, Szympek napisał:

Jak mam pokonać tego człowieka bez twarzy? Bije go ciągle a on sie regeneruje -.-.

Katu go nonstop pożarciem duszy, najlepiej po przyzwaniu przywołańca który odwróci uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy w polskiej wersji wycięto jedno zakończenie? Pytam ponieważ, w momencie gdy kończe grę mam 100 punktów wpływu na Ganna a i tak zawsze odchodzi. Próbowałem włączyć to zakończenie za pomocą kodu, ale pomimo komunikatu o pomyślnym wykonaniu, włącza się odejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 09:20, Lord of the force napisał:

Mam takie pytanie: czy w polskiej wersji wycięto jedno zakończenie? Pytam ponieważ,
w momencie gdy kończe grę mam 100 punktów wpływu na Ganna a i tak zawsze odchodzi. Próbowałem
włączyć to zakończenie za pomocą kodu, ale pomimo komunikatu o pomyślnym wykonaniu, włącza
się odejście.

Ja miałem zakończenie , że podróżował ze mną i był moim najlojalniejszym towarzyszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 09:20, Lord of the force napisał:

Mam takie pytanie: czy w polskiej wersji wycięto jedno zakończenie? Pytam ponieważ,
w momencie gdy kończe grę mam 100 punktów wpływu na Ganna a i tak zawsze odchodzi. Próbowałem
włączyć to zakończenie za pomocą kodu, ale pomimo komunikatu o pomyślnym wykonaniu, włącza
się odejście.

W takim razie może chodzi o twoje wcześniejsze czyny, np. zabiłeś jego matkę (o ile wogóle był z tobą w Skeinie) albo nie zniszczyłeś sabatu Śniących, albo może po prostu nie porozmawiałeś z nim i nie nauczył cię atutu Głos Śniącego. Ja miałem zakończenie takie jak Astrathiel, więc to na pewno nie wina polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 09:00, Lord of the force napisał:

Miam wszystkie wykonane te czynności, 100 punktów wpływu i nic się nie dzieje. A może
to wybór pokonania Akachiego gdyż przywołuję Czerwoną Panię i Chłopca a nie zabijam
go.

Nie, przywołanie ich jest tym "dobrym" zakończeniem i Gann powinien z tobą zostać. Jeśli odchodzi to albo jest to wynik twoich wcześniejszych rozmów z nim, albo bug; w tym drugim wypadku wpisz w konsoli (przed wejściem do ostatniego portalu):
DebugMode 1
rs ga_global_int("Z_bGannStays","=1")
DebugMode 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem - pokonuję Okku, wracam do miasta, zaczyna się II część i okazuje się, że naczelna wiedźma nie chce ze mną rozmawiać. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:58, RSS napisał:

Mam następujący problem - pokonuję Okku, wracam do miasta, zaczyna się II część i okazuje
się, że naczelna wiedźma nie chce ze mną rozmawiać. O co chodzi?


Cóż, polecam wczytanie wcześniejszych save''ów. Jeżeli to nie pomaga to:

1 - skopiuj save''y w bezpieczne miejsce, po czym usuń grę oraz wszelkie związane z nią pliki. Ponownie zainstaluj grę i umieść skopiowane pliki w odpowiednim folderze.

2 - jeżeli 1 nie zadziała rozpocznij grę od nowa, a w razie ponownego pojawienia sie błędu dokonaj re-instalacji.

3 - spróbuj zainstalować nowsze patche o ile nie zrobiłeś tego wcześniej

Pozdrawiam i mam nadzieje, iż uda Ci się owy problem rozwiązać bez utraty zapisanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:13, Thalanthas napisał:

Mam pytanie czy istalując dodatek to czy save''y z podstawki będzą działać nadal czy
znów trzeba będzie przechodzić podstawkę od początku.


Oczywiście, że działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za dubla ale nie mogłem już edytować. Czemu gdy rozmawiam z kimś to napisy idą tak szybko ze nie mogę nawet ich przeczytać. Ja nie klikam nic a one i tak pędzą jak zwariowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy napisy przeskakują Ci w tych sekwencjach w których powinny być też odczytywane? Jeśli tak to jest to pewnie bezpośrednio powiązane z brakiem dźwięku - gra ma ustawione aby wyświetlić następną część tekstu natychmiast po tym gdy to co widzisz na ekranie zostanie odczytane, jeśli nie masz dźwięku to gra natychmiast uznaje że dany tekst został już wypowiedziany:(
Niestety nie mam pojęcia co mogło to wywołać. Spróbuj sprawdzić ustawienia dźwięku w opcjach a jeśli nic tam nie ma to zainstaluj ponownie grę. Jeśli tego nie zrobiłeś to pewnie dobrze by było też spatchować grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić tak jak Ci radzi Gann (masz go w drużynie prawda?), to znaczy najpierw skoncentruj całe siły na innych duchach i zignoruj samego Okku (dopóki nie zabijesz wystarczającej liczby duchów Okku jest nieśmiertelny). Natychmiast po tym kiedy dostaniesz informację że Okku już stał się śmiertelny skoncentruj wszystkie ataki na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować