Zaloguj się, aby obserwować  
loytar

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (temat ogólny)

402 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2008 o 14:42, Erykknesz napisał:

> szkoda że taki krótki ten dodatek, ale może kolejny będzie dłuższy ;)
żartujesz?był dłuższy, o wiele dłuższy niż wiele gier,które obecnie wychodzą,a to tylko
dodatek.Wg mnie gra świetna, ale dłuuggaaaśnee wczytywanie umie znudzić i sfrustrować
każdego, a napewno mnie.



chodzi mi o to że jak się już człowiek wciągnął, to się okazało że to koniec gry już ;/
przynajmniej u mnie tak było
wiem że dłużej niż ostatnio w grach, ale pewien niedosyt mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja stwierdziłem, że walki są nudne i łatwe, więc gram teraz czarodziejem TYLKO nekromantą/bladym mistrzem, nie daję rady Khai Kummowi w kwaterach Lienny na Sferze Cienii.Ciężko się gra taką postacią.Jak można wzmocnić swe czary,aby były skuteczniejsze, czyt. aby wrogowie nie zdawali rzutów obronnych, np. na wytrwałość?Liczy się modyfikator inteligencji i co jeszczE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem, ponieważ nie umiem zakląć łuku za pomocą torby zaklinania.Wkładam 3 lśniące esencje wody i łuk i rzucam na to Lodową nawałnicę i pisze że to nie właściwa receptura dla tego typu przedmioty.Safiya, bo ona zaklina, ma 18 poziom, więc może zaklinać naraz 3 esencje,z resztą łuku nawet z 1 nie zaklina ;/Jakiś bug?Pisze, że można tak zakląć DOWOLNĄ broń,a jednak łuku nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy u Was też obracanie kamery strzałkami odbywa się tylko przy wciśniętym CTRL? Bardzo mnie to zdziwiło. Zresztą jest bardzo niewygodne. Nie wiem czy to normalne, czy jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie pytanie. Mam angielską wersje Neverwinter Nights 2 ( bez dodatku, dostałem razem z kartą graficzną, piszę, żeby nie było że mam piracka wersję ;) ) i jak kupie polska wersje Maski zdrajcy to będę mógł ją zainstalowac czy muszę miec polską polską wersje gry?

P.S Sorry, że nie ma "c" z kreską, gdyż na laptopie nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:12, Piotrbov napisał:

Jest takie pytanie. Mam angielską wersje Neverwinter Nights 2 ( bez dodatku, dostałem
razem z kartą graficzną, piszę, żeby nie było że mam piracka wersję ;) ) i jak kupie
polska wersje Maski zdrajcy to będę mógł ją zainstalowac czy muszę miec polską polską
wersje gry?

P.S Sorry, że nie ma "c" z kreską, gdyż na laptopie nie działa.

Niestety nie będzie, wersje gry się nie będą zgadzać.Skoro i tak NWN2 ang. dostałeś za free to możesz kupić w polską wersję gry i dodatek, jeśli ci sie spodoba angielska wersja, to nie będziesz zawiedzony.Obadaj grę i sprawdź czy ci sie podoba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY

Rozmawiając z Ammonem na temat Elanee stwierdził, że odeszła jeszcze przed walką z królem Cieni. Grałem wtedy nową postacią, od razu zaczynając dodatek. czy jego komentarz zmieniłby sie, gdybym grał tą samą postacią w podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:40, Erykknesz napisał:

Niestety nie będzie, wersje gry się nie będą zgadzać.Skoro i tak NWN2 ang. dostałeś za
free to możesz kupić w polską wersję gry i dodatek, jeśli ci sie spodoba angielska wersja,
to nie będziesz zawiedzony.Obadaj grę i sprawdź czy ci sie podoba ;]


Wybacz stary ale muszę to powiedzieć ale Polska wersja Nwn 2 ssie :P Angielska jest lepsza, właśnie pracuje nad skołowaniem sobie angielskiej wersji dodatku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 12:24, Asthariel napisał:

SPOILERY

Rozmawiając z Ammonem na temat Elanee stwierdził, że odeszła jeszcze przed walką z królem
Cieni. Grałem wtedy nową postacią, od razu zaczynając dodatek. czy jego komentarz zmieniłby
sie, gdybym grał tą samą postacią w podstawkę?


SPOILER - start
A to ciekawe. Sądziłem, że gra nie zapisuje wraz z postacią jej wyborów podjętych w innych modułach.
Ja grałem postacią zapisaną w trakcie walki z Królem Cieni ii podczas rozmowy z Ammonem miałem do wyboru odpowiedź, że pamiętam Elanee odchodzącą lub Elanee zostającą.

Jesteś pewien, że nie miałeś wyboru?
SPOILE - koniec

Również jestem ciekawy odpowiedzi kogoś, kto wie na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Postać wyeksportowana z dodatku nie pojawia się na liście postaci do wyboru przy rozpoczynaniu podstawki:(
Niestety ale nie da się przejść podstawki 30-levelową postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:06, Karharot napisał:

Nie. Postać wyeksportowana z dodatku nie pojawia się na liście postaci do wyboru przy
rozpoczynaniu podstawki:(
Niestety ale nie da się przejść podstawki 30-levelową postacią.


Wcześniej grałem bardzo długo moim wojownikiem, a teraz z maska zdrajcy, kiedy importowałem go aby przejść grę jeszcze raz Khelgar ma 23 poziom od razu po przyłączeniu... ;) (postać na 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 15:26, Shelazar napisał:

Drowem.

Hmm... Drowy mają Efektywny Poziom Postaci +2. Czyli awansują o dwa poziomy później niż normalne rasy... hm.
-----
Przy okazji... czy tylko ja tak uważam, że polska wersja MZ jest znacząco lepsza niż oryginalna? Jak w necie znalazłem wideo z kawałkiem rozmowy z Safiyą... dziękuję, aktorka kojarzyła mi się z 40-letnią, zimną panią ubraną w elitarne szaty gospodyń domowych. :/ Podobnie ma się zresztą z Gannayevem.
Że już nie wspomnę o Kelemvorze... w oryginale jest dobry, ale i tak bardzo daleko mu do naszego. Wyszedł po prostu boski - zna ktoś przy okazji aktora który go dubbingował...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje rady:
Chce stworzyć postać - Genas(i) powietrza - 10 lv Rozszlalały Berserker + Wojownik i/lub Czarny strażnik

Jak powinienem rozdzielić umiejętności, cechy,poziomy. Czy tą rasą wogóle da się coś stworzyc? Wiem, że lepszy będzie Genasi Ziemi, ale on jest... brzydki :P I jaka broń będzie najlepsza, bo chce postawić na sił(ę?

Proszę o pomoc


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować