Zaloguj się, aby obserwować  
loytar

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (temat ogólny)

402 postów w tym temacie

Po rozmowie z Duchem Lasu mój pasek łakniena zmniejszył się że go nie widać. Czy to znaczy że poziom energii nie będzie mi już spadał?? I od ilu punktów ma się charakter dobry?? Bo chce mieć Bladego Mistrza na 10 ale niepokoje się o wzrost charakteru na dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:14, Thalanthas napisał:

Po rozmowie z Duchem Lasu mój pasek łakniena zmniejszył się że go nie widać. Czy to znaczy
że poziom energii nie będzie mi już spadał??


Będzie spadać ale 6x wolniej niż gdybyś miał łaknienie na maksymalnym poziomie.

Dnia 30.05.2008 o 19:14, Thalanthas napisał:

I od ilu punktów ma się charakter dobry??
Bo chce mieć Bladego Mistrza na 10 ale niepokoje się o wzrost charakteru na dobry.


Wydaje mi się że gdzieś od 67 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalczego nie mogę dostać się do kwater wykładowców?? Gdy staje przed drzwiami to jst tam tylko czarna przestrzeń. To jakiś błąd czy tak jest do jakiegoś czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:11, Thalanthas napisał:

Dalczego nie mogę dostać się do kwater wykładowców?? Gdy staje przed drzwiami to jst
tam tylko czarna przestrzeń. To jakiś błąd czy tak jest do jakiegoś czasu??


Ta, tez takie cos mialem:) stan przodem postaci przed drzwiami i nacisnij W (czyli do przodu) postac przejdzie i bedziesz mogl zejsc na dol:)

A teraz ja mam pytanie, jestem juz w koncowce: Ktos wie jak pokonac te cholerne starozytne wampiry??? Bo cosik mega silne są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:30, The-Darkest napisał:

A teraz ja mam pytanie, jestem juz w koncowce: Ktos wie jak pokonac te cholerne starozytne
wampiry??? Bo cosik mega silne są...


Zostaw te wampiry towarzyszom a samemu skoncentruj się na Ścianie, gdy uwolnisz swa duszę to wampiry znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:16, Lord of the force napisał:

Zostaw te wampiry towarzyszom a samemu skoncentruj się na Ścianie, gdy uwolnisz swa duszę
to wampiry znikną.


Ta, ale ja jestem w krypcie jeszcze a tam tez ich sporawo jest;)

A wlasnie: SPOILER

Czy jest jakies inne zakonczenie dla Kaelyn? Czy juz tak ma ze marnie skonczyla?:P A co z Okku? Nie bralem tego towarzysza nigdy ale chcialbym sie dowiedziec jakie sa jego dalsze losy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 10:50, The-Darkest napisał:

A wlasnie: SPOILER

Czy jest jakies inne zakonczenie dla Kaelyn? Czy juz tak ma ze marnie skonczyla?:P A
co z Okku? Nie bralem tego towarzysza nigdy ale chcialbym sie dowiedziec jakie sa jego
dalsze losy;)


Jeśli chcesz zobaczyć dobre zakonczenie dla Kaelyn, musosz jako pierwszego wybrać Rammaqa i nie dać mu żadnej książki. Wtedy będziesz musiał go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:30, The-Darkest napisał:

A teraz ja mam pytanie, jestem juz w koncowce: Ktos wie jak pokonac te cholerne starozytne
wampiry??? Bo cosik mega silne są...



Wojownik na przodzie, z tyłu kapłanka, ten czarownikowaty druid i czarodziejka ciskająca najsilniejsze zaklęcia. Chociaż ładnie też sobie radzi miecz githów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od ilu pkt jest charakter neutralny zaraz po dobrym?? Przez moje wybory nie mogę awanskować jako Blady Mistrz i czekam aż charakter się zmieni ale nie wiem ile mam czekać. Mam 84 pkt na dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:56, Thalanthas napisał:

Od ilu pkt jest charakter neutralny zaraz po dobrym?? Przez moje wybory nie mogę awanskować
jako Blady Mistrz i czekam aż charakter się zmieni ale nie wiem ile mam czekać. Mam 84
pkt na dobry.

Jeśli się nie mylę, to neutralny ma 50 punktów, nie wiem ile może miec dodane '' w te i wewte '', aby mu się nie zmienił charakter, ale podejrzewam, że to przedział ok. 40-60 pkt.Tobie w każdym razie dośc dużo do neutralnego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o wypowiedzenie się ludzi którzy ukończyli grę czarownikiem. Jak wy pokonaliście Człowieka bez Twarzy a dokładniej te 3 pomniejsze postacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane NWN 2 + dodatek, i narazie gram w 1 kampanię, jednak , w momencie w ktorym zostałem giermkiem i ruszam do portu wyjaśnić sprawe wymordowanej wioski, gra sie wywala do windowsa (vista) w
trakcie wczytywania modułu , co moge z tym zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyśmienita, dziś zakończyłem, więc nareszcie się wyśpię. :]

Na plus, czyli co w pamięci pozytywny ślad zostawiło:
* Fabuła oraz spadający poziom energii i modyfikowane postępowaniem łaknienie. Tak, fabuła przede wszystkim.
* Odmienny klimat Rashemenu.
* Tak prosty sposób ulepszania broni, że pierwszy raz się tym zainteresowałem. :)
* Nawiązania (choć niewiele ich) do podstawki, choćby w płaskorzeźbach w krypcie.

Na minus , czyli lekkiego niesmaku przyczyna:
* Brakowało mi przede wszystkim interakcji między towarzyszami, dialogów pomiędzy nimi, czy czegoś w tym stylu.
* Niski poziom trudności gry. Ale może to wina tego, że zacząłem 19-poziomowym Aasimarem mnichem. Znaczy się, jak zwykle grałem na poziomie "klasyczne zasady D&D", postaci magicznych prawie nie używałem, większość walk rozgrywałem samemu lub z pomocą Okku. Finałowa walka polegała na odstawieniu Safiy''i na bok i zrobieniu sobie herbatki - mój mnich nie otrzymywał obrażeń (a jeśli jakies, to i tak miał regenerację +5 na rundę), a gdy pojawiał się drugi przeciwnik, niszczył go kopniakami z obrotu.


Dwa bugi, z którymi się spotkałem i przed którymi ostrzegam:
SPOILER
1) W czasie walki z jędzą (w podziemiach pod Sabatem), przejmuje ona w pewnym momencie kontrolę nad Safiyą, po czym, gdy ją opuści, nasza towarzyszka nie ma już ewkipunku poza rzeczami noszonymi na sobie. Smutne to i wymagało ode mnie żmudnego objuczania Okku prezdmiotami czarodziejki ikonka po ikonce, esencja po esencji.
2) Podczas biegania za tymi nieszczęsnymi duszami w Akademii odłożyłem pojemniki na dusze na podłodze w archiwum, zamiast do pojemników. Po wczytaniu gry, a nawet chyba po zmianie obszaru, nie mogłem wypożyczyć dwóch dusz naraz do połączenia, bo według nadzorcy miałem już jedna "poza murami". Na podłodze już jej nie było...
KONIEC SPOILERA

A co mnie najbardziej rozbawiło? Chyba to, że jak systemy kontrolne zamieniły mnie w kurczaka, to mój bohater odrzekł "nie mogę się ruszyć z takim obciążeniem". No prawie, jak "Jestem szybsza niż Chiktikia Szybkołapy!", choć to jeszcze nie ten poziom rozbrajania gracza. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zakładce zachowania odznaczyłem Safiya''i używanie umiejętnośc i całej reszty rzeczy,a przy tym wyłączyłem tryb marionetek, aby przyrównać sposób grania do tego z BG, mimo to ona dalej atakuje bez mojej zgody, przez co np. traci niewidzialność ;/ Co trzeba zrobić, aby stała i czekała na moje polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie skończyłem grać w nwn2 z dodatkiem
wrażenia z dodatku jak najbardziej pozytywne, chociaż czasami miałem dość ;)
w każdym bądź razie ciekawszy niż dwa dodatki do jedynki ;)

szkoda że taki krótki ten dodatek, ale może kolejny będzie dłuższy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 07:34, wonski85 napisał:

właśnie skończyłem grać w nwn2 z dodatkiem
wrażenia z dodatku jak najbardziej pozytywne, chociaż czasami miałem dość ;)
w każdym bądź razie ciekawszy niż dwa dodatki do jedynki ;)

szkoda że taki krótki ten dodatek, ale może kolejny będzie dłuższy ;)

żartujesz?był dłuższy, o wiele dłuższy niż wiele gier,które obecnie wychodzą,a to tylko dodatek.Wg mnie gra świetna, ale dłuuggaaaśnee wczytywanie umie znudzić i sfrustrować każdego, a napewno mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować