Zaloguj się, aby obserwować  
loytar

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (temat ogólny)

402 postów w tym temacie

Czy CDP ma zamiar wydawać jakieś patche do gry? Bo Anglicy mają swoje najnowsze patche od ponad 3 miesięcy. Czy potrzeba więcej czasu by to przetłumaczyć?

Jeśli CDP nie ma zamiaru tego tłumaczyć, to proszę umożliwić zmianę języka na angielski i możliwość ściągania angielskich patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakieś zamieszanie jest z tym patchem. Mam koszmarny błąd, nie wiem czy wy również go macie:
Kiedy zmieniam sojuszników, i jeden z nich ma zostać w Teatrze, to ten który odchodzi z drużyny TRACI CAŁY EKWIPUNEK (zostaje tylko to co ma na założone). Straciłem w ten sposób wszystkie esencje i wartościowe przedmioty. Trochę to psuje przyjemność z gry.

Błagam, niech CDP wypuści patcha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialem sie zapytac czy Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide & Hordes of the Underdark to jest od razu z podstawka czy trzeba mieci podstawke i dokupic Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide & Hordes of the Underdark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Nie jestem pracownikiem CDP/Gram.pl

Na pudełku jest napisane, iż dodatki wymagają wersji podstawowej gry. A to oznacza, iż są one tylko dodatkami i podstawkę trzeba dokupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie że kamera nie obraca sie jak dajecie myszke na krawędź ekranu? Próbowałem zmieniać ustawienia i nadal nic.
Dziwi mnie też to że moja postać podczas czarowania mówi w jakimś nieznanym języku. To da sie naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 17:02, Raukar napisał:

Czy wy też tak macie że kamera nie obraca sie jak dajecie myszke na krawędź ekranu? Próbowałem
zmieniać ustawienia i nadal nic.


W NWN2: Maska Zdrajcy zrezygnowali z kamery bodajże izoterycznej (chyba tak sie zwie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:02, loytartoreto napisał:

W NWN2: Maska Zdrajcy zrezygnowali z kamery bodajże izoterycznej (chyba tak sie zwie).

Z niczego nie zrezygnowano tylko w ustawieniach kamery trzeba włączyć opcje żeby kamera podążała z jedna postacia (czy jakoś tak bo nie pamiętam dokładnie;) i wtedy jest kamera dzialajaca dokładnie jak w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA nareszcie doszła do mnie Maska z innymi grami. Zamówiłem ją w środę , przesyłką kurierską więc myślałem ,że będzie w piątek. Jestemn głupi i naiwny , ale wreszcie jest. Z grania dziś nici bo mam dwie klasówki jutro , ale jak pięknie pudła wyglądają na półce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 18:59, Asthariel napisał:

HAHA nareszcie doszła do mnie Maska z innymi grami. Zamówiłem ją w środę , przesyłką kurierską
więc myślałem ,że będzie w piątek. Jestemn głupi i naiwny , ale wreszcie jest. Z grania dziś
nici bo mam dwie klasówki jutro , ale jak pięknie pudła wyglądają na półce!

Ojj mi by było ciężko wytrzymać widząc Maskę i wiedząc że nie mogę w nią narazie zagrać. Chyba nie wystarczyłoby mi samozaparcia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie wiedziałem w którym temacie to napisać... ale tak czy siak mam pytanie...

... zobaczyłem ostatnio reklame, że "pod choinke" można będzie nabyć zestaw/pakiet wszystkich części tej gry... tylko, że... czy to już jest sklepach? Jak tak to bym się przejechał i kupił, a następnie dał Mikołajowi... jako prezent dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które grają w Maske czarodziejem. Czy jak rzucacie zaklęcia to w jakim języku móiwi?
Nie wiem czemu u mnie gada językiem podobnym do wloskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 20:46, ImRo Nixon napisał:

... zobaczyłem ostatnio reklame, że "pod choinke" można będzie nabyć zestaw/pakiet wszystkich
części tej gry... tylko, że... czy to już jest sklepach?

Tak jest, przynajmniej w media marktcie i nawet nie kosztowała zbyt dużo, wiec jeśli masz jakiś media w pobliżu to sugerowałbym udanie się właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:18, GraczZ napisał:

> ... zobaczyłem ostatnio reklame, że "pod choinke" można będzie nabyć zestaw/pakiet wszystkich

> części tej gry... tylko, że... czy to już jest sklepach?
Tak jest, przynajmniej w media marktcie i nawet nie kosztowała zbyt dużo, wiec jeśli masz jakiś
media w pobliżu to sugerowałbym udanie się właśnie tam.


Ekstra! Dzięki Ci człowieku! Na taką odp. właśnie czekałem!
Miałem dzwonić tam do MM ale już mają przecie zamknięte...

Dzięki jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Gnieźnieńskim Empiku Złota edycja NWN 2 (czyli z Maską Zdrajcy) jest po 80 pln - czyli o 20 pln taniej niż sam dodatek po angielsku - trudno zobaczymy wreszcie jak wygada spolszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ktoś z Was ma problemy z towarzyszami walki? Problem jest taki: po wejściu do danej lokacji - pomocnicy stoją w miejscu, a za moim bohaterem podąża tylko jeden (w moim przypadku Okku chodzi za mną, a Safiya i Kaelyn/Gann stoją w miejscu). Podobnie sprawa ma się podczas walki (walczę ja i Okku, a pozostały duet patrzy na nas). Nic w opcjach nie zmieniałem - wszystko działa na standardowych ustawieniach (jedynie co przestawiałem to odległość w jakiej mają się trzymać oraz tryb czarowania). Cały problem pojawił się mniej więcej po ukończeniu aktu I, po walce z Okku.

Interesuje mnie też, czy w grze pojawia się filmik obrazujący przejście z aktu I do aktu II? Ja takowego nie zobaczyłem...

Trzecia sprawa: w jaki sposób wrócić do cienistego Mulsantiru? Wszelkie portale z mapy głównej mi zniknęły, a przejść przez port się nie da (zamknięta brama). Czy istnieje jakieś wyjście przez teatr Cieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 22:51, Mateusz Kandefer napisał:

Mam pytanie: czy ktoś z Was ma problemy z towarzyszami walki? Problem jest taki: po wejściu
do danej lokacji - pomocnicy stoją w miejscu, a za moim bohaterem podąża tylko jeden (w moim
przypadku Okku chodzi za mną, a Safiya i Kaelyn/Gann stoją w miejscu). Podobnie sprawa ma się
podczas walki (walczę ja i Okku, a pozostały duet patrzy na nas). Nic w opcjach nie zmieniałem
- wszystko działa na standardowych ustawieniach (jedynie co przestawiałem to odległość w jakiej
mają się trzymać oraz tryb czarowania). Cały problem pojawił się mniej więcej po ukończeniu
aktu I, po walce z Okku.


Wydaj rozkaz "Idź za mną" wtedy wszyscy będą iść za tobą, ten błąd był także w podstawce.

Dnia 18.12.2007 o 22:51, Mateusz Kandefer napisał:

Interesuje mnie też, czy w grze pojawia się filmik obrazujący przejście z aktu I do aktu II?
Ja takowego nie zobaczyłem...


Nie było żadnego filmiku, tylko plansza z napisem "II".

Dnia 18.12.2007 o 22:51, Mateusz Kandefer napisał:

Trzecia sprawa: w jaki sposób wrócić do cienistego Mulsantiru? Wszelkie portale z mapy głównej
mi zniknęły, a przejść przez port się nie da (zamknięta brama). Czy istnieje jakieś wyjście
przez teatr Cieni?


Wejście do Cienistego Mulsantiru pojawia się nocą kawałek w prawo od głównej bramy, przez Teatr Cieni możesz wyjść mając klucz, tylko nie pamiętam kto owy klucz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno małe pytanko, po ekranie ładowania moi towarzysze są za każdym razem poustawiani w innej kolejności.
Czy da się ich ręcznie ustawić, żeby na tych zdjęciach z boku zawsze byli w tej samej kolejności(wojownicy z przodu reszta z tyłu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 23:16, Marcin321 napisał:

Wydaj rozkaz "Idź za mną" wtedy wszyscy będą iść za tobą, ten błąd był także w podstawce.


Ehh, a ja myślałem, że jest jakiś sposób, żebym nie musiał co chwilę tego używać ;) Ale skoro jest to jeden z błędów "nie-do-rozwiązania" to nic nie zrobię :)

Dnia 18.12.2007 o 23:16, Marcin321 napisał:

Nie było żadnego filmiku, tylko plansza z napisem "II".


Hmmm nawet tego nie miałem :/

Dnia 18.12.2007 o 23:16, Marcin321 napisał:

Wejście do Cienistego Mulsantiru pojawia się nocą kawałek w prawo od głównej bramy, przez Teatr
Cieni możesz wyjść mając klucz, tylko nie pamiętam kto owy klucz miał.


A widzisz - na to nie wpadłem, że portale pojawiają się nocą. A ten portal na północnym skraju Mulsantiru (nieco powyżej świątyni) także pojawia się nocą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 13:07, Mateusz Kandefer napisał:

A widzisz - na to nie wpadłem, że portale pojawiają się nocą. A ten portal na północnym skraju
Mulsantiru (nieco powyżej świątyni) także pojawia się nocą?


Tak, wszystkie portale w całej grze pojawiają się tylko nocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 21:04, Raukar napisał:

Mam pytanie do osób które grają w Maske czarodziejem. Czy jak rzucacie zaklęcia to w jakim
języku móiwi?
Nie wiem czemu u mnie gada językiem podobnym do wloskiego.

Wydaje mi się że to nie jest żaden istniejący język tylko poprostu tajemny język magii. Gdy twoja postać czaruje to wypowiada jakies mistyczne słowa i to właśni słyszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować