Zaloguj się, aby obserwować  
loytar

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (temat ogólny)

402 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 19:17, lancuch napisał:

witam was p[o swietach :)
wlasnie na gwiazdke dostalem maske zdrajcy teraz ja instaluje i gdy klikne pierwszy guzik DALEJ
wyskakuje mi komunikat ktory mniej wiecej leci tak: Twoj komputer ma 277380 mb wolnej przestrzeni
a NWN 2 wymaga 1770 mb zwolnij dane z docelowego dysku i sprobuj ponownie
troche dziwne to ale to mialem tylko z ta gra
pomocy!

PS po usunieciu danych "docelowego dysku" dalej bylo to samo :(


Miałem podobnie z podstawką. Dałem ignoruj czy coś takiego i poszło dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie podobno (tak mowili w czasopismach) w dodatku do NWN 2 jest kilku starych towarzyszy. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:54, 332 napisał:

Mam pytanie podobno (tak mowili w czasopismach) w dodatku do NWN 2 jest kilku starych towarzyszy.
Czy to prawda?


Jest dwóch :)

Jeden jest mocno związany z głównym wątkiem gry ale się do nas niestety nie przyłącza, drugi przyłącza się do nas ale jako dodatkowy npc w drużynie, nie możemy nim ani sterować, ani awansować na nowe poziomy ani wleźć do ekwipunku, strasznie upierdliwe to trochę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:57, Marcin321 napisał:

Jeden jest mocno związany z głównym wątkiem gry ale się do nas niestety nie przyłącza, drugi
przyłącza się do nas ale jako dodatkowy npc w drużynie, nie możemy nim ani sterować, ani awansować
na nowe poziomy ani wleźć do ekwipunku, strasznie upierdliwe to trochę :(

Szkoda że tylko dwóch. Osobiście wolałbym żeby w dodatku znalazło się ich trochę więcej co mogłoby urozmaicić trochę rozgrywkę, ponieważ w dodatku nie ma zbyt wielu odniesień do podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 18:59, GraczZ napisał:

> Jeden jest mocno związany z głównym wątkiem gry ale się do nas niestety nie przyłącza,
drugi
> przyłącza się do nas ale jako dodatkowy npc w drużynie, nie możemy nim ani sterować, ani
awansować
> na nowe poziomy ani wleźć do ekwipunku, strasznie upierdliwe to trochę :(
Szkoda że tylko dwóch. Osobiście wolałbym żeby w dodatku znalazło się ich trochę więcej co
mogłoby urozmaicić trochę rozgrywkę, ponieważ w dodatku nie ma zbyt wielu odniesień do podstawki.


Fakt jest ich mało, ale trochę ich jest :) dalszy wątek Miecza Gith, wyjaśnienie tego co stało się z innymi towarzyszami, niektóre wypowiedzi dotyczą podstawki no i ostatnie dwie lokacje w grze są sporym nawiązaniem do podstawki :) Ale przyznam szczerze, że twórcy mocno popracowali nad fabułą jest zarąbiście klimatyczna i wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznam szczerze, że twórcy mocno popracowali

Dnia 28.12.2007 o 19:03, Marcin321 napisał:

nad fabułą jest zarąbiście klimatyczna i wciągająca.

Fakt, naprawdę fajna, ciekawa no i zakręcona fabuła jakiej dawno już nie spotkałem. Ale prawda prawdą że spodziewałem się dalszego rozwinięcia historii z podstawki a tu się okazało że to praktycznie zupełnie inna historia. Ale napewno sie nie zawiodłem i grało mi się rewelacyjnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:49, rafekx 12 napisał:

czesć mam pytanie czy warto kupowac maske zdrajcy?



Szczerze .. Dla mnie nie warto choć jako maniak kiedyś sobie kupie jak będe zarabiał.. a narazie gram na pożyczonej i chyba sobie zrobię kopie bo to tylko góra 20H gry... i tu cały sęk .. i ból po co mam wydawac 40 zł czy 50zł za grę na płycie DVD która jest dodatkiem ale strasznie krótkim gdzie w tej samej cenie mogę kupic inną świętną grę albo nawet zwykła drugą częśc NWN2 i będe miał o wiele dłuższy ubaw ... Troche to dziwne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 01:03, Sir Braveheart napisał:

> czesć mam pytanie czy warto kupowac maske zdrajcy?


Szczerze .. Dla mnie nie warto choć jako maniak kiedyś sobie kupie jak będe zarabiał.. a narazie
gram na pożyczonej i chyba sobie zrobię kopie bo to tylko góra 20H gry... i tu cały sęk ..
i ból po co mam wydawac 40 zł czy 50zł za grę na płycie DVD która jest dodatkiem ale strasznie
krótkim gdzie w tej samej cenie mogę kupic inną świętną grę albo nawet zwykła drugą częśc NWN2
i będe miał o wiele dłuższy ubaw ... Troche to dziwne ....

PO pierwsze - nie lubimy piractwa.
Po drugie - Filmy na DVD sa o wiele krótsze , a ludzie je kupuiją. Crysisa da się przejsc 2 6 godzin , a ludzie płacą 140zł , więc nie piosz , że się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 01:03, Sir Braveheart napisał:

Szczerze .. Dla mnie nie warto choć jako maniak kiedyś sobie kupie jak będe zarabiał.. a narazie
gram na pożyczonej i chyba sobie zrobię kopie bo to tylko góra 20H gry... i tu cały sęk ..
i ból po co mam wydawac 40 zł czy 50zł za grę na płycie DVD która jest dodatkiem ale strasznie
krótkim gdzie w tej samej cenie mogę kupic inną świętną grę albo nawet zwykła drugą częśc NWN2
i będe miał o wiele dłuższy ubaw ... Troche to dziwne ....


Za przeproszeniem pierdolenie o szopenie i koniec -> nie oplacaloby sie gdyby MZ kosztowala np. 299 PLN jak na smierdzace konsole - ale za 40 czy 50 PLN jak najbardziej oplaca se kupic ten dodatek - poza tym ludzie ktorzy sie nad nim napracowali (i nad lokalizacja) zasluguja na swoje pieniadze - zawsze powtarzam, jak ci sie nie podoba to napisz lepsza gre czy system zobaczymy jak ci wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pochwał fabuly ''Maski'' - nie wiem, czy nie lepsza od głównej przygody. Choc, mowiąc szczerze, grając w ''Hordy'' miałem jakies takie większe odczucie epickości. Swietne tłumaczenie na polski. Bardzo mi sie podobaly zadania, gdzie nic a nic sie nie walczylo - tylko dyskusje i uwazne czytanie :)
Minusy- hymm... znowu troche za łatwa, ale moze dlatego ze mialem zachowaną postac z podstawki na 20lvl (doslownie w samym finale, po ostatniej walce, awansowal na 30). Przypuszczam, ze grając od 16 poziomu jest mocno trudniej i trzeba sie bawic w crafting i takie tam, które zupełnie olałem.
Za jakis czas przejde na pewno jeszcze raz - tym razem jak zly pożeracz ;)

Ach jeszcze o nowych towarzyszach - Safiya jakas taka średniawa, ale potem wiadomo dlaczego. Bardzo podobał mi się Gann (NIE W TYM SENSIE! ;) ) oraz Kaelyn - ciekawe pomysły zarówno mechancznie jak i fabularnie, zwłaszcza kapłanka. Okku siedział w gawrze cały czas, więc cieżko mi cos o nim powiedziec hehe.

Ogólnie- polecam, fakt ze jest to około 20h zabawy, drugie przejscie pewnie troche krócej, ale warto. Zwlaszcza ze dostajemy tez pakiet nowosci do edytora (i kolejny raz obiecuje sobie, ze sie wezme i naucze obsługi)

@332
SPOILER SPOILER SPOILER


Spotykasz dwie postaci, ale jak juz ci napisano - jedna (jej imie zaczyna sie na B) ci nie towarzyszy, druga (jej imie zaczyna sie na A) towarzyszy ci krotko, i jako NPC (nie masz mozliwosci sterowania itp).


END OF SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie w zwiasku z 1 zadaniem.
Usiłuje zdobyc ostatnia dusza do zamku pani rektor, ale cos jest nie tak mam wszystkie poza tej z quetu z lustrami, ustawilem je prawidlowo tak ze promien przechodzi z 1 miejsca w 2, ale mam jeden problem staje w portalu i nic sie nie dzieje slyszalem gddzies ze trzeba safyie(czy jak jej tam) ustawic w tym miejscu ale ja jej nie mam w druzynie chialem sie wiec wrocic po nia. Okazuje sie ze po wyjsciu z akademi mam zamknieta 1 brame i nie moge sie wrocic.
Ktos zna rozwiazanie ten maly problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 12:35, felek-pl napisał:

Witam mam pytanie w zwiasku z 1 zadaniem.
Usiłuje zdobyc ostatnia dusza do zamku pani rektor, ale cos jest nie tak mam wszystkie poza
tej z quetu z lustrami, ustawilem je prawidlowo tak ze promien przechodzi z 1 miejsca w 2,
ale mam jeden problem staje w portalu i nic sie nie dzieje slyszalem gddzies ze trzeba safyie(czy
jak jej tam) ustawic w tym miejscu ale ja jej nie mam w druzynie chialem sie wiec wrocic po
nia. Okazuje sie ze po wyjsciu z akademi mam zamknieta 1 brame i nie moge sie wrocic.
Ktos zna rozwiazanie ten maly problem??


nie wydaje mi sie, zeby Safiya była potrzebna... pamietaj, zeby zabrac kule generującą promien, ustawic lustra i puścić wiązkę stojąc na podescie (ale nei w tym pomieszczeniu, zktorego brales kule, tylko tym drugim). Potem, jesli wszyssto zrobiles dobrze, w pomieszczeniu, z ktorego zabrales kule a portalu cos bedzie na ciebie czekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Maską Zdrajcy - w III akcie stoję przed Wrotami Zdrajcy z Mieczem Gith i nic nie mogę zrobić - jak klikam na drzwi, to cięgle pisze, że w pobliżu są wrogowie, ale nigdzie nie ma, tzn. 2 drzwi nie mogę otworzyć..., Kahit ma za słabe otwieranie zamków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2008 o 19:30, Net.com napisał:

czy Maska Zrajca wymaga także posidania Nerwintcher Nigcht 2 ?

tak, to nie jest samodzielny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie jak zrobić tak żeby można było umieścic jako postać gracza gana od snów? albo zna ktośmod ktory dodaje nową rase wiedźmi pomiot? (zalezy mi na tym modelu postaci a nie chce grac nim jako pomocnikiem) Z gory dziekuje.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować