Zaloguj się, aby obserwować  
Dejred

Jaja ze stali

19 postów w tym temacie

Co myślisz o tym programie? za i przeciw! według mnie to ciekawy program o którym można pogadać
moi ulubieńcy to bul meni a twoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:37, PRINCE JANEK napisał:

> Widzę że nikt tego nie ogląda! śpicie już!
Mógłbyś objaśnić bardziej o jaki Ci program chodzi i na jakim programie leci?



Na TvN niektóre rzrczy są śmieszne ale jak dlamnie to głupkowaty program :D wole Wojewuckiego |
Tak w stylu Jakass a jak zakładasz temat to objaśnij o czym chcesz gadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa ja słyszałem tę nazwę ale nie mogłem sobie przypomnieć co to. Podejrzewam ,że będzie to bardzo głupie i śmieszne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:45, chupacabra15 napisał:

Najlepszy w tym programie jest Negs czy Negx nie wiem jak on się nazywa ren co np. robi takie
głupie rzeczy puka do domów i nie ucieka

Ano :D To jest najmocniejsze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:45, chupacabra15 napisał:

Najlepszy w tym programie jest Negs czy Negx nie wiem jak on się nazywa ren co np. robi takie
głupie rzeczy puka do domów i nie ucieka

to jest specjalista od sportów miejskich w jednym odcinku kradł rzeczy ze sklepow w marketach i uciekał przed ochroniarzami na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 17:03, jasiu ciast napisał:

> Najlepszy w tym programie jest Negs czy Negx nie wiem jak on się nazywa ren co np. robi
takie
> głupie rzeczy puka do domów i nie ucieka
to jest specjalista od sportów miejskich w jednym odcinku kradł rzeczy ze sklepow w marketach
i uciekał przed ochroniarzami na czas

Albo jazda na krzywy ryj!-wskakiwał przechodnią na plecy i jak najdłużej się utrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 17:09, KinggAdek napisał:

>
Albo jazda na krzywy ryj!-wskakiwał przechodnią na plecy i jak najdłużej się utrzyma!

O właśnie ten odcinek widziałem, a Jaja ze stali rzadko oglądam bo rzadko Tv mam włączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek - szok, coś nowego (przynajmniej jak na polskie TV), robienie sobie jaj z ludzi bez taryfy ulgowej. Kolejne parę odcinków - nadal super, kupa śmiechu i nowi jajcarze, ale także niestety lekki kicz i ma się wrażenie, jakby niektóre rzeczy były po prostu ukartowane. Kolejne - nuda, schematy, te same motywy, ci sami ludzie i nie wiem po co nadal to głosowanie na końcu (ja przestaję oglądać tuż przed nim). Spodziewałem się czegoś ambitniejszego, choć przyznam że nieźle się można przy tym bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować