Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 12:39, KamcioBoy napisał:

A Team Fortress 2 to coś ciekawego ? Bo w 1 nie miałem okazji zagrać ?

Zajedwabiste!!! Naprawdę super jak lubisz sieciowe strzelaniny. Pakiet osobiscie oceniam 10/10. Najlepszy prezent pod choinkę!
PS
Całość instalowała mi się ok. 15-20min. Komp jest średniawy-ma 2.8gHz 2048mb ram, a dysk ma dwa lata.
PS2(albo X360 jak kto woli)
Orange nie ma z tym nic wspólnego xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 12:47, Turek18 napisał:

PS2(albo X360 jak kto woli)
Orange nie ma z tym nic wspólnego xD.

Chyba raczej PS3, gra wyszła tylko na PC, PS3 i X360 ;-)
Team Fortress 2 jest fajne i naprawdę wspaniale wyważone, ale na dłuższą metę.. takie ciut nijakie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Orange Box rulez mam tą grę i jestem bardzo dumny z jej posiadania. Zajebi*** jest grafa w Tem Fortress 2 po prostu miód. Jak lubisz strzelaninki (wszelkiej maści) to kupuj w ciemno.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :(
Kupiłem niedawno Orange Box i jak wiadomo wszystkie gry z pakietu instalują się przez STEAM, Half Life 2 udało mi się zainstalować bez problemu (świetna gierka swoją drogą), jednak gdy próbuje zainstalować resztę gier z pakietu wyskakuje mi takie okienko [patrz obrazek poniżej], spróbowałem za kilka minut ale to nic nie dało, próbuje już tak od trzech dni i dalej nic, wyłączenie firewall ''a też nic nie dało. Mam pytanie czy serwer Steam naprawdę jest tak zajęty czy to u mnie leży problem? Jeżeli to wina moja albo mojego komputera to jak mam ten problem rozwiązać?

20071223115225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:57, Znochu napisał:

Mam problem :(
Kupiłem niedawno Orange Box i jak wiadomo wszystkie gry z pakietu instalują się przez STEAM,
Half Life 2 udało mi się zainstalować bez problemu (świetna gierka swoją drogą), jednak gdy
próbuje zainstalować resztę gier z pakietu wyskakuje mi takie okienko [patrz obrazek poniżej],
spróbowałem za kilka minut ale to nic nie dało, próbuje już tak od trzech dni i dalej nic,
wyłączenie firewall ''a też nic nie dało. Mam pytanie czy serwer Steam naprawdę jest tak zajęty
czy to u mnie leży problem? Jeżeli to wina moja albo mojego komputera to jak mam ten problem
rozwiązać?


Pisze ewidentnie że to wina serwerów steam i są przeciążone spróbuj w nocy pobrać gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:57, Znochu napisał:

Kupiłem niedawno Orange Box i jak wiadomo wszystkie gry z pakietu instalują się przez STEAM,

Jeśli masz je już aktywowane na koncie, to możesz zainstalować je bezpośrednio z DVD - wkładasz pierwszą płytę i wybierasz opcję "zainstaluj orange box ponownie" - będziesz mógł wybrać co chcesz zainstalować, nazwą tej opcji się nie przejmuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:55, Raylin napisał:

Jeśli masz je już aktywowane na koncie, to możesz zainstalować je bezpośrednio z DVD - wkładasz
pierwszą płytę i wybierasz opcję "zainstaluj orange box ponownie" - będziesz mógł wybrać co
chcesz zainstalować, nazwą tej opcji się nie przejmuj ;)

Niestety dalej próbuje się łączyć z serwerem. Spróbuje w nocy tak jak gpodoba mówi. Chociaż to trochę dziwne że przez trzy dni serwery są aż tak zajęte O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:41, Znochu napisał:

> Jeśli masz je już aktywowane na koncie, to możesz zainstalować je bezpośrednio z DVD -
wkładasz
> pierwszą płytę i wybierasz opcję "zainstaluj orange box ponownie" - będziesz mógł wybrać
co
> chcesz zainstalować, nazwą tej opcji się nie przejmuj ;)
Niestety dalej próbuje się łączyć z serwerem. Spróbuje w nocy tak jak gpodoba mówi.
Chociaż to trochę dziwne że przez trzy dni serwery są aż tak zajęte O_o


yyy czemu nie zainstalujesz z płyty?
chyba ze przez Steamowy sklep kupiłes...
ja tam bym wolał troche więcej zapłacic ale miec pudełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam orange box wygrałem już half live 2 i teraz chciałem sie wziąc za episode one ale spolszczenie które do niego znalazłem http://plprojekt.ovh.org/faq.php?cat_id=45 mi nie chce działac. Po zainstlowaniu go biore żeby wyswietlało mi napisy ale w czasie gry ich nie wyswietla i to nie tylko polskich ale nie wyswietla nawet angielskich:/ Ma ktoś też taki problem z spolszczeniem czy tylko ja:/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:57, Znochu napisał:

Mam problem :(
Kupiłem niedawno Orange Box i jak wiadomo wszystkie gry z pakietu instalują się przez STEAM,
Half Life 2 udało mi się zainstalować bez problemu (świetna gierka swoją drogą), jednak gdy
próbuje zainstalować resztę gier z pakietu wyskakuje mi takie okienko [patrz obrazek poniżej],
spróbowałem za kilka minut ale to nic nie dało, próbuje już tak od trzech dni i dalej nic,
wyłączenie firewall ''a też nic nie dało. Mam pytanie czy serwer Steam naprawdę jest tak zajęty
czy to u mnie leży problem? Jeżeli to wina moja albo mojego komputera to jak mam ten problem
rozwiązać?



Tak samo mam. HL2 normalnie się instaluje, więc nie rozumiem, czemu dla innych gier te serwery ciągle są zajęte. W ogóle śmieszy mnie to, że jak chcę zainstalować coś, co mam na płycie, to muszę się z netem łączyć, mogli to jakoś inaczej załatwić, jakaś weryfikacja klucza przy wejściu do gry, czy coś w tym stylu. Z tym Steamem zawsze miałem jakieś problemy, ale żeby nawet nie móc zainstalować tego, za co się kasę wyłożyło, to przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:59, krak2610 napisał:

yyy czemu nie zainstalujesz z płyty?
chyba ze przez Steamowy sklep kupiłeś...
ja tam bym wolał trochę więcej zapłacić ale mieć pudełko :)

kupiłem pudełkowe na gram.pl, tylko przy instalacji wymagane jest połączenie z serwerami Steam :)

mam nadzieje że to przez okres około świąteczny "serwery są zbyt zajęte" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 17:44, Znochu napisał:

> yyy czemu nie zainstalujesz z płyty?
> chyba ze przez Steamowy sklep kupiłeś...
> ja tam bym wolał trochę więcej zapłacić ale mieć pudełko :)
kupiłem pudełkowe na gram.pl, tylko przy instalacji wymagane jest połączenie z serwerami Steam
:)

mam nadzieje że to przez okres około świąteczny "serwery są zbyt zajęte" :/


acha zapomniałem że trzeba się łączyć ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 09:54, 13AciD37 napisał:

Odpowiem też na następne pytanie.
W Orangeboxie nie ma też CSS


Odpowiem na następne sześć pytań. W Orange Box nie ma również Gothica, Need for Speeda, Diablo 2, kalendarza z mikołajkami, nowego laptopa, ani kubka gorącej czekolady.
;)

Nie, żartuję oczywiście sobie ;p, w Orange Box znajdziesz ''tylko'' Half Life 2, Half Life 2: Episode 1, Half Life 2: Episode 2, Portal, Team Fortress :). Resztę możesz dokupić, na przykład na Steam, lub... kupić edycję ''Game of the Year Edition'', w którym oprócz HL2 był HL2: Deatchmatch, HL, HL:Deatchmatch, Counter Strike: Source ;).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadasz którąś z kart graficznych ATI, to dzięki specjalnej ''promocji'' steama możesz Half-Life 2: Deatmatch ściągnąć za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...

Mam pytanko, serwery nadal są zajęte? Pytam, bo chciałbym sobie dzisiaj kupić Orange Box w formie prezentu i nie chcę się zdziwić jak przyjdę do domu (wolę się przygotować).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować