Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

mam zamiar kupić sobie orange box ale nie jestem do końca pewny bo niegrałem w żadnego HL i mam takie pytanie czy mam zaryzykoać i kupowac wciemno orange box czy jednak kupić narazie tylko HL 2 i jeszcze jedno jak gra pójdzie na moim sprzecie znam wymagania sprzetowe ale chce sie dowiedzieć dokładniej na jakich ustawieniach moze mi pujść HL

2GHz
Radeon 9200 128mb
1280 MB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z instalacją Orange Boxa- otóż wsadzam płytkę (oryginalną oczywiście) do napędu, a potem... nic się nie dzieje, żaden instalator się nie uruchamia, nic. Na karcie pomocy pisze, żebym uruchomił to z ,,Mojego komputera", klikając PPM na ikonie napędu i klikając w Eksploruj i następnie w ,,autorun.exe". Problem tkwi jednak w tym, że nie mogę nigdzie znaleźć tej ostatniej ikonki. Poza tym mam włączoną opcję Autoodtwarzania i instalując inne gierki, takiego kłopotu nie miałem. Ściągnięcie poprzez Steam nie wchodzi w grę, bo mam małą prędkość. Jest jakiś sposób, żeby to zainstalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę będę miał możliwość kupienia OB pytanie tylko czy gry będą mi PŁYNNIE chodzić na:
Intel Celeron 2,4Ghz @ 2,8Ghz
Radeon 9200SE 128MB
1,25GB RAM

Nie chodzi mi o super wygląd, ale o płynne działanie (800x600 i min detale pasują). Da radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:45, Woko11 napisał:

Intel Celeron 2,4Ghz @ 2,8Ghz
Radeon 9200SE 128MB
1,25GB RAM

>

Dnia 13.06.2008 o 13:45, Woko11 napisał:

Nie chodzi mi o super wygląd, ale o płynne działanie (800x600 i min detale pasują). Da
radę?

No jasne! Mi the Orange Box działał płynnie na Pentium 4 1,8GHz, GeForce FX 5200 i 512MB RAM. Spokojnie będziesz grał na wysokich detalach i przyzwoitej rozdzielczości. Tutaj masz wymagania sprzętowe do the Orange Box''a:
Pentium 4 1,7GHz, karta graficzna zgodna z DirectX 8, 512 MB RAM, 5GB miejsca na dysku, Windows 2000/XP/Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff, dzięki. Kiedyś ktoś mi tam mówił, że w epizodach itp. jest jakaś ulepszona wersja Source''a i dlatego ma jakieś tam wielkie wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam orange box-a ;D heh i juz go przeszedem po 27 godz grania :| strasznie ktotka;/ Portal tez jest dos krotki ale baardzo fajny juz dawno nie gralem w gre o takim klimacie :) Mam pytanie czy ktos moze wie kiedy ma zamiar wyjsc kolejny epizod? Kazdy kto przeszedl ta gre wie jak ta 2 epizod sie skonczyl i nie moge sie doczekac co bedzie dalej wiec jak cos wiecie to prosze o info:) bede wdzieczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziel się z nami tym info jak to przeszedłeś TF2. I powiedz jeszcze czy wykonałeś wszystkie achievmenty. Kiedy to zrobisz będziesz mógł powiedzieć, że Orange Boxa zaliczyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:12, Woko11 napisał:

Podziel się z nami tym info jak to przeszedłeś TF2. I powiedz jeszcze czy wykonałeś wszystkie
achievmenty. Kiedy to zrobisz będziesz mógł powiedzieć, że Orange Boxa zaliczyłeś :)


TF2 nie moge zaliczyc bo mam IPlusa a pod niego Live nie wlaczysz zeby plynnie chodzil:/ a co do osiagniec to heh cos tam mam heh jakas polowe wiecej mi sie nie chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2008 o 18:39, piotr.kwazi napisał:

Mam pytanko. Ile teraz kosztuje mniej więcej Orange box w Empiku?
Jak byłem podczas świąt, to kosztował 120 zł.


W empiku prawie nigdy się nie zmieniają ceny ale myślę że 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM kosztuje 120zł, w Empiku 125zł. Można kupić taniej na Allegro. Aha, no i można też kupić Steam Key, który kosztuje jakieś 70zł.

Pawlo09
Jak nie wiesz to po prostu nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie - jak zmienić sposób renderowania z DirectXa 9.0 na DX8? Niestety menu w grach (zależy mi głównie na Team Fortress Dwa ;-) ) blokuje opcję przełączenia. Jakieś pomysły? Proszę, ratujcie! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować