Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

potrzebuje pomocy- jestem w chyba drugim rozdziale HL2 EP2 i musze po pierwszym uciekaniu przed straznikiem wlaczyc winde aby vort mogl nia zjechac na dol. jest jakas maszyna z uchwytem, ale jak go uzywam to on za chwile wraca spowrotem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 18:20, Buhahahahaha napisał:

potrzebuje pomocy- jestem w chyba drugim rozdziale HL2 EP2 i musze po pierwszym uciekaniu
przed straznikiem wlaczyc winde aby vort mogl nia zjechac na dol. jest jakas maszyna
z uchwytem, ale jak go uzywam to on za chwile wraca spowrotem :/



Poszukaj w okolicy części która by pasowała to tego silnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamawiał na Allegro ten kod do Orange Box? Zastanawiam się nad kupnem, jednak mam głupie wątpliwości, że to nie jest legalne itd. A tak na marginesie-jak bym zamówił ten kod, to skąd pobrać gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 15:15, plada napisał:

Czy ktoś zamawiał na Allegro ten kod do Orange Box? Zastanawiam się nad kupnem, jednak
mam głupie wątpliwości, że to nie jest legalne itd. A tak na marginesie-jak bym zamówił
ten kod, to skąd pobrać gry?


No ze Steam''a oczywiście, bo tam ten kod wpiszesz. a co do pierwszego pytania, to sam się zastanawiam czy warto zaryzykować, więc jak ktoś ma doświadczenie z tym to też prosze o wypowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś dokładnie powiedzieć jak to jest z tym Orange Boxem ??? To znaczy : Czy jest wszystko po polsku??? , Czy pójdzie wszystko na moim sprzęcie (1,6ghz,512MB ram i Karta Geforce 7600gt z 256 mb pamięci)? , No i co jest w tym boxsie?? Nie chodzi mi o gry tylko : ile jest płyt ,czy potrzebny jest tam jakiś kod czy coś i czy gra ściąga się z internetu czy normalnie instaluje z płyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:27, Danio237 napisał:

Może mi ktoś dokładnie powiedzieć jak to jest z tym Orange Boxem ??? To znaczy : Czy
jest wszystko po polsku??? , Czy pójdzie wszystko na moim sprzęcie (1,6ghz,512MB ram
i Karta Geforce 7600gt z 256 mb pamięci)? , No i co jest w tym boxsie?? Nie chodzi mi
o gry tylko : ile jest płyt ,czy potrzebny jest tam jakiś kod czy coś i czy gra ściąga
się z internetu czy normalnie instaluje z płyty??

napisy PL, menu PL, prawie spełniasz wymagania minimalne(procesor 1,7GHz) - uruchomisz; 2xDVD + ulotka z kodem, który aktywujesz poprzez Steam, możesz zainstalować z płyt ale uruchamiać tylko przez konto steam online lub offline, ze steam ściągają się ciągle aktualizacje do tych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:48, DarkMarian napisał:

Czy jak będę miał The orangr boxa to będę mógł ściągnąć counter strike source za darmo?

Nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 20:48, DarkMarian napisał:

Czy jak będę miał The orangr boxa to będę mógł ściągnąć counter strike source za darmo?

nie, tylko dodatkowo H-L 2:Lost Coast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powodu wielu pytań postanowiłem napisać mały FAQ dla tych co nie widzą czym jest Orange Box i aby te pytania nie powtarzały się w kółko.
Jakie gry zawiera owy Orange Box ?
Half-Life 2- Gra która została uznana przez Metracritic za najlepszą grę PC i zdobył ponad 40 tytułów gry roku.
Helf-Life 2: Episode One- Pierwsza część trylogii epizodów dla Half-Life 2, został uznany grą akcji roku przez wiodące czasopisma (dalsza cześć gry).
Half-Life 2: Episode Two- Najnowsza część najlepiej sprzedającej się i najwyżej ocenianej gry akcji wszechczasów. Walcz z potworami pojawiającymi się pod i nad ziemią w White Forest. Potem wybierz się na porywającą przejażdżkę z Alex w nowym, zmodyfikowanym pojeździe i ciesz się najbardziej zapierającą dech w piersi i odkrywającą najwięcej tajemnic grą z serii Half-Life.
Portal- Przygotuj się na nowy wymiar grania. Gra Portal łączy w sobie zagadki, widok z pierwszej osoby oraz świetną przygodę, tworząc niespotykaną mieszankę. Zmierz się z tuzinami unikalnych wyzwań, zmieniając otoczenie urządzeniem do tworzenia portali. Jesteś gotowy zacząć myśleć portalami ?
Team Fortress 2- Kontynuacja prekursora gier typu multiplayer opartych na klasach. Przyłącz się i walcz z drużynami, wcielając się w postacie szalenie zróżnicowanych klas- od miotającego płomieniami Pyro po wymiatającego pomieszczenia Heavy Weapons Guy''a. Team Fortress 2 charakteryzuje się unikalnym stylem graficznym i zawiera zupełnie nowe tryby gry dla wielu graczy.

Gry zapowiadają się dobrze ale czy ktoś może się wypowiedzieć na ich temat ?
Tutaj postaram się wam opowiedzieć moje relacje z gier.
Half-Life 2- Definitywnie jeden z najlepszych fpsów jakie grałem, znakomita fabuła, postacie i ogólnie całokształt gry. Nie bez powodu Half-Life 2 został tak wyróżniony to znakomita gra która zabierze was w podróż na ładne parę godzin, po prostu trzeba zagrać.
Half-Life 2: Episode One- Znakomita kontynuacja, która ponownie wciąga nas w ten niesamowity świat pełen niebezpieczeństw i z nami (Gordonem Freemanem) w samym środku wydarzeń, jedynym minusem jest to, że jest dość krótka (lecz nie bez powodu producenci nazwali to "Epizodem").
Half-Life 2: Episode Two- Kolejny epizod (który po zakończeniu okrzyknąłem Arcydziełem), znakomicie wyjaśniające się wątki i wiele pozostających bez odpowiedzi, zagłębiające się tajemnice i zakończenie które wbija w krzesło i nie chcemy wierzyć że producenci nas zostawili w takim momencie, jedyny minus to tak jak z poprzednim Epizodem to to, że nie jest zbyt długi.
Portal: Jedna z najlepszych gier logicznych jakie grałem, etapy może nie są niewiadomo jak wysilające (i sama gra nie jest długa: tutaj minus) ale klimat tej gry jest wyjątkowy, to coś nowego, niepowtarzalnego, gra daje naprawdę dużo frajdy i jest naprawdę świetna (Ciekawostką jest, że gra Portal także ma związek z niektórymi wydarzeniami w grze Half-Life), także osiągnięcia które możemy zdobywać podczas gry mogą dodać nam jeszcze choćby z godzinę dodatkowej zabawy.
Team Fortess 2- Jest to naprawdę świetna gra (wciąż wspierająca przez Valve, wydają do gry wiele patchy min. Nowe mapy, bronie do klas a także i nowe tryby !), grą mogę nazwać moim pierwszym nałogiem, była to pierwsza gra multiplayer w którą tak się wciągnąłem ponad 600 godzin przegranych. Ta gra jest naprawdę świetna i nie musicie się martwić czy może wam się nie znudzi bo napewno nie (pamiętajcie że do gry ciągle wychodzą patche, więc zawsze jest coś nowego) naprawdę świetna gra.

Jakie są wymagania sprzętowe gier ?


MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE NIEZBĘDNE DO URUCHOMIENIA GRY
System: Widows: Vista/XP/2000
Procesor: 1,7 GHz Intel lub AMD
Pamięć: 512 MB pamięci RAM.
Dysk Twardy: 20 GB
Karta graficzna: 128 MB RAM
Directx: Wersja 8.0

Czy Orange Box jest na dwóch płytach DVD ?
Tak.

Słyszałem, że do Orange Boxa jesst wymagany "steam" czy to prawda ?
Tak to prawda, steam jest komunikatorem (możemy mieć znajomych zakładać grupy itp.) a także równoczęśnie przeglądarką oraz sklepem. Plusem Steam jest także, że kiedy już zainstalujemy gry na steam to później nawet np. gubiąc płyty gry wciąż mamy na koncie i nic im się nie stanie.

Czy Steam zamula komputer ?

Nie.

Czy gry są po Polsku ?
Jedynie napisy są po Polsku.

Czy potrzebny jest jakiś kod do atkwyacji Orange Boxa ?
Tak znajduje się w pudełku, kiedy już zarejestrujemy to nawet jak wspomniałem gubiąc płyte gry są bezpieczne.

Gdzie mogę kupić Orange Boxa ?
Niestety w sklepach już nie dostaniesz, gry zostały rozdzielone i teraz każdą można kupić jedynie osobno, ale na Allegro jest do kupienia pełno cd-keyów z Oragne Boxa, Cena ? 30-45 zł a naprawdę warto !

Czy kupywanie od kogoś klucza na Allegro jest legalne ?
Oczywiście on po prostu oddaje ci w ten sposób gry i jest to jak najbardziej legalne, pełno osób teraz nadrabia kupywając Orange Box w ten sposób.

To wszystko, The Orange Box jest pozycją obowiązkową dla każdego gracza, niewielka cenna a pięć znakomitych gier na długie godziny.
PS. Bardzo proszę Moderatorów o przypięcie posta.
Z góry dziękuje pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 05:41, Kizibono napisał:

Czy Steam zamula komputer ?
Nie.

Oj, nad tym to ja bym się zastanowił :s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 07:08, mikim napisał:

Oj, nad tym to ja bym się zastanowił :s.

Sam nie wiem, używam steam od długiego czasu, mam na niego wiele gier i znam wielu ludzi którzy używają steam i nie narzekają więc nie sądzę aby zamulał kompa, jednak to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 05:41, Kizibono napisał:

Gdzie mogę kupić Orange Boxa ?
Niestety w sklepach już nie dostaniesz, gry zostały rozdzielone i teraz każdą można kupić
jedynie osobno, ale na Allegro jest do kupienia pełno cd-keyów z Oragne Boxa, Cena ?
30-45 zł a naprawdę warto !

nieprawda, OB jest w ciągłej sprzedaży, np. w MM, Saturnach oraz Emipkach za 119-129zł a ja nawet kupiłem za 79zł w MM 3 tyg. temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 08:34, Emillo2 napisał:

nieprawda, OB jest w ciągłej sprzedaży, np. w MM, Saturnach oraz Emipkach za 119-129zł
a ja nawet kupiłem za 79zł w MM 3 tyg. temu

Serio ? ojjjj to klapa dzięki za info i przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 08:41, Kizibono napisał:

> nieprawda, OB jest w ciągłej sprzedaży, np. w MM, Saturnach oraz Emipkach za 119-129zł

> a ja nawet kupiłem za 79zł w MM 3 tyg. temu
Serio ? ojjjj to klapa dzięki za info i przepraszam za błąd.

poważnie, jest na 100% w dużych sieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 10:50, dominikanczyk napisał:

Pójdą mi gry z Pudła?
Procesor: AMD Sempron 2600+ 1.8 GHz
1 GB RAM
GeForce FX 5200 (128MB)
Windows XP

Raczej tak. Przynajmniej powinny. Może nie na maxa, ale będzie się dało grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A nie wiesz jakie trzeba mieć łącze do grania w TF2? Bo nigdzie nie mogę znaleźć a ja mam niestety wolne i boję się że nie będę mógł grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 10:58, dominikanczyk napisał:

Dzięki. A nie wiesz jakie trzeba mieć łącze do grania w TF2? Bo nigdzie nie mogę znaleźć
a ja mam niestety wolne i boję się że nie będę mógł grać...

Ja mam 512 mb/s i chodzi jak marzenie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować