Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

Hmm, czy do Orange Boxa dołączony jest Steam, czy trzeba go najpierw pobrać i zarejestrować się? Wiem, pytanie prozaiczne, ale po prostu chciałbym wiedzieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas instalki Orange Boxa jest pytanie czy masz zainstalowanego Steama. Zapewne po wybraniu opcji ''Nie'' przeprowadzi Cie przez instalke tego programu ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 16:35, Czedwik napisał:

> Dzięki Wam obu, z teraz z kolei mam pytanie jakby nie patrzeć - nie na temat. W
jaki
> sposób mogę zostać posiadaczem CS''a? (opcjonalnie Source''a)
Kiedyś był do kupienia CS: Source razem w zestawie z Day of Defeat: Source. Obecnie jednak
nie wszędzie jest dostępny, ale z tego co widzę np. Wirtus go jeszcze ma : http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=9737

Jednak nadal każą sobie dość sporo za niego płacić więc warto się zastanowić czy taki
zakup jest opłacalny.

Powiem szczerze, że i tak wychodzi taniej niż sam klucz za CS:Sa więc... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:07, Linux M napisał:

Hmm, czy do Orange Boxa dołączony jest Steam, czy trzeba go najpierw pobrać i zarejestrować
się? Wiem, pytanie prozaiczne, ale po prostu chciałbym wiedzieć. :P


Instalator jest na płycie i przypadku nie posiadania Steam''a i/lub konta przed instalacja gier z Orange Box będzie trzeba go zainstalować a potem sie zalogować i/lub zarejestrować. Osobiście radzę ściągnąć Steam przed instalacją bo będzie trzeba trochę uaktualnień ściągnąć a to trochę trwa. Po za tym instalator na stronie chyba będzie miał bardziej zaktualizowanego Steam''a niż ten na płycie od Orange Box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 13:43, Zakharov napisał:

Osobiście radzę ściągnąć Steam przed instalacją bo będzie trzeba trochę uaktualnień ściągnąć
a to trochę trwa.

Tak też zrobię. Mam tylko nadzieję, że nie będzie żadnych problemów z rejestracją na Steamie etc. (odpukać)... ;)
______________

Aha, jeszcze jedno pytanie: Gry, które rejestruje się na Steam (czyli Orange Box na przykład), instalują się automatycznie do katalogu z tym programem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Et, taka mała sprawa, właściwie wyżalenie się.
Dzisiaj przyszedł do mnie listonosz z TOB (zapłaciłem za zwykłą przesyłkę, a doszło do mnie priorytetem - niezła pomyłka, byłem mile zaskoczony). Otworzyłem pudełko z pudełkiem z Pudełkiem i tu zaczyna się lament. To jakaś kpina? Zawartość Pomarańczowego Boxa to płytka w etui, druga płytka... w papierowej kopercie i kartka z klawiszologią. Po prostu żenada. Porównałem to sobie z zawartością premierowej, zwyczajnej edycji Obliviona i stwierdziłem, że płacę TYLKO za grę... tfu, gry. Cóż, ale pewnie i tak nieźle mi się opłaciło, bo osobno cały pakiet będzie kosztował - na moje oko - jakieś 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście zawartość pudełka nie jest zbyt obfita,ale zaręczam Cię,że jak odpalisz Half-Life''a, Portal czy nawet TF 2 to natychmiast o tym zapomnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:27, DJ Szlafrok napisał:

/.../


Dziwisz się? W końcu Orange Box wydaje EA, a jak wiadomo, Elektronicy nigdy nie słynęli z bogatych wydań swoich gier. Z reguły płyta z grą, ewentualnie druga płyta w kopercie i instrukcja to standard u nich. Podobnie jest u LEM (CoD4...). Niestety.
Na szczęście przy Pomarańczowym Pudle jest to ''trochę'' usprawiedliwione, bo mamy tam przecież 5 gier, nie jedną. Podejrzewam jednak, że gdyby za wydanie OB wziął się CDP, czy Cenega, byłoby przynajmniej grubsze pudełko i tekturowa kieszeń na wierzchu, ale cóż...

Ja z kolei nie mogę się doczekać na moją przesyłkę z Boxem (ile razy już to powtórzyłem?). Dzisiaj rano wysłana, więc może jutro albo pojutrze, w końcu zapoznam się z HL2 i resztą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko: Nie, w Orange Box nie ma Deathmatcha.
Zresztą, przecież wszędzie jest napisane "5 gier", a nie "6 gier", więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 18:50, Linux M napisał:

> /.../

Dziwisz się?


Nie.
Po prostu to jest trochę... śmieszne, dodawać zdawkową instrukcję do gry, a właściwie 5 gier. Prawda? Sam jeden CoD4 miał, lichą bo lichą, ale jednak papierową instrukcję. A TOB?

Dnia 11.02.2008 o 18:50, Linux M napisał:

Ja z kolei nie mogę się doczekać na moją przesyłkę z Boxem (ile razy już to powtórzyłem?).
Dzisiaj rano wysłana, więc może jutro albo pojutrze, w końcu zapoznam się z HL2 i resztą.
:D


Wiesz, też oczekiwałem mojej przesyłki, ale gdy nadeszła, emocje całkowicie opadły, a pudełko leży i czeka, aż odpuszczę sobie CoDa. ;-) Przeszedłem podstawkę (o HL2 oczywiście mowa), a patrząc na nią jestem spokojny o resztę pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 19:15, Pawlo09 napisał:

mam pytanie czy w orange powinien być Half-Life 2 Dedmatch bo ja nie mam?


Nie niestety nie ma HL2:DM w zestawie ALE jeżeli masz kartę Nvidii lub ATI możesz dostać go za darmo. W przypadku ATI to jest to chyba automatycznie a w przypadku nvidii trzeba zrobić tak.

Włącz i zaloguj sie na Steam i wejdź na stronę:

http://www.steampowered.com/nvidia/

Tam kliknij na "get it now!" steam coś tam porobi i masz HL2:DM za free jest tez demo portala peggle i lost coast ale jak masz Orange Box to dema portala ci nie doda z oczywistych powodów (w końcu już masz Portal w pełnej wersji) a pozostałe dwie "gry" dostaje się również z Orange Box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:47, Chlorofil napisał:

Mam pytanie. Czy odpalą mi jakieś gry z Orange Boxa na Geforce 2 MX 400 ?? Jak tak to
jakie ?


Dokładnie nie wiem ale raczej na nic bym nie liczył...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:47, Chlorofil napisał:

Mam pytanie. Czy odpalą mi jakieś gry z Orange Boxa na Geforce 2 MX 400 ?? Jak tak to
jakie ?


Pójdzie spokojnie wież mi a jaką masz resztę komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:55, Pawlo09 napisał:

> Mam pytanie. Czy odpalą mi jakieś gry z Orange Boxa na Geforce 2 MX 400 ?? Jak tak
to
> jakie ?

Pójdzie spokojnie wież mi a jaką masz resztę komputera?


Win XP Pro SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400

P.S. Seryjnie pójdzie Portal, TF 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:59, Chlorofil napisał:

> > Mam pytanie. Czy odpalą mi jakieś gry z Orange Boxa na Geforce 2 MX 400 ??
Jak tak
> to
> > jakie ?
>
> Pójdzie spokojnie wież mi a jaką masz resztę komputera?
>

Win XP Pro SP2
AMD Athlon 1.2 GHz
256 MB RAMu
Geforce 2 MX 400

P.S. Seryjnie pójdzie Portal, TF 2 ?


Nie. RAM! min 512! ale nie oszukuj się , sam steam zje ci te512.

procesor też wymagają min 1,7 GHz
aha- jeszcze stem i gry na steamie niestety wymagają sporej przestrzeni na twardym dysku, zda się ok 20 GB lub więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

seles chyba się nie znasz TF 2 mi nie pójdzie tu się zgadzam
ale portal i inne Half-Life mu pójdą spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować