Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

tak jak EA planowała 8.04.2008 wyda osobno składniki OB, ceny USA/Europa Zachodnia:
Half-Life 2: Episode Pack 29,99$/Euro
Portal 19,99$/Euro
Team Fortress 2 29,99 Euro

20080229140353

20080229140405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:05, Emillo2 napisał:

tak jak EA planowała 8.04.2008 wyda osobno składniki OB, ceny USA/Europa Zachodnia:
Half-Life 2: Episode Pack 29,99$/Euro
Portal 19,99$/Euro
Team Fortress 2 29,99 Euro


Ciekawe ale ja się ciesze że kupiłem orange box ponieważ nie miałem żadnej gry z box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie posiadam orange box i mam pytanie czy jest możliwość ściągnięcia spolszczenie do którejś z gier ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:05, Emillo2 napisał:

tak jak EA planowała 8.04.2008 wyda osobno składniki OB, ceny USA/Europa Zachodnia:
Half-Life 2: Episode Pack 29,99$/Euro
Portal 19,99$/Euro
Team Fortress 2 29,99 Euro


To w końcu Euro czy $? To dosyć spora różnica, bo przy takich kwotach, w przeliczeniu na złotówki jest to różnica rzędu 25-35 zł :) Tak czy siak, nawet jeśli to Dolary, to ceny są okropnie wysokie - Orange Boxa dostaniesz na Amazonie już za 47,99$, a tylko za 3 gry z pełnego zestawu kupione osobno zapłaci się 80$... Opłacić, opłaci się, ale moim zdaniem raczej tylko tym, których interesuje tylko jedna z wyżej wymienionych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w USA $ a w Europie Euro, ceny właśnie pochodzą z niemieckiego i amerykańskiego Amazona, czyli w Polsce ceny będą zpewnością bliższe tym europejskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2008 o 21:53, Sth`Devilish napisał:

To w końcu Euro czy $? To dosyć spora różnica, bo przy takich kwotach, w przeliczeniu
na złotówki jest to różnica rzędu 25-35 zł :) Tak czy siak, nawet jeśli to Dolary, to
ceny są okropnie wysokie - Orange Boxa dostaniesz na Amazonie już za 47,99$, a tylko
za 3 gry z pełnego zestawu kupione osobno zapłaci się 80$... Opłacić, opłaci się, ale
moim zdaniem raczej tylko tym, których interesuje tylko jedna z wyżej wymienionych gier.


Właśnie dlatego nie rozumiem większość i którzy narzekają na Orange Boxa, przecież za tak MAŁĄ cenę, dostajemy gry warte o wiele więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:36, MTSMAFIOSO napisał:

Właśnie dlatego nie rozumiem większość i którzy narzekają na Orange Boxa, przecież za
tak MAŁĄ cenę, dostajemy gry warte o wiele więcej...


Nie dogodzi się wszystkim. Ci co narzekają nie patrzą że za 130 zł dostają 5 wspaniałych gier. Oni patrzą na to tak że duża firma zmusza ich do kupna pozostałych gier które są w OB a oni ich nie chcą. Jak dla mnie OB jest super bo od dawna się przymierzałem do HL2 a nie miałem nic. Wieści o OB spadły mi z nieba a dziś jestem szczęśliwym posiadaczem OB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prawej i lewej stronie masz ''słupy'' z kulami energetycznymi. Po kolei przyciągasz każdą GravGun''em i ciskasz nimi centralnie w portal. Wokół niego powinny się pojawić metalowe osłony. Dalej ciskasz kulami, aż osłony odpadną i znowu celujesz w portal. Parę trafień i po sprawie. ;)

Możesz też w międzyczasie zniszczyć latające nad tobą Gunshipy, ale nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 21:18, Linux M napisał:

Po prawej i lewej stronie masz ''słupy'' z kulami energetycznymi. Po kolei przyciągasz
każdą GravGun''em i ciskasz nimi centralnie w portal. Wokół niego powinny się pojawić
metalowe osłony. Dalej ciskasz kulami, aż osłony odpadną i znowu celujesz w portal. Parę
trafień i po sprawie. ;)
Możesz też w międzyczasie zniszczyć latające nad tobą Gunshipy, ale nie jest to konieczne.

Dzięki serdeczne, zabieram się za kolejną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:08, Pawlo09 napisał:

> tak jak EA planowała 8.04.2008 wyda osobno składniki OB, ceny USA/Europa Zachodnia:

> Half-Life 2: Episode Pack 29,99$/Euro
> Portal 19,99$/Euro
> Team Fortress 2 29,99 Euro

Ciekawe ale ja się ciesze że kupiłem orange box ponieważ nie miałem żadnej gry z box.


Ja kupilem OB i mam gry po polsku tzn. te takie teksty typu NOWA GRA czy cos,a z resztą sie nie da nic zrobic

>cena detaliczna Half Life 2: Episode Pack 79,90zł, to chyba lepiej dołożyć do OB?
>+ bonus Half Life 2 Deatchmatch
>
Dodam ze OB kupilem za 50 zł na allegro,ale sam kod bez pudełka.Oto link
http://allegro.pl/item335388678_orange_box_half_life_2_steam_tanio_.html

zo stały 3 sztuki bo ja z kumplem kupilismy dwie,serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że zamierzam kupic orange box, zainstalowałem demo HL2 po sciągnięciu z STEAMa. No i właściwie wszystko byłoby ok, gdyby nie jakiś błąd...
Otóż grałem sobie normalnie, wyszedłem z pociągu, poszedłem dalej, wkoncu spotkałem się z tym kolesiem (nie pamiętam imienia :p) i uciekłem przez okno. Przechodzę przez drzwi, widzę napis "wczytywanie" i zonk (-_-). Błąd. Wywala mnie do winda, wyswietla raport (wiecie - wysłać czy nie) i wyskakuje jakaś ramka z paroma zdaniami. Daję ok i koniec. No więc ponownie włączam HL2 Demo i wszystko jest ok... Przy wczytywaniu kolejnego rozdziału jest to samo - wywala się, a po włączeniu jest wszystko ok. Do tego czasu błąd juz nie wyskoczył, ale jeśli jeszcze raz wyskoczy to postaram się go tu przedstawic.
Gra mi chodzi dobrze (na wysokich) przy PentiumIV 3 ghz, 512 ram i radeonie 9550. Demo przeszedłem i w sumie tbyło wszystko ok, ale troche nie daje mi spokoju ten error... Wie może ktoś co to i jak temu zaradzic?

z góry dzięki, pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować