Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2007 o 21:59, Mechu95 napisał:

Pytanko - czzy ten pakiet jest sponsorowany przez firme Orange? Bo to wszystko jest dziwnie
pomaranczowe...:P


Jechalem od strony pierwszej dalej i niewiem czy odpowiedzal ktos na twoje pytanie ale tak pomaranczowe poniewaz oryginalny znak half-life to pomaranczowy poniewaz kostium gorgona freemana byl pomaranczowy gy zainstalowales half-life glowny znak tez jest pomaranczowy tak samo w hl2 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odzyskam kompa z naprawy to bym chciał sobie zainstalować Portala i Team Fortress 2 , ale powiedzcie , czy te gry też są po polsku jak Half-Life 2 Epizod Drugi ? Angielski doskonale znam ale tak mnie to interesuje .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, zarówno Portal, jak i TF2 mają polskie napisy w menu i polskie podpisy do dialogów. Dokładnie jak w EP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie pytanie.Czy w Team Fortress 2 gra dużo ludzi? I jak z miodnością w grze? Mam zamiar kupić CoD 4, głównie ze względu na multi, a jak jest w tym przypadku? Czy opłaca się wydać pieniądze na tę grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 16:29, mokra skarpeta napisał:

Mam pytanie pytanie.Czy w Team Fortress 2 gra dużo ludzi? I jak z miodnością w grze?
Mam zamiar kupić CoD 4, głównie ze względu na multi, a jak jest w tym przypadku? Czy
opłaca się wydać pieniądze na tę grę?

Gra bardzo dobra tylko, że najlepiej od razu kupić Orange Boxa zamiast rozdrabniać na części. Osobiście gram w Call of Duty 4 i Team Fortress 2 na przemian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:32, mokra skarpeta napisał:

To twoje zdanie, ja uważam, że o wiele lepszym FPS-em od HL 2 jest CoD 4. Wiesz każdym
inne zdanie :P.

Mimo, że są to FPS''y to bardzo się różnią i nie porównywał bym ich :) CoD 4 to taki interaktywny film. HL2 zaś to cała przygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 16:29, mokra skarpeta napisał:

Mam pytanie pytanie.Czy w Team Fortress 2 gra dużo ludzi? I jak z miodnością w grze?
Mam zamiar kupić CoD 4, głównie ze względu na multi, a jak jest w tym przypadku? Czy
opłaca się wydać pieniądze na tę grę?


Na samego TF2 IMHO nie, gra jest dobra, zabawna i ładnie zrobiona, ale multiplayer w tej grze jest kiepsko zbalansowany i bardzo chaotyczny. Taka jest przynajmniej moja (i nie tylko moja) opinia, spodziewałem się czegoś ciut bardziej taktycznego, a tymczasem dostałem do rąk lekko przerobiony deathmatch :)

EDIT: W grę trochę ludzi gra, ale raczej nie ma co porównywać do gier tj CS czy CoD. Najbardziej boli ilość polskich serwerów, które raptem można zliczyć na palcach jednej ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 17:51, Sth`Devilish napisał:

EDIT: W grę trochę ludzi gra, ale raczej nie ma co porównywać do gier tj CS czy CoD.
Najbardziej boli ilość polskich serwerów, które raptem można zliczyć na palcach jednej
ręki.

Tu się zgodzę, bo gram na dwóch serwerach ;( Na reszcie nie ma nikogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować