Zaloguj się, aby obserwować  
Firnomir

The Orange Box...

522 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 15:34, DartiReviMaster napisał:

Czy gdy kupie OB to będę mógł pobrać Counter Strike Sourca za darmo? W końcu to mod do
hl2

Nie. CS Source jest jak zwykła gra, którą musisz kupić osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:34, DartiReviMaster napisał:

Czy gdy kupie OB to będę mógł pobrać Counter Strike Sourca za darmo? W końcu to mod do
hl2


Nie. Mozesz natomiast sciagnac sobie Zombie Panic! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:34, DartiReviMaster napisał:

Czy gdy kupie OB to będę mógł pobrać Counter Strike Sourca za darmo? W końcu to mod do
hl2


Heh, gdzie ty byłeś przez te wszystkie lata? Mod to był, ale prawie 10 lat temu, od kiedy Valve zaczęło wspierać ten projekt jest to po prostu osobna gra na silniku HL2, jak najbardziej płatna... Musisz ją kupić albo przez Steam albo w jednym z dwóch wydań: HL2+CSS (raczej ciężko na to trafić) lub CSS+HL2:DM+DOD:S (zestaw nieco droższy, ale masz w nim wszystkie sieciówki na silniku HL2 poza Team Fortress 2, które jest zawarte w OB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:34, DartiReviMaster napisał:

Czy gdy kupie OB to będę mógł pobrać Counter Strike Sourca za darmo? W końcu to mod do
hl2

będziesz mógł pograc w CS 1,6 za darmo, bo to darmowy mod. Counter strike : Source nie jest niestety darmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 15:54, seles napisał:

będziesz mógł pograc w CS 1,6 za darmo, bo to darmowy mod


Pierwsze słyszę... Darmowy chyba na non_steam -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:28, Sth`Devilish napisał:

Pierwsze słyszę... Darmowy chyba na non_steam -.-

ee...nie? To mi się pomyliło może, ja grałam w CS: Source tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 16:57, seles napisał:

> Pierwsze słyszę... Darmowy chyba na non_steam -.-
ee...nie? To mi się pomyliło może, ja grałam w CS: Source tylko.


No cena bez zmian, 9,99$ za CS + CS:CZ. Jak pisałem powyżej, modem to było prawie 10 lat temu, jeszcze bardzo słabo dopracowanym. Potem Valve wzięło projekt pod swoje skrzydła i jest to pełnoprawna, płatna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tu ktoś rozjaśni moje wątpliwości. Wie ktoś może, dlaczego na Allegro ostatnimi czasy tak tanio można dostać Orange Boksa? Wersja pudełkowa dalej jest po 100 coś, jeszcze niedawno sklepy na Allegro zajmujące się sprzedażą kluczy miały go po 79, a ostatnimi czasy obserwuję wysyp tanich Orange Boksów po około 30 zł. Swego czasu było 35, teraz już widuję za 27 złotych. I często mają je w miarę początkujący Allegrowicze, a i tak mają po kilkadziesiąt kluczy na sprzedaż. Więc ja się pytam, co jest? Na Steamie po 30$, aż tak kryzys odbił się na kursie dolara? Jakąś wielką zniżkę Valve zrobiło? Czy aby na pewno nie ma tu gdzieś jakiegoś przekrętu? Bo kiedy mogę dostać Portal + 6 innych gier taniej niż sam Portal w pudełku, to instynkt paranoika podpowiada mi, że coś tu jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Orange Box''a na allegro za 39,90 złotych, który już był dodany do konta itd. i się nie zawiodłem. Obsługa świetna, szybkość dostania loginu i hasła do Steama. Ja tam polecam ten sposób kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:27, Piotrbov napisał:

Ja kupiłem Orange Box''a na allegro za 39,90 złotych, który już był dodany do konta itd.
i się nie zawiodłem. Obsługa świetna, szybkość dostania loginu i hasła do Steama. Ja
tam polecam ten sposób kupna.


A potem wypełniają bilecik na Suppocie Steama odzyskują konto i sprzedają ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam neo 1Mb/s i ani razu nie spotkałem się z muleniem. Na dodatek, w przypadku gier opartym o silnik source, gdy ma się już jedną, to pozostałe ściągają się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 12:04, 13AciD37 napisał:

A potem wypełniają bilecik na Suppocie Steama odzyskują konto i sprzedają ponownie.


A i tu się mylisz. Ja kupiłem Orange Box''a od razu z kontem. Mam go już ponad 6 miesięcy i mi nikt nie zabrał.

P.S Sorry, że tak późno, lecz net się zepsuł.

Sebat1 ---> Jak dla mnie dużo. Bo tam przecież masz Half - Life 2 ze wszystkimi epizodami ( nie wiem ile godzin, ale na pewno sporo). Portal ( 4-5 godzin, inteligentne osoby to szybciej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie: czy u was też jest tak że w Half-life 2 są dialogi (tekst) po angielsku , w Episode one nie ma tekstu gdy mówią (oczywiście mowię tu o właczonych napisam w opcjach) , a w episode two dialog (tekst) jest po polsku?Menu we wszystkich 3 cześciach half life 2 sa po polsku.
Proszę o informacje bo nie wiem czy tak ma być czy nie
PS.Nie muszę zaznaczać że mowie o oryinalnym Orange Box-ie który zakupiłem wczoraj :)
PS.Jeśli tak ma być to może ktoś mi podać ink do bezpiecznej strony skąd można pobrać spolszczenie do Half-life 2 i Episode one ? będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.12.2008 o 16:52, Piotrbov napisał:

Sebat1 ---> Jak dla mnie dużo. Bo tam przecież masz Half - Life 2 ze wszystkimi epizodami
( nie wiem ile godzin, ale na pewno sporo).

To że pakiet ten wystarczy na dużo godzin , wiem. W końcu jest to aż pięć gier. Ale cały czas ciekawi mnie ile to razem wyszło by godzin. 30 ? 40 ?

Dnia 29.12.2008 o 16:52, Piotrbov napisał:

Portal ( 4-5 godzin, inteligentne osoby to szybciej ;) )

Na upartego , podobno można przejść tą grę w... 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 22:59, Sebat1 napisał:


> Jak???
A słyszałeś o czymś takim jak ''''speedrunning'''' i ''''SDA''''. Jak nie to polecam
to http://speeddemosarchive.com/Portal.html#PCscripts . ;)

I Ty to nazywasz "przejściem gry" ? -.^
Co z Ciebie za gracz . Ze skryptami to sobie możesz /.../.
W grze chodzi o użycie wyobraźni i skorzystać z umiejętności przewidywania .
Chyba ambitniej przejść bez żadnych glitchy etc .
Jeżeli przejście gry w ten sposób daje Ci przyjemność, to wybacz, ale czas się ogarnąć . : )
To tak jakbyś grał w call of duty z aim botem i twierdził, że takiego skilla masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować