Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii Fit debiutuje w Japonii

26 postów w tym temacie

Wii jest tak nietypową konsolą, że chętnie bym sobie ją kupił, można całkiem przyjemnie poprawić kondycje :) ale na razie nie mam funduszów, może po nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no na bardzo fajny pomysł Japonia wpadła, w sumie to o takim czymś nie wiedziałem, no no ciekawe czy takie coś będzie drogie w Polsce ;) Jeśli nie to powędruje po tą rozrywkę do sklepu. Tylko szkoda że na początek przyszłego roku ;) Ale nie narzekam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny produkt. W Japonii sprzeda się świetnie, bo Japończycy kochają takie gadżety. W innych krajach nie wiem jak pójdzie sprzedaż. Przy okazji byłaby to niezła zabawka dla tych wszystkich grubych Amerykanów, którzy nic tylko siedzą na sofach i grają w gry video. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie bardzo dobrze się sprzedawać - koniec końców ludzi bardziej interesuje aktywne uczestniczenie w rozgrywce (mimo że ta na Wii nie jest skomplikowana) niż tylko trzymanie spoconego pada w rączkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a ja pamiętam jak RX na zjeździe narzekał na coś takiego. A tu widać, pojawiło się, kto wie co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu... U nas to i tak będzie trochę drogie, ale dzięki Wii Fit to sprzedaż Wii nawet jeszcze się powiększy( w sumie nie za bardzo, bo mają problemy z dostawą ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować